Interfejs danych Mercedes-Benz Vans.

Łączy samochody dostawcze Mercedes-Benz z każdym systemem zarządzania flotą.

Nasza oferta.

Dobre rozwiązanie, gdy chcesz włączyć swoją flotę do już funkcjonującego systemu. Istotne dane są przesyłane do Twojego systemu zarządzania flotą. Dzięki temu przejrzyście zarządzasz całą swoją flotą w jednym środowisku.

Interfejs danych Mercedes-Benz Vans.


Interfejs dla wszelkich informacji z Twojego samochodu dostawczego Mercedes-Benz.

Interfejs danych Mercedes-Benz Vans (light).

Interfejs dla wszelkich danych z pojazdu i danych pozycyjnych Twojego samochodu dostawczego Mercedes-Benz.

Elementy składowe Mercedes PRO connect.

Dowiedz się więcej o elementach składowych Mercedes PRO connect, które umożliwiają i przede wszystkim znacznie ułatwiają komunikację między managerami floty, kierowcami i pojazdami.

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy! 

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z produktów „Cyfrowa ewidencja przebiegu pojazdu” i „Elektroniczne zarządzanie przejazdami” oraz wielu innych produktów i usług Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum