Mercedes-Benz Vito.

Niezawodność, która napędza firmę.

Dostępny od ręki już za 1250 PLN netto miesiecznie!*

Prowadź swoją firmę niezawodnie z wszechstronnym Mercedesem Vito.

Teraz 100% Vito za 1% ceny samochodu miesięcznie w promocji Lease&Drive 1%*.

Chcesz zawsze móc działać? Nie możesz się oprzeć nowym wyzwaniom? Wykonujesz swoją pracę konsekwentnie? Jeśli tak, stanowisz z Vito wspaniałą parę. Ponieważ Vito to Twój napęd – zarówno na drodze, jak i w skutecznej działalności. Stanowi wzór nie tylko ekonomiczności i jakości, ale także elastyczności i bezpieczeństwa. W końcu pochodzi od prawdziwego specjalisty w dziedzinie pojazdów użytkowych.

Najważniejsze zalety.

  1. Jakość
  2. Ekonomiczność
  3. Bezpieczeństwo
  4. Elastyczność
  5. Komfort
On jest gotów. Czy Ty też? Tak niezawodni powinni być partnerzy.

Chcemy, żeby Vito szybko stał się Twoim cenionym partnerem. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. W ramach dostawy otrzymujesz dopracowany pojazd w jakości marki Mercedes-Benz, który z powodzeniem pokonał 5,5 mln kilometrów podczas jazd próbnych oraz przeszedł rozległe testy. Mercedes Vito jest skonstruowany tak, aby spełnił wysokie wymogi stawiane pojazdom eksploatowanym w ramach działalności gospodarczej. A dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem będzie się doskonale prezentować nawet po wielu latach jako wizytówka Twojej firmy.

To pewne: wraz z Vito wybierasz samochód, na którym można polegać. Dzięki najwyższej dyspozycyjności będzie wspierał Cię we wszystkich wykonywanych zadaniach. Ponieważ dla nas „Mercedes-Benz Vans. Born to run.” to nie tylko motto, ale także obietnica.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy. Dzięki oszczędnemu zużyciu zajedziesz dalej.

Ten, kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Dlatego też Vito posiada wszystko, aby Twoja firma mogła dzięki ekonomicznemu zarządzaniu osiągać jeszcze większe sukcesy.

Korzystne parametry zużycia paliwa pięciu silników wysokoprężnych umożliwiają oszczędną jazdę. Równie wzorcowe są typowe dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość. Dzięki nim Twój Vito Furgon będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km. Wyśmienita jakość produktu jest najlepszą przesłanką do utrzymania budżetu w zakresie kosztów serwisowań i napraw na niskim poziomie.

By po wielu latach było widać, w jak dobrym stanie jest Vito, posiada on doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, między innymi całkowicie ocynkowane nadwozie.

Osiągaj swoje cele. Przy wzorcowym bezpieczeństwie. Troska o bezpieczeństwo – na każdej trasie.

Z wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Furgon korzystają wszyscy: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Wyposażenie standardowe obejmuje już asystenta bocznego wiatru, asystenta wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST i poduszkę powietrzną dla kierowcy. Standardowy elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® najnowszej generacji, regulując dynamikę jazdy, uwzględnia przy tym załadunek samochodu. A dzięki naklejce ratunkowej z kodem QR na słupku B służby ratownicze mogą bezpośrednio zeskanować odpowiednią dla danego samochodu kartę ratowniczą.

Dodatkowym udogodnieniem jest opcjonalny system COLLISION PREVENTION ASSIST, który również poza miastem monitoruje odległość od poprzedzającego pojazdu i ostrzega przed ewentualną kolizją. Na życzenie dostępne są poduszki powietrzne nadokienne i poduszki powietrzne boczne chroniące klatkę piersiową i biodra kierowcy oraz pasażera z przodu, a także prewencyjny system ochrony pasażerów PRE-SAFE®. W Vito można cieszyć się jeszcze większym bezpieczeństwem, wybierając spośród dalszych elementów wyposażenia. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: pomagają Ci bezpieczniej osiągać cele.

Zdejmie Ci z barków wielki ciężar.

W Vito Furgon jest dużo miejsca na wszystko, co trzeba przewieźć. Dzięki maksymalnej ładowności 1346 kg i przestrzeni ładunkowej o długości do 3 metrów1 ten pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3200 kg zabierze każdy ładunek.

To nie wszystko: oferując trzy długości nadwozia, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczania ładunku i praktyczne ścianki działowe, daje wszechstronne możliwości indywidualizacji i specjalizacji do profesjonalnych rozwiązań transportowych.

Ponadto dzięki dużym otworom drzwiowym i nisko położonej krawędzi załadunku nawet trudne zadania stają się z Vito dziecinnie proste – zwiększają one komfort, wydajność i bezpieczeństwo podczas załadunku i wyładunku.

Tutaj można cieszyć się pracą. To fascynujące, jak wygodne może być miejsce pracy.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: dzięki przestronnemu wnętrzu, Vito Furgon wprowadzi Cię podczas pracy w doskonały nastrój. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Jeżeli z przodu potrzebne jest miejsce dla dwóch pasażerów, można zamówić opcjonalną kanapę pasażera.

Elektromechanicznie wspomagany układ kierowniczy i elementy opcjonalne: tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulacją kolumny oraz komputer podróżny pozwalają z łatwością kierować się ku swoim zadaniom. Również opcjonalna klimatyzacja lub automatyczny układ klimatyzacji pomagają zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewnią doskonałą łączność i świetną rozrywkę. Audio 40 lub Becker® MAP PILOT2 z funkcją nawigacji poprowadzą Cię szybszą drogą do celu. Tym, którzy chcieliby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność Vito Furgon, proponujemy opcjonalny pakiet Pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza. A ponieważ każde przedsięwzięcie wymaga dobrego uporządkowania, wyposażyliśmy Vito Furgon w wiele praktycznych półek i schowków.

1

Dotyczy Vito Furgon w wersji ekstra długiej.

2

System nawigacyjny Becker® MAP PILOT jest dostępny tylko w połączeniu z Audio 15.

Vito dostępny od ręki już za 1250 PLN netto miesięcznie!*

 

Wyszukaj swój pojazd gotowy do odbioru dzieki wyszukiwarce samochodów dostępnych od ręki. A gdy już go znajdziesz, po prostu wyślij zapytanie do dealera i skontaktujemy się z Tobą. To proste!

* Rata miesięczna netto dla modelu Vito 111 CDI Furgon Długi w promocji Lease&Drive 1%. Rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki kalkulacji: wpłata wstępna wynosząca 5% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg  25 000 km, możliwość zwrotu pojazdu. Oferta Mercedes-Benz Leasing  Sp. z o.o. dla przedsiębiorców. Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2019.