Usługi assistance.

Najwyższa gotowość techniczna pojazdów Twojej floty.

Nasza oferta.

Usługi assistance.

Odpowiednio wykonywana konserwacja i serwisowanie należą do najważniejszych środków optymalizujących ekonomiczność floty pojazdów. Produkty dostępne w ramach „Usług assistance” pomagają odpowiednio wcześnie zaplanować prace serwisowe, naprawy i czynności konserwacyjne.

Usługi assistance.

Pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nasz Pakiet Powitalny: testuj bezpłatnie nawet przez 12 miesięcy!  

Idealna okazja, by odkryć zalety Mercedes PRO connect: zapewnij sobie rabat i dzięki naszemu pakietowi powitalnemu bezpłatnie korzystaj z Mercedes PRO connect nawet przez 12 miesięcy bez zobowiązań.1

1

Okresy ważności i zakresy pakietu powitalnego mogą się różnić w zależności od typoszeregu, roku produkcji, jak również daty kupna pojazdu. Szczegóły dotyczące aktualnej oferty lub aktualnych ofert są dostępne w Portalu PRO dla danego rynku. Gdy minie termin ważności aktualnego pakietu powitalnego, Twoje firmowe konto Mercedes PRO pozostanie aktywne. Wraz z upływem terminu ważności pakietu powitalnego kończy się również ważność wszystkich zawartych w nim produktów i nie są już one dostępne do pojazdu. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, należy po wygaśnięciu pakietu powitalnego ponownie nabyć odpowiednie produkty i usługi.

Lorem Ipsum