In-Van Delivery & Return.

Profesjonalna logistyka materiałowa dla flot serwisowych.

In-Van Delivery & Return1 łączy przedsiębiorstwa logistyczne i zakłady posiadające floty serwisowe. Wykorzystując swoje pojazdy bez kluczyka, przedsiębiorstwo logistyczne odpowiada za dostarczanie i zwroty części zamiennych, materiałów i narzędzi - nocą.

Niepotrzebne części są łatwo i szybko odsyłane z powrotem do filii lub centrali. Korzystaj z efektywnej, przejrzystej i bezpiecznej logistyki materiałowej oraz dzięki In-Van Delivery & Return skoncentruj się na tym, co najważniejsze: na swojej podstawowej działalności.

1

Obecnie usługa dostępna w Niemczech tylko dla wybranych klientów. 

In-Van Delivery & Return: oszczędność czasu dla serwisantów. 

Zalety.

Ikona oszczędności czasu

Oszczędność czasu 

Oszczędź swoim serwisantom przejazdów do filii. 
Ikona bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo

Sam określaj, kto może realizować dostawy Twoim pojazdem. 

Już wypróbowane - z sukcesem.

„Dzięki IDR nasze procesy związane z logistyką materiałową stają się bardziej efektywne i przejrzyste. Także nasi monterzy są zachwyceni IDR. Zwłaszcza możliwość zwrotu za naciśnięciem przycisku umożliwia monterowi szybkie i łatwe odesłanie wymontowanych elementów i niepotrzebnych części zamiennych.”

Thomas Höld, kierownik działu strategicznego zarządzania flotą pojazdów w firmie Liebherr

„Każdej nocy nox dostarcza 160 000 paczek, wykorzystując do tego celu 70 000 kluczyków. Za pomocą funkcji bezkluczykowego dostępu za pośrednictwem In-Van Delivery & Return będziemy w przyszłości nie tylko szybciej i bardziej niezawodnie świadczyć usługi dostarczania, ale też dzięki zintegrowanej funkcji lokalizacji GPS będziemy zawsze znać ostatnią pozycję parkingową pojazdu technika.”

Maya Landahl, menedżer ds. rozwoju w firmie nox NachtExpress

Lorem Ipsum