Usługi finansowe dla Twojego Vito Furgon: kredyt, leasing i serwis.

Odpowiednie finansowanie dla Twojego Vito Furgon.

Przykładowa kalkulacja Lease&Drive dla Vito Furgon (finansowanie dla przedsiębiorstw).

Model pojazdu Vito 109 CDI
Cena sprzedaży netto od 86 454 PLN
Wpłata wstępna netto 17 291 PLN
Okres trwania umowy 48 miesięcy
Roczny przebieg pojazdu 30 000 km
Miesięczna opłata leasingowa netto od 1 108 PLN
Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Skorzystaj z kalkulatora rat, aby zobaczyć inne oferty finansowania.

Nasze zadanie: troska o sprawne działanie Vito Furgon.

U swego boku masz partnera ‒ serwis Mercedes-Benz, który doskonale zna Twój samochód dostawczy i dba o jego niezawodność.

Umowa Serwisowa Mercedes-Benz.

Samochód dostawczy to ważny motor Twojego sukcesu. Jeśli jest w ruchu, biznes się kręci. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz możesz mieć pewność, że tak też pozostanie.

Service24h i MobiloVan.

Gdyby doszło kiedyś do awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli Mercedes-Benz Service24h. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz MobiloVan1.

1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji dla modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY. Dla wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Dla modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.