Wyposażenie dla Klasy X.

Najważniejsze zalety wyposażenia dodatkowego.

Różnorodne wyposażenie dodatkowe Klasy X pozwala spełnić różne życzenia. Klienci, którym dodatkowo zależy na charakterystycznej stylistyce bądź mają określone wymagania dotyczące pick-upa, z całą pewnością docenią szeroki wybór wyposażenia dodatkowego.

Pakiet Plus

Pakiet komfortowy

Pakiet parkowania z kamerą 360°

Przegląd licznych elementów wyposażenia.

  1. Napęd i układ jezdny


  2. Bezpieczeństwo


  3. Systemy multimedialne i nawigacja


  4. Nadwozie


  5. Wnętrze


  6. Pakiety wyposażenia nadwozia
W przypadku modelu X 350 d 4MATIC Oryginalne Akcesoria Mercedes-Benz nie są obecnie dostępne fabrycznie.

 

1

X 350 d 4MATIC w połączeniu z 7G-TRONIC PLUS. Średnie zużycie paliwa: 10,1 l/100 km; średnia emisja CO2: 264 g/km.

Rzeczywiste wartości zużycia zależą między innymi od masy pojazdu i wybranego wyposażenia. Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.
 

Szczegółowe informacje dotyczące procedury pomiarowej WLTP

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa i energii elektrycznej oraz emisjach CO2 w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum