Adapter do usług cyfrowych.

Profesjonalnie zarządzaj swoją flotą.

„Adapter do usług cyfrowych“ ułatwia organizowanie codziennej pracy i analizowanie wykorzystania floty pojazdów. Zakres działania obejmuje rejestrację wszystkich firmowych przejazdów i ułatwioną komunikację pomiędzy managerem floty a kierowcami.

Dodatkowo nie przegapisz już żadnego terminu przeglądu, ponieważ odpowiednie narzędzie do zarządzania pojazdami w odpowiednim czasie przypomni o wymaganych przeglądach. To w znacznym stopniu ułatwi planowanie wykorzystania pojazdów.

Zarządca floty ma stały podgląd na pozycje pojazdów i dzięki ważnym informacjom o pojazdach może szybko i elastycznie planować kolejne trasy. Wszystkie usługi Mercedes PRO connect zapewniają wsparcie przy lepszym planowanie i koordynacji floty pojazdów.

Przegląd Twoich korzyści.

Überblick über die gesamte Fahrzeugflotte

Przegląd całej floty pojazdów.

 
Optimierte Wartungsplanung

Zoptymalizowane planowanie przeglądów.

 
Ułatwione planowanie przejazdów.

Ułatwione planowanie przejazdów.

 

Zawarte usługi.

  1. Elektroniczne zarządzanie przejazdami

  2. Zarządzanie przeglądami

  3. Komunikacja flotowa

  4. Status pojazdu

  5. Logistyka pojazdu

1

Usługi Mercedes PRO connect są dostępne dla pojazdów eVito produkowanych od 03/2019.

2

W pojazdach wyposażonych w układ dalszej pracy silnika po wyjęciu kluczyka (MW1) istnieją ograniczenia funkcjonalne w korzystaniu z usług Mercedes PRO connect „Elektroniczne zarządzanie przejazdami” i „Elektroniczna książka jazd”. Gdy dalsza praca silnika po wyjęciu kluczyka jest aktywna, rozpoznawana jest tylko jedna jazda.

3

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

4

Aktualna pozycja pojazdów może być przedstawiana tylko wówczas, gdy kierowca połączył swój smartfon z adapterem Mercedes PRO.

5

Wskazanie pozycji następuje tylko wtedy, gdy jazda reprezentuje typ „Jazda służbowa”.

Kompatybilne modele i aplikacje.

Pojazdy i modele

Vito 639 od 11/2010, Vito 447 od 10/2014 do 04/2019, Sprinter 906 od 04/2006

Narzędzie do Zarządzania Pojazdami
Aplikacja Mercedes PRO Adapter
Aplikacja Mercedes PRO connect
Szczegółowe informacje o tym, jakie usługi są dostępne dla danego pojazdu, znajdują się w przeglądzie usług Mercedes PRO connect.

Lorem Ipsum