Usługi finansowe dla Twojego Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową: kredyt, leasing i serwis.

Odpowiednie finansowanie dla Twojego Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową.

Przykładowa kalkulacja Lease&Drive dla Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową (finansowanie dla przedsiębiorstw).

Model pojazdu     Sprinter 311 CDI
Cena sprzedaży netto od 98 108 PLN
Wpłata wstępna netto 19 622 PLN
Okres trwania umowy     48 miesięcy
Roczny przebieg pojazdu 30 000 km
Miesięczna opłata leasingowa netto od 1 233 PLN
Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Skorzystaj z kalkulatora rat, aby zobaczyć inne oferty finansowania.

Nasze zadanie: troska o sprawne działanie Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową.

U swego boku masz partnera ‒ Serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność.

Umowa Serwisowa Mercedes-Benz.

Samochód dostawczy to ważny motor Twojego sukcesu. Jeśli jest w ruchu, biznes się kręci. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz możesz mieć pewność, że tak też pozostanie.

Service24h i MobiloVan.

Gdyby doszło kiedyś do awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli Mercedes-Benz Service24h. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz MobiloVan1.

1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji dla modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY. Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.