Gotowy do każdego zadania: dzięki Vito Mixto.

Napęd dla firm – w skutecznej działalności oraz na drodze.

Konfigurator

Vito. Chcieć, to móc.

Chcesz zawsze móc działać? Nie możesz się oprzeć nowym wyzwaniom? Wykonujesz swoją pracę konsekwentnie? Jeśli tak, stanowisz z Vito wspaniałą parę. Ponieważ Vito to Twój napęd – zarówno na drodze, jak i w skutecznej działalności. Stanowi wzór nie tylko ekonomiczności i jakości, ale także elastyczności i bezpieczeństwa. W końcu pochodzi od prawdziwego specjalisty w dziedzinie pojazdów użytkowych.

Wyposażony w jeden z wydajnych silników wysokoprężnych z każdym kilometrem przyczynia się do Twojego sukcesu. A dzięki innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa możesz jeszcze pewniej zmierzać do swoich celów. Także w zakresie rodzajów napędów jego oferta jest niepowtarzalna: napęd na przednie koła, na tylne lub na wszystkie – wśród nich znajdzie się ten odpowiedni do Twoich zadań.

Gęsta sieć partnerów Mercedes-Benz oferujących bogate usługi serwisowe zadba o to, aby Twój Vito długo pozostał sprawny i niezawodny. W kwestiach serwisowań i napraw warto zaufać serwisowi Mercedes-Benz, który najlepiej zna Twój pojazd. W ten sposób Vito pozostanie Twoim cennym partnerem przez długi czas.

Mercedes-Benz Vans. Born to run.

Najważniejsze zalety.

  1. Jakość
  2. Ekonomiczność
  3. Bezpieczeństwo
  4. Elastyczność
  5. Komfort
On jest gotów. Czy Ty też?

Chcemy, żeby Vito szybko stał się Twoim cenionym partnerem. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. W ramach zakupu otrzymujesz dopracowany pojazd w jakości marki Mercedes-Benz, który z powodzeniem pokonał 5,5 mln kilometrów podczas jazd próbnych oraz przeszedł rozległe testy. Mercedes Vito jest skonstruowany tak, aby spełnił wysokie wymogi stawiane pojazdom eksploatowanym w ramach działalności gospodarczej. A dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem będzie się doskonale prezentować nawet po wielu latach jako wizytówka Twojej firmy.

To pewne: wraz z Vito wybierasz samochód, na którym można polegać. Dzięki najwyższej dyspozycyjności będzie wspierał Cię we wszystkich wykonywanych zadaniach. Ponieważ dla nas „Mercedes-Benz Vans. Born to run.” to nie tylko motto, ale także obietnica.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy.

Ten, kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Dlatego też Vito posiada wszystko, aby Twoja firma mogła dzięki ekonomicznemu zarządzaniu osiągać jeszcze większe sukcesy.

Korzystne parametry zużycia paliwa pięciu silników wysokoprężnych umożliwiają oszczędną jazdę. To wartość, która może służyć za wzór do naśladowania, podobnie jak typowe dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość, które dbają o to, aby Twój Vito był zawsze na miejscu, gdy jest potrzebny. Jest to również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych, które wynoszą nawet do 40 000 km. Wyśmienita jakość produktu jest najlepszą przesłanką do utrzymania budżetu w zakresie kosztów serwisowań i napraw na niskim poziomie. By po wielu latach było widać, w jak dobrym stanie jest Vito, posiada on doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, między innymi całkowicie ocynkowane nadwozie.

Osiągaj swoje cele. Przy wzorcowym bezpieczeństwie.

Z wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Mixto korzystają wszyscy: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Już wyposażenie standardowe Vito Mixto z homologacją osobową (M1) obejmuje asystenta bocznego wiatru, asystenta wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST, poduszkę powietrzną dla kierowcy oraz poduszkę powietrzną pasażera. Standardowy elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® najnowszej generacji, regulując dynamikę jazdy, uwzględnia przy tym załadunek samochodu. A dzięki naklejce ratunkowej z kodem QR na słupku B służby ratownicze mogą bezpośrednio zeskanować odpowiednią dla danego samochodu kartę ratowniczą.

Atrakcją jest opcjonalny system COLLISION PREVENTION ASSIST, który również poza miastem monitoruje odległość od poprzedzającego pojazdu i ostrzega przed ewentualną kolizją. Na życzenie dostępne są poduszki powietrzne nadokienne i poduszki powietrzne boczne chroniące klatkę piersiową i biodra kierowcy oraz pasażera z przodu, a także zapobiegawczy system ochrony pasażerów PRE-SAFE®. A jeśli chciałbyś jeszcze rozbudować wyposażenie bezpieczeństwa swojego Vito Mixto, z pewnością znajdziesz coś godnego uwagi wśród innych oferowanych elementów. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: pomagają Ci bezpieczniej osiągać cele.

Uniwersalny pojazd do ambitnych zadań.

Niektóre zadania wymagają specjalnych rozwiązań. Na przykład, gdy oprócz ładunku trzeba przewieźć również pasażerów. Do tego celu najbardziej odpowiedni jest Vito Mixto. Dzięki częściowemu przeszkleniu, wygodnemu wejściu i dowolnie ustawianemu układowi siedzeń dla maksymalnie 6 osób łączy funkcjonalność i komfort. W razie potrzeby można zaledwie kilkoma ruchami wymontować opcjonalną kanapę z tyłu.

W najdłuższej z trzech oferowanych długości pojazdudostępna jest powierzchnia ładunkowa 2,63 m². Jego kolejną zaletą są duże otwory drzwiowe oraz niska krawędź załadunkowa, która bardzo ułatwia ciężką pracę – oraz jeszcze bardziej zwiększa komfort, wydajność i bezpieczeństwo przy załadunku i wyładunku.

Tutaj można cieszyć się pracą.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: Vito wprowadzi Cię w doskonały nastrój dzięki przestronnemu wnętrzu. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Jeżeli z przodu potrzebne jest miejsce dla dwóch pasażerów, można zamówić opcjonalną kanapę pasażera.

Elektromechanicznie wspomagany układ kierowniczy i elementy opcjonalne: tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulacją kolumny oraz komputer podróżny pozwalają z łatwością kierować się ku swoim zadaniom. Również opcjonalna klimatyzacja lub automatyczny układ klimatyzacji pomagają zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewniają w drodze najlepszą łączność i dobrą rozrywkę, a systemy nawigacji Audio 40 lub Becker® MAP PILOT1 gwarantują, że szybciej dotrzesz do celu. Tym, którzy chcieliby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność Vito, proponujemy opcjonalny pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza. A ponieważ każde przedsięwzięcie wymaga dobrego uporządkowania, wyposażyliśmy Vito w wiele praktycznych półek i schowków.

1

System nawigacyjny Becker® MAP PILOT jest dostępny tylko w połączeniu z Audio 15.

Duże możliwości rozwoju.

Najlepsze widoki na sukces ma ten, kto może się w pełni rozwijać. Dlatego też Vito Mixto, dostępny w trzech długościach, można doskonale dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb przestrzennych. Przy całej wielkości swojego wnętrza ma jedynie 1910 mm1 wysokości, dzięki czemu bezproblemowo wjedzie do większości garaży, parkingów wielopoziomowych i podziemnych oraz myjni.
Długość pojazdu
Wersja kompaktowa
Wersja długa
Wersja ekstra długa
Powierzchnia przestrzeni ładunkowej
Długość przestrzeni ładunkowej
Pojemność przestrzeni ładunkowej
Maksymalna ładowność
1,86 m²
2433 mm
3,1 m³
1271 kg
2,26 m²
2678 mm
3,6 m³
1246 kg
2,26 m²
2678 mm
3,6 m³
1221 kg
1

Wysokość pojazdu w połączeniu z relingami dachowymi jest większa o 48 milimetrów.

Tak wszechstronny jak Twoje zadania.

Pełna moc. W trzech wariantach napędu.

Dotrzeć do celu może każdy. Twoją ambicją jest pojechać dalej. Dlatego też Vito jako pierwszy samochód dostawczy w swojej klasie dostępny jest z trzema rodzajami napędu do wyboru: napędem na przednie, tylne i wszystkie koła. W zależności od tego, co planujesz i dokąd zmierzasz: wybierz pojazd z napędem, który odpowiada profilowi zastosowania i pożądanemu zachowaniu podczas jazdy.

Wysoki komfort jazdy i niskie zużycie paliwa zapewnia automatyczna skrzynia biegów 9G-TRONIC1 lub 7G-TRONIC PLUS1. Również standardowa 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów przekonuje zrównoważeniem dynamiki i wydajności. Niezależnie od wybranego wariantu napędu, połączenie standardowego elektromechanicznego wspomagania układu kierowniczego, komfortowej charakterystyki zawieszenia i niezależnego zawieszenia kół zapewni w Vito Mixto wydajność, kulturę pracy i komfort jazdy na poziomie samochodu osobowego.

1

Skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS jest dostępna w połączeniu z homologacją ciężarową (N1), a skrzynia biegów 9G-TRONIC w połączeniu z homologacją osobową (M1). Obie automatyczne skrzynie biegów są dostępne w przypadku pojazdów z napędem na tylne koła i z napędem na wszystkie koła.

Dba o bezpieczeństwo.

Doskonałe wyposażenie Vito w elementy bezpieczeństwa obejmuje standardowo między innymi asystenta bocznego wiatru i asystenta wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy jako opcja dostępna jest poduszka powietrzna dla pasażera z przodu, a także poduszka powietrzna1, a także poduszka powietrzna boczna chroniąca klatkę piersiową i biodra oraz poduszka powietrzna nadokienna z przodu. Na życzenie bezpieczeństwo zwiększą system ostrzegania przed kolizjami COLLISION PREVENTION ASSIST, a także asystent utrzymania pasa ruchu i asystent martwego punktu.

Inteligentny system oświetlenia ILS LED

ATTENTION ASSIST

Asystent bocznego wiatru

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asystent utrzymania pasa ruchu

Asystent martwego punktu

1

W Vito Mixto z homologacją osobową (M1) poduszka powietrzna dla pasażera z przodu należy do wyposażenia standardowego.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Znajdź pasujące rozwiązania do swojego Vito.
Usługi assistance

Usługi assistance.

Pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.
Usługi umożliwiają lepsze planowanie wizyt w warsztatach i skrócenie ich czasu, a także ograniczenie okresów przestoju i zapewniają bezpośrednią pomoc w razie awarii.
Dowiedz się więcej
Cyfrowa rejestracja informacji

Cyfrowa rejestracja informacji.

Stały podgląd ważnych danych dotyczących floty.
Kluczowe dane pojazdów floty, na przykład dotyczące przejechanych tras, są zawsze szybko dostępne.
Dowiedz się więcej
Efektywne zarządzanie flotą

Efektywne zarządzanie flotą.

Stała obserwacja statusu i lokalizacji pojazdu.
Możesz poprawić stopień wykorzystania floty dzięki perspektywicznemu oraz elastycznemu planowaniu, jak również stałemu nadzorowi nad pojazdami.
Dowiedz się więcej
Analiza stylu jazdy

Analiza stylu jazdy.

Trwała redukcja kosztów awarii i zużycia paliwa.
Można trwale zredukować koszty energii i awarii oraz zwiększyć ekonomiczność dzięki analizie stylu jazdy.
Dowiedz się więcej
Komunikacja w ramach floty

Komunikacja w ramach floty.

Bezpośrednie połączenie pomiędzy menedżerem floty i kierowcą.1
Zwiększ wydajność i oszczędzaj czas dzięki interaktywnej, szybkiej i niezawodnej komunikacji w ramach floty.
Dowiedz się więcej
Zdalny dostęp do pojazdu

Zdalny dostęp do pojazdu.

Steruj online określonymi funkcjami pojazdu na odległość.
Możesz sterować określonymi funkcjami pojazdu i kontrolować jego status na odległość, a także blokować i odblokowywać pojazd bez użycia kluczyka.
Dowiedz się więcej
Interfejs danych Mercedes-Benz Vans

Interfejs danych Mercedes-Benz Vans.

Łączy samochody dostawcze Mercedes-Benz z każdym systemem zarządzania flotą.
Korzystaj z interfejsu danych Mercedes-Benz Vans, by powiązać swoje pojazdy dostawcze Mercedes-Benz z istniejącym systemem zarządzania flotą pojazdów.
Dowiedz się więcej
1

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów, obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

* Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum