Mobilny dostęp do pojazdu.

Komfortowe zdalne ryglowanie i otwieranie pojazdów.

Nasza oferta.

Pełna kontrola nad określonymi funkcjami pojazdu – także wtedy, gdy jest on poza zasięgiem wzroku. Zamki drzwi możesz łatwo obsługiwać przez Internet, zawsze i z każdego miejsca.

Zdalny dostęp.

Zdalne sprawdzanie statusu pojazdu oraz wygodne ryglowanie i otwieranie drzwi bez kluczyka.

Mobilny dostęp do pojazdu.

Steruj online określonymi funkcjami pojazdu na odległość.

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!  

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z produktu „Zdalny dostęp” oraz wielu innych produktów i usług Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum