Usługi finansowe dla Twojego Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową: kredyt, leasing i serwis.

Odpowiednie finansowanie dla Twojego Sprintera Podwozie do zabudowy:

Przykładowa kalkulacja Lease&Drive dla Sprintera Podwozie do zabudowy (finansowanie dla przedsiębiorstw).

Model pojazdu: Sprinter Podwozie 311 FWD standard
Cena sprzedaży netto od: 91 400 PLN
Wpłata wstępna netto: 0%
Okres trwania umowy: 48 miesięcy
Roczny przebieg pojazdu: 20 000 km
Miesięczna opłata leasingowa netto od: 1 124 PLN
Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 5% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 25 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Skorzystaj z kalkulatora rat, aby zobaczyć inne oferty finansowania.

Nasze zadanie: troska o sprawne działanie Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową.

U swego boku masz partnera ‒ Serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność.

Umowa Serwisowa Mercedes-Benz.

Samochód dostawczy to ważny motor Twojego sukcesu. Jeśli jest w ruchu, biznes się kręci. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz możesz mieć pewność, że tak też pozostanie.

Service24h i MobiloVan.

Gdyby doszło kiedyś do awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli Mercedes-Benz Service24h. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz MobiloVan1.

1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji dla modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY. Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.

Lorem Ipsum