Twoje dane – nasza odpowiedzialność.

Nasze zasady.

Pomagamy Ci usprawniać codzienną pracę za sprawą danych – zapewniając najlepszą ochronę i przejrzystość.
Daten leisten viel für Sie

Dane dużo dla Ciebie znaczą.

 
Sie behalten stets die Kontrolle

Stale masz wszystko pod kontrolą.

 
Höchste Sicherheit für Ihre Daten

Maksymalne bezpieczeństwo Twoich danych.

 

Szczegółowe informacje.

  1. Wykorzystanie danych
  2. Kontrola
  3. Bezpieczeństwo
Dane dużo dla Ciebie znaczą.

Stała kontrola pojazdów.

Nasz cel: maksymalne uproszczenie codziennego zarządzania flotą. Dzięki danym przekazywanym w czasie rzeczywistym możesz zobaczyć, gdzie znajdują się Twoje pojazdy podczas jazdy służbowej, a także sprawdzać określone stany pojazdów i wizualizować sobie ekonomiczność pracy Twojej floty.

Stan pojazdu.

Poziom paliwa, hamulce, ciśnienia w oponach czy poziom płynu do spryskiwaczy: transmisja danych umożliwi Ci w każdej chwili kontrolę określonych stanów Twoich pojazdów. Dzięki temu zaplanujesz przyszłe jazdy oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Lokalizacja. 

Przez cały czas kontroluj lokalizację pojazdów podczas przejazdów służbowych: optymalizuj wykorzystanie pojazdów i jeszcze skuteczniej nawiguj swoją flotą za pomocą danych dotyczących lokalizacji – w celu jak najlepszej koordynacji i dalekowzrocznego planowania tras.

Styl jazdy. 

Analizuj różne style jazdy i optymalizuj każdorazowo zużycie paliwa lub energii oraz zużycie części. Przekonujące analizy pomagają poprawić efektywność ekonomiczną i ekologiczną całej floty.

Stale masz wszystko pod kontrolą.

Twoje dane są Twoją własnością.

Ochrona Twoich danych to kwestia, którą w Mercedes PRO zajmujemy się osobiście. Dlatego dajemy Ci kontrolę nad informacjami, które dotyczą Ciebie – w każdej chwili i w pełnym zakresie. Nasze usługi rozwijamy z rozwagą. Cały czas panujesz nad danymi i możesz w każdej chwili przejąć zarządzanie ich przetwarzaniem.

Tryb kierowcy.

Masz przegląd wszystkich danych zebranych podczas jazdy. Kiedy i w jakim zakresie dane są gromadzone i przekazywane, można określić za pomocą różnych trybów.

Zarządzanie danymi.

Właściwe informacje dla każdego zadania: będąc właścicielem firmy, udostępniaj swoim pracownikom dokładnie te dane, które są konieczne do wykonania powierzonych im zadań. Nasza koncepcja ról i praw wspiera Cię w bezproblemowym zarządzaniu informacjami w Twoim przedsiębiorstwie.

Gromadzenie danych.

W Mercedes PRO rozumiemy, że okoliczności mogą ulec zmianie. Dlatego dajemy Ci możliwość aktywowania i dezaktywowania usług i związanego z nimi gromadzenia danych w dowolnym momencie. Gdy jakaś osoba lub pojazd opuszczą Twoją firmę, możesz po prostu usunąć zgromadzone uprzednio dane.

 

Maksymalne bezpieczeństwo Twoich danych.

Tylko dla Ciebie.

Rozumiemy, że przetwarzanie Twoich danych wymaga maksymalnej ostrożności. W związku z tym nasze systemy opracowujemy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zapis na sprawdzonych serwerach, zaszyfrowane sposoby przesyłu i metody uwierzytelniania są przy tym oczywistością.

Uwierzytelnianie.

Wszystkie dostępy do infrastruktury technicznej są chronione poprzez uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Ta podwójna ochrona gwarantuje, że wgląd do informacji mają tylko upoważnione do tego osoby. W razie prób nieupoważnionego dostępu nasz zautomatyzowany monitoring natychmiast wywołuje alarm.

Przechowywanie danych.

Nasze serwery znajdują się w głównym centrum komputerowym firmy Daimler AG oraz u certyfikowanego partnera, firmy Microsoft, w Europie Zachodniej i spełniają wszystkie wymogi ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych (RODO). W każdej chwili masz dostęp do swoich danych. Zautomatyzowane procesy tworzenia kopii zapasowych chronią przed niepożądaną utratą danych.

Szyfrowanie.

Poufne dane dotyczące Twojej firmy i pojazdów zasługują na najlepszą ochronę. Dlatego w odniesieniu do wszystkich danych zasadniczo korzystamy z zaszyfrowanych metod przesyłu. Podmioty zewnętrzne pod żadnym pozorem nie mają dostępu do Twoich danych – a Ty zyskujesz poczucie bezpieczeństwa.

Potrzebujesz wsparcia?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Lorem Ipsum