Nawigacja.

Szybciej docieraj do celu dzięki wszystkim niezbędnym informacjom.

W ramach usług Mercedes PRO connect „Nawigacja”1 otrzymujesz usługi cyfrowe do systemu multimedialnego Twojego pojazdu, które dostarczą Ci wszystkie istotne informacje umożliwiające przyjemniejszą, przewidującą jazdę. Dane dotyczące ruchu drogowego pozyskiwane w czasie rzeczywistym, zawsze aktualne mapy oraz różnorodne multimedia i funkcje nawigacji2,3 pozwalają znaleźć najlepszą w danej chwili drogę.

1

Usługi „Ulepszona nawigacja” są dostępne tylko w połączeniu z systemem multimedialnym MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali i nawigacją (lub radiem satelitarnym do usług multimedialnych) lub z systemem multimedialnym MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala.

2

Usługa „Funkcje nawigacji” jest dostępna do Klasy V od 03/2020 tylko w połączeniu z „Nawigacja plus” (EX8).

3

Usługa „Funkcje nawigacji” na niektórych rynkach jest dostępna w ograniczonym zakresie.

Przegląd Twoich korzyści.

Przesyłanie celów bezpośrednio do auta

Przesyłanie celów bezpośrednio do auta.

 
Dynamiczne prowadzenie do celu

Dynamiczne prowadzenie do celu.

 
Zawsze aktualny materiał kartograficzny

Zawsze aktualny materiał kartograficzny.

 

Zawarte usługi.

  1. Live Traffic Information

  2. Aktualizacja map online

  3. Multimedia

  4. Funkcje nawigacji, w tym Send2Car

1

Aktualizacja map online nie jest możliwa w pojazdach, w których nie aktualizowano map przez wiele miesięcy, w szczególności z powodu wyłączenia usługi, niewłączania zapłonu na dostatecznie długi czas lub niewystarczającego zasięgu sieci komórkowej. W takim przypadku konieczna jest aktualizacja map z pamięci USB lub w serwisie Mercedes-Benz. Więcej informacji znajdziesz na portalu Mercedes PRO Portal.

2

W tym celu potrzebny jest dodatkowy pakiet danych za pośrednictwem funkcji „Internet w samochodzie”, który można zamówić u operatora sieci komórkowej. Usługa „Internet w samochodzie” jest dostępna w wybranych krajach. Więcej informacji udzieli dealer Mercedes-Benz.

3

Usługa „Funkcje nawigacji” jest dostępna do Klasy V od 03/2020 tylko w połączeniu z „Nawigacja plus” (EX8).

4

Usługa „Funkcje nawigacji” na niektórych rynkach jest dostępna w ograniczonym zakresie.

5

Ta funkcja będzie dostępna do Sprintera do 06/2020.

6

Podczas wysyłania lokalizacji przez funkcję „Send2Car” może się niekiedy zdarzyć, że jedna z przestrzennych współrzędnych celu będzie pokazywana w samochodzie jako taki sam lub podobny adres docelowy.

Kompatybilne modele i aplikacje.

Pojazdy i modele

Sprinter 910, Sprinter 907, Klasa V 447 (od 03/2020)

Narzędzie do zarządzania pojazdami

System multimedialny MBUX

Szczegółowe informacje dotyczące dostępności usług do danego pojazdu znajdują się tutaj:

Przegląd usług Mercedes PRO connect

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań. 1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum