Nawigacja.

Dobra orientacja w każdej sytuacji.

Nasza oferta.

Kto dobrze nawiguje, ten osiąga swój cel szybciej i bardziej zrelaksowany. Dzięki Mercedes PRO connect Twoje pojazdy jadą zawsze najlepszą trasą. Multimedialny system MBUX udostępnia zawsze istotne i aktualne dane.

Nawigacja1

Szybciej docieraj do celu dzięki pełnym informacjom i zawsze aktualnym mapom.

1

Usługi „Ulepszona nawigacja” są dostępne tylko w połączeniu z systemem multimedialnym MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali i nawigacją (lub radiem satelitarnym do usług multimedialnych) lub z systemem multimedialnym MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala.

Nawigacja.

Szybszy dojazd do celu dzięki dostępności wszystkich koniecznych informacji.

Elementy składowe Mercedes PRO connect.

Dowiedz się więcej o elementach składowych Mercedes PRO connect, które umożliwiają i przede wszystkim znacznie ułatwiają komunikację między menedżerami floty, kierowcami i pojazdami.

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum