Nawigacja.

Szybciej docieraj do celu dzięki wszystkim niezbędnym informacjom.

Bezpłatnie!

W ramach usług Mercedes PRO connect „Nawigacja”1 otrzymujesz usługi cyfrowe do systemu multimedialnego Twojego pojazdu, które dostarczą Ci wszystkie istotne informacje umożliwiające przyjemniejszą, przewidującą jazdę. Dane dotyczące ruchu drogowego pozyskiwane w czasie rzeczywistym, zawsze aktualne mapy oraz różnorodne multimedia i funkcje nawigacji pozwalają znaleźć najlepszą w danej chwili drogę.

1

Usługi „Ulepszona nawigacja” są dostępne tylko w połączeniu z systemem multimedialnym MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali i nawigacją (lub radiem satelitarnym do usług multimedialnych) lub z systemem multimedialnym MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala.

Przegląd Twoich korzyści.

Fahrtziele direkt ins Fahrzeug senden
Przesyłanie celów bezpośrednio do auta.
 
Dynamische Routenführung
Dynamiczne prowadzenie do celu.
 
Immer aktuelles Kartenmaterial
Zawsze aktualny materiał kartograficzny.
 

Zawarte usługi.

  1. Live Traffic Information z funkcją Car-to-X-Communication

  2. Aktualizacja map online

  3. Multimedia

  4. Funkcje nawigacji, w tym „Send2Car”

1

Aktualizacja map online nie jest możliwa w pojazdach, w których nie aktualizowano map przez wiele miesięcy, w szczególności z powodu wyłączenia usługi, niewłączania zapłonu na dostatecznie długi czas lub niewystarczającego zasięgu sieci komórkowej. W takim przypadku konieczna jest aktualizacja map z pendrive'a lub w serwisie Mercedes-Benz. Więcej informacji znajdziesz na portalu Mercedes PRO Portal.

2

W tym celu potrzebny jest dodatkowy pakiet danych za pośrednictwem funkcji „Internet w samochodzie”, który można zamówić u operatora sieci komórkowej. Usługa „Internet w samochodzie” jest dostępna w wybranych krajach. Więcej informacji udzieli dealer Mercedes-Benz.

3

Podczas wysyłania lokalizacji przez funkcję „Send2Car” może się niekiedy zdarzyć, że jedna z przestrzennych współrzędnych celu będzie pokazywana w samochodzie jako taki sam lub podobny adres docelowy.

Kompatybilne modele i aplikacje.

Pojazdy i modele

Sprinter 907, Sprinter 910

Narzędzie do zarządzania pojazdami

System multimedialny MBUX

Aktywuj teraz i testuj bezpłatnie!

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: skorzystaj z oferty i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z Mercedes PRO connect przez trzy miesiące bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w sklepie Mercedes PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum