Cyfrowe zarządzanie pojazdem elektrycznym.

Od początku naładowany energią – z przyjemną temperaturą.

Nasza oferta.

W ramach Mercedes PRO connect oferujemy usługę „Cyfrowe zarządzanie pojazdem elektrycznym”, która dostarcza ważnych informacji dotyczących ładowania pojazdu elektrycznego Mercedes-Benz oraz możliwość zdalnego klimatyzowania.

Zdalne zarządzanie ładowaniem.

Utrzymasz pełną kontrolę nad procesem ładowania i regulacją temperatury.

Elementy składowe Mercedes PRO connect.

Dowiedz się więcej o elementach składowych Mercedes PRO connect, które umożliwiają i przede wszystkim znacznie ułatwiają komunikację między menedżerami floty, kierowcami i pojazdami.

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z produktów „Cyfrowa ewidencja przebiegu pojazdu” i „Elektroniczne zarządzanie przejazdami” oraz wielu innych produktów i usług Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Więcej o Mercedes PRO.

Lorem Ipsum