Efektywne zarządzanie flotą.

Stała dostępność informacji o statusie i lokalizacji pojazdu.

 

Produkt „Efektywne zarządzanie flotą”1 może pomóc managerowi floty w stałej obserwacji floty. W ten sposób można w każdej chwili sprawdzić lokalizację2 i status pojazdu. Dzięki przewidywaniu i elastycznemu planowaniu można zoptymalizować obciążenie floty i tym samym zwiększyć wydajność firmy. W przypadku podejrzanego ruchu pojazdu „Ostrzeganie przed kradzieżą” działa proaktywnie, informując kierowcę.

1

Usługi Mercedes PRO connect są dostępne dla pojazdów eVito produkowanych od 03/2019.

2

Wskazanie pozycji na mapach następuje tylko wtedy, gdy jazda reprezentuje typ „Jazda służbowa” lub gdy do pojazdu nie jest przypisany żaden kierowca.

Przegląd Twoich korzyści.

Verwaltungsaufwand und Zeit sparen

Oszczędność czasu i nakładów administracyjnych.

 
Auslastung und Produktivität

Lepsze wykorzystanie floty i produktywność.

 
Schnell reagieren bei Diebstahlgefahr

Reaguj szybko w przypadku zagrożenia kradzieżą.

 

Zawarte usługi.

  1. Status pojazdu

  2. Logistyka pojazdu

  3. Ostrzeganie przed kradzieżą

1

Usługi Mercedes PRO connect są dostępne dla pojazdów eVito produkowanych od 03/2019.

2

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

3

Wskazanie pozycji na mapach następuje tylko wtedy, gdy jazda reprezentuje typ „Jazda służbowa” lub gdy do pojazdu nie został przypisany żaden kierowca.

4

Informacja o terminalach ładujących wyświetla się tylko wtedy, gdy usługa została przypisana do co najmniej jednego pojazdu elektrycznego.

5

Usługa „Send2Car” jest dostępna tylko w połączeniu z systemami multimedialnymi MBUX z ekranem dotykowym o przekątne 7 cali i nawigacją lub MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala. Usługa nie jest dostępna dla modeli Vito i eVito.

6

Tylko w połączeniu z opcjami „Alarm antykradzieżowy” lub „Pakiet ochrony antykradzieżowej” w Sprinterach typoszeregu 907 i 910.

Kompatybilne modele i aplikacje.

Pojazdy i modele

Sprinter 910, Sprinter 907, Vito 447 (od 05/2019), eVito 4471, Klasa V 447 (od 03/2020)

Narzędzie do zarządzania pojazdami


Aplikacja Mercedes PRO connect

   
1

Usługi Mercedes PRO connect są dostępne dla pojazdów eVito produkowanych od 03/2019.

Szczegółowe informacje dotyczące dostępności usług do danego pojazdu znajdują się tutaj:

Przegląd usług Mercedes PRO connect

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z produktu „Efektywne zarządzanie flotą ‒ podstawy” oraz wielu innych produktów i usług Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum