Lorem Ipsum

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

 

Komunikat marketingowy - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

 

Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus.

Najważniejsze zalety Vito.

  1. Jakość
  2. Ekonomiczność
  3. Bezpieczeństwo
  4. Elastyczność
  5. Komfort
On jest gotów. Czy Ty też? Tak niezawodni powinni być partnerzy.

Chcemy, żeby Vito szybko stał się Twoim cenionym partnerem. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. W ramach dostawy otrzymujesz dopracowany pojazd w jakości marki Mercedes-Benz, który z powodzeniem pokonał 5,5 mln kilometrów podczas jazd próbnych oraz przeszedł rozległe testy. Mercedes Vito jest skonstruowany tak, aby spełnił wysokie wymogi stawiane pojazdom eksploatowanym w ramach działalności gospodarczej. A dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem będzie się doskonale prezentować nawet po wielu latach jako wizytówka Twojej firmy.

To pewne: wraz z Vito wybierasz samochód, na którym można polegać. Dzięki najwyższej dyspozycyjności będzie wspierał Cię we wszystkich wykonywanych zadaniach. Ponieważ dla nas „Mercedes-Benz Vans. Born to run.” to nie tylko motto, ale także obietnica.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy. Dzięki oszczędnemu zużyciu zajedziesz dalej.

Ten, kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Dlatego też Vito posiada wszystko, aby Twoja firma mogła dzięki ekonomicznemu zarządzaniu osiągać jeszcze większe sukcesy.

Korzystne parametry zużycia paliwa pięciu silników wysokoprężnych umożliwiają oszczędną jazdę. Równie wzorcowe są typowe dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość. Dzięki nim Twój Vito Furgon będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km. Wyśmienita jakość produktu jest najlepszą przesłanką do utrzymania budżetu w zakresie kosztów serwisowań i napraw na niskim poziomie.

By po wielu latach było widać, w jak dobrym stanie jest Vito, posiada on doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, między innymi całkowicie ocynkowane nadwozie.

Osiągaj swoje cele w najbezpieczniejszy sposób.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Furgon wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowo na pokładzie do dyspozycji są: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu.

Zdejmie Ci z barków wielki ciężar.

W Vito Furgon jest dużo miejsca na wszystko, co trzeba przewieźć. Dzięki maksymalnej ładowności 1346 kg i przestrzeni ładunkowej o długości do 3 metrów1 ten pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3200 kg zabierze każdy ładunek.

To nie wszystko: oferując trzy długości nadwozia, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczania ładunku i praktyczne ścianki działowe, daje wszechstronne możliwości indywidualizacji i specjalizacji do profesjonalnych rozwiązań transportowych.

Ponadto dzięki dużym otworom drzwiowym i nisko położonej krawędzi załadunku nawet trudne zadania stają się z Vito dziecinnie proste – zwiększają one komfort, wydajność i bezpieczeństwo podczas załadunku i wyładunku.

Tutaj można cieszyć się pracą. To fascynujące, jak wygodne może być miejsce pracy.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: dzięki przestronnemu wnętrzu, Vito Furgon wprowadzi Cię podczas pracy w doskonały nastrój. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Jeżeli z przodu potrzebne jest miejsce dla dwóch pasażerów, można zamówić opcjonalną kanapę pasażera.

Elektromechanicznie wspomagany układ kierowniczy i elementy opcjonalne: tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulacją kolumny oraz komputer podróżny pozwalają z łatwością kierować się ku swoim zadaniom. Również opcjonalna klimatyzacja lub automatyczny układ klimatyzacji pomagają zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewnią doskonałą łączność i świetną rozrywkę. Audio 40 lub Becker® MAP PILOT2 z funkcją nawigacji poprowadzą Cię szybszą drogą do celu. Tym, którzy chcieliby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność Vito Furgon, proponujemy opcjonalny pakiet Pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza. A ponieważ każde przedsięwzięcie wymaga dobrego uporządkowania, wyposażyliśmy Vito Furgon w wiele praktycznych półek i schowków.

1

Dotyczy Vito Furgon w wersji ekstra długiej.

2

System nawigacyjny Becker® MAP PILOT jest dostępny tylko w połączeniu z Audio 15.

Najważniejsze zalety Sprintera.

  1. Koncepcja produktu
  2. Połączenie sieciowe
  3. Rozwiązania dla branży
  4. Bezpieczeństwo
  5. Ekonomiczność
W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać!

W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać! Dlatego teraz również Sprinter realizuje koncepcję stylistyczną zwaną „Sensual Purity”, odnoszącą tak wielkie sukcesy w samochodach osobowych Mercedes-Benz. Także kokpitowi nadano nowy kształt, dzięki czemu wyróżnia się on w jednakowym stopniu eleganckim designem i doskonałą funkcjonalnością. Przyczynia się do tego na przykład inteligentny, modułowy system półek i schowków oraz system KEYLESS-START.

Przestrzeń ładunkowa Furgonu również wyróżnia się praktycznymi opcjami wyposażenia. Są wśród nich wewnętrzny bagażnik dachowy, wykładzina z tworzywa sztucznego o zoptymalizowanej masie, możliwość umieszczania ładunku na nadkolach. Opcjonalne podparcie palety w stopniu przy drzwiach przesuwnych, stabilizujące ładunek np. na zakrętach i umożliwiające jego efektywniejsze zabezpieczenie.

 

Twoja Mobilność 4.0.

Aby uczynić pracę tak ekonomiczną i przyjemną, jak to tylko możliwe, oferujemy na życzenie do Sprintera różne radia, systemy multimedialne i rozwiązania łącznościowe. Oferta ta spełnia różne zapotrzebowania ‒ od uchwytu do smartfona, poprzez radio z interfejsem Bluetooth® i funkcją głośnomówiącą, po system multimedialny z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, szybką nawigacją z twardym dyskiem i wizualizacją map 3D oraz funkcją integracji smartfona. Obsługa jest idealnie prosta. Systemy multimedialne można przykładowo obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub panelu dotykowego Touch Control na kierownicy wielofunkcyjnej. Wszystkie elementy obsługowe i wskaźniki są łatwo dostępne i czytelne.

Nowoczesne miejsce pracy nie może się obejść bez rozwiązań cyfrowych, dlatego wyposażyliśmy Sprintera w zintegrowany moduł komunikacyjny, stanowiący podstawę techniczną stałego połączenia samochodu z Internetem. Umożliwia on korzystanie z aktualnych i przyszłych usług Mercedes PRO. Jego zalety sięgają od minimalizacji czasów przestoju, poprzez przewidujące zarządzanie przeglądami, po cyfrową książkę jazd, która eliminuje konieczność papierkowej roboty.

Sprinter, jest wszędzie tam, gdzie trzeba zrealizować zadanie transportowe.

Sprinter Furgon stwarza wiele możliwości: 4 długości pojazdu, 3 wysokości dachu i 4 wersje silnikowe stanowią podstawę imponującej różnorodności wersji. Dzięki niej można skonfigurować pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 5500 kg. W wersji o największej z 4 dostępnych długości, z najwyższym spośród 3 wersji dachem, w Sprinterze Furgon dostępnych jest maksymalnie 17 m3 przestrzeni ładunkowej. W razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie do 3500 kg.

Ponad 600 elementów wyposażenia dodatkowego, wśród których są na przykład specjalne rozwiązania dla floty czy rozwiązania w obszarze układu jezdnego, umożliwia precyzyjne dostosowanie Sprintera do Twoich potrzeb. Dzięki opcjonalnym elementom: podpórce do palet, okładzinom nadkoli i położonemu wewnętrznie bagażnikowi dachowemu można łatwiej realizować wiele zadań transportowych. Do specjalistycznych zastosowań branżowych otrzymasz całościowe rozwiązania fabryczne Mercedes-Benz VanSolution, a w ramach programu partnerskiego „Mercedes-Benz VanPartner” zabudowy i modyfikacje pojazdów w ramach transakcji dwufakturowych.

Bezpieczny kurs na sukces.

Sprinter to samochód w każdym calu zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Solidną podstawę tworzy tu jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością.

Do tego dochodzą liczne systemy wspomagania. Ponieważ nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy zdarzają się sytuacje, w których bardzo pożądane i pomocne może być ich wsparcie. Wachlarz oferowanych rozwiązań sięga od dostępnego standardowo asystenta bocznego wiatru po aktywnego asystenta hamowania i asystenta pasa ruchu – obydwa systemy są dostępne standardowo w pojazdach o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500 kg. Opcjonalne trzy systemy kamer, od kamery cofania z funkcją wyświetlania obrazu w lusterku wstecznym po kamerę 360°, polepszają już i tak dobrą widoczność z miejsca kierowcy. W ciemnościach dostępne opcjonalnie reflektory LED High Performance oświetlają jezdnię szerokim i jasnym snopem światła.

W razie wypadku dostępna standardowo poduszka powietrzna może pomóc uchronić kierowcę przed skutkami kolizji. Na życzenie dostępnych jest kolejnych pięć poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera z przodu.

Ekonomiczny, gdy jest to szczególnie potrzebne.

Decydując się na zakup Sprintera, wybierasz pojazd, który od ponad 20 lat imponująco dowodzi swej ekonomiczności. Nowy Sprinter Furgon kontynuuje historię sukcesu dzięki sprawdzonej jakości i niezawodności. Od samego początku zyskasz na jego ekonomiczności ‒ oferujemy atrakcyjną cenę wejściową oraz wiele możliwości konfiguracji, dzięki którym zamawiasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Ponieważ chętnie doskonalimy to, co dobre, jeszcze obniżyliśmy zużycie paliwa naszych silników wysokoprężnych. Kolejne zalety z punktu widzenia rentowności Twojej działalności wynikają ze zwiększenia ładowności o około 50 kg1. Dzięki zbiornikowi głównemu o pojemności 50 l2 i wykładzinie podłogowej z tworzywa sztucznego3, które są dostępne na życzenie, można jeszcze bardziej zredukować masę pojazdu. Oprócz tego Sprinter Furgon wyróżnia się jeszcze lepszą organizacją przestrzeni1 i powierzchnią przestrzeni ładunkowej obniżoną o 80 mm1. Ułatwia to załadunek i wsiadanie.

W ten sposób Sprinter Furgon łączy oszczędność paliwa i inteligentne działanie z ekonomicznym i wszechstronnym rozwiązaniem mobilnościowym.

1

W połączeniu z napędem na przednie koła, w porównaniu z napędem na koła tylne.

2

Zbiornik główny o pojemności 50 litrów jest dostępny opcjonalnie do Sprintera Furgon w połączeniu z napędem na przednie koła.

3

Wykładzina podłogowa z tworzywa sztucznego jest dostępna opcjonalnie do Sprintera Furgon.

Lorem ipsum - wiadomość kończąca

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus.

Lorem Ipsum