Efektywne zarządzanie flotą.

Zawsze o krok przed innymi.

Nasza oferta.

Przewidujące planowanie działań floty daje nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy i nakładów pracy. Dzięki Mercedes PRO connect nie stracisz orientacji w dokładnym przebiegu trasy swoich pojazdów oraz ich statusie.

Efektywne zarządzanie flotą.

 

Możesz poprawić stopień wykorzystania floty dzięki perspektywicznemu oraz elastycznemu planowaniu, jak również stałemu nadzorowi nad pojazdami.

Zastosowanie efektywnego zarządzania flotą.

Stała obserwacja statusu i lokalizacji pojazdu.

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z produktu „Efektywne zarządzanie flotą ‒ podstawy” oraz wielu innych produktów i usług Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum