Zdalny dostęp.

Przeglądaj i kontroluj określone informacje o pojeździe online.

od 139 zł netto za rok

Dzięki zdalnej obsłudze i kontrolowaniu stanu określonych funkcji pojazdu korzystasz z większej wydajności procesów roboczych.

Przegląd Twoich korzyści.

Einfacher Fahrzeugzugang ohne Fahrzeugschlüssel
Łatwy dostęp do pojazdu bez kluczyka. 
 
Vereinfacht die Arbeit
Ułatwia pracę.
 
Verbesserter Diebstahlschutz
Ulepszona ochrona przeciwkradzieżowa.
 

Zawarte usługi.

  1. Zdalny dostęp

1

Usługi Mercedes PRO connect są dostępne dla pojazdów eVito produkowanych od 03/2019.

2

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

3

Ogrzewanie postojowe dostępne jest tylko w pojazdach z silnikiem spalinowym.

Kompatybilne modele i aplikacje.

Pojazdy i modele

Sprinter 907, Sprinter 910, Vito 447 (od 05/2019)

Narzędzie do Zarządzania Pojazdami


Aplikacja Mercedes PRO connect

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!  

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z produktu „Zdalny dostęp” oraz wielu innych produktów i usług Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Sklepie Mercedes PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum