Serwis Mercedes-Benz do Twojego samochodu dostawczego.

Przejmować się tylko projektem – i niczym więcej.

To możliwe z Serwisem Mercedes-Benz.

Nasze zadanie: troska o sprawność Twojego samochodu dostawczego.

Klienci wymagają od Ciebie najwyższego stopnia niezawodności i jakości. Dlaczego nie wymagać tego samego od swojego samochodu dostawczego? W końcu Twoja firma funkcjonuje dobrze tylko wtedy, gdy samochód dostawczy pracuje bez zarzutu.

U swego boku masz partnera ‒ Serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność – i tym samym niezawodność Twojej firmy. W końcu, jako producent, znamy Twój samochód dostawczy w najdrobniejszych szczegółach.

Sprawdzona jakość Mercedes-Benz umożliwia zawsze bezpieczną i ekonomiczną jazdę. To także zasługa naszych pracowników ‒ zostali specjalnie przeszkoleni, a dzięki naszej gęstej sieci serwisowej są zawsze w pobliżu.

Nasze usługi w skrócie.

  1. Warsztat
  2. Oryginalne części

  3. Pomoc w drodze1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji w odniesieniu do modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY.

W odniesieniu do wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.

Twoje korzyści w skrócie.

  1. Warsztat

  2. Oryginalne części

  3. Pomoc w drodze

Lorem Ipsum