Klienci flotowi I Samochody dostawcze Mercedes-Benz

Klienci flotowi Mercedes-Benz.

Gwiazda czuwa nad Twoją flotą!

Mercedes-Benz jest pionierem motoryzacji.  

Mercedes-Benz jest pionierem motoryzacji. W swoich planach zawsze wybieramy w przyszłość, mając na względzie zapewnienie nie tylko najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, ale przede wszystkim troskę o bezpieczeństwo, komfort i efektywność biznesu naszych klientów.

Mercedes-Benz dostawca mobilności.

Flota na miarę XXI wieku to nie tylko najlepsze samochody na rynku, ale kompleksowe rozwiązania dopasowywane specjalnie do specyfiki i potrzeb każdego klienta.  

Nasi doradcy handlowi.

Nasi wyspecjalizowani doradcy są dostępni dla Ciebie w sieci dealerskiej w całym kraju. Służą fachową wiedzą i doświadczeniem, by najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Floty do 50 samochodów

Dedykowany doradca flotowy w sieci dealerskiej jest zawsze gotowy odwiedzić Twoją firmę, porozmawiać o wyzwaniach i skomponować najlepszą ofertę „uszytą na miarę” Twoich potrzeb.

Floty 50+

Naszą największą wartością jest klient. Celem naszej firmy nie jest jedynie dostarczenie najlepszych i niezawodnych samochodów, ale zapewnienie mobilności poprzez kompleksowe rozwiązania flotowe.

Zgodnie z naszą kulturą bazujemy na stworzeniu długofalowych relacji, opartych na wiedzy, doświadczeniu i wzajemnym zaufaniu.

Przedstawiciele Mercedes-Benz Polska - opiekuni największych klientów z flotą powyżej 50 pojazdów dostawczych - służą swoją pomocą oraz są z Tobą w ciągłym kontakcie, by wspólnie dążyć do sukcesu Twojej firmy.  


SŁAWOMIR CHABIERA


PAWEŁ SZCZYGIEŁ

JAN ZACHEL

slawomir.chabiera@daimler.com

+48 698 697 347

Branże:
• Służby mundurowe
• Przetargi publiczne
• Samochody opancerzone / bankowozy
• Branża spożywcza
• E-commerce
• Branża energetyczna

pawel.szczygiel@daimler.com

+48 698 697 534

Branże:
• Branża kurierska
• Transport międzynarodowy
• Branża budowlana
• Telekomunikacja
• Samochody techniczne / serwisowe

jan.zachel@daimler.com

+48 698 697 334

Branże:
• Rental
• Leasing / CFM
• Farmacja
• Taxi, przewóz osób
• Zarządzanie nieruchomościami

Konfigurator samochodów dostawczych

Niezawodne samochody.

Myśląc o flocie samochodów skupiamy się na najbardziej wnikliwym poznaniem potrzeb i specyfiki klienta. Nasi opiekunowie flot specjalizują się w wybranych branżach by jeszcze lepiej wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Konfigurator samochodów dostawczych

Konfigurator.

Dostosuj samochód dostawczy do swoich indywidualnych wymagań.
Rozpocznij konfigurowanie

Grupy docelowe.

Indywidualne traktowanie dla każdego.
 1. Branża kurierska
 2. Branża transportowa
 3. Energetyka
 4. Transport międzynarodowy
 5. Służby mundurowe
 6. Wynajem
 7. Taxi
 8. Branża spożywcza
 9. Farmacja
Praca kuriera niesie za sobą szereg wyzwań. 

Samochód przygotowany dla branży kurierskiej jest doskonałym narzędziem w codziennej pracy i w znaczący sposób ułatwia codzienną pracę. Przemyślany system składanych półek w przestrzeni ładunkowej pozwoli wykorzystać całą powierzchnię na najróżniejsze gabaryty paczek.

Dodatkowe przeszklenia w dachu doświetlą wnętrze i ułatwią znalezienie przesyłek. Bogate wyposażenie - z kamerą cofania oraz czujnikami - ułatwią manewrowanie w nawet najwęższych osiedlowych uliczkach, a systemy bezpieczeństwa wspomogą kierowcą w bezpiecznym dotarciu do celu nawet po całym dniu pracy.

Opiekun floty 50+
Paweł Szczygieł – National Key Account Manager

pawel.szczygiel@daimler.com
+48 698 697 534

Gdy furgon to za mało.

Lekka i praktyczna zabudowa nie zmniejsza znacząco ładowności samochodu, a możliwość wyposażenia jej w windę załadowczą lub drzwi boczne ułatwia codzienne korzystanie z auta.

Wiele możliwości adaptacji umożliwia dopasowanie pojazdu dokładnie do oczekiwań - niezależnie, czy będzie to Citan, Vito czy Sprinter.

Opiekun floty 50+
Paweł Szczygieł – National Key Account Manager

pawel.szczygiel@daimler.com
+48 698 697 534

W przemyśle energetycznym nie ma miejsca na przestoje. 

Samochody dostawcze Mercedes-Benz z powodzeniem sprostają każdemu zadaniu. Unikalny napęd 4x4 (dołączany, mechaniczny) z możliwością uruchomienia reduktora, a dla zachowania komfortu, dostępny z automatyczną skrzynią biegów.

Podwozia z powodzeniem posłużą jako baza do budowy specjalistycznej zabudowy koszowej, zaś furgony z napędami 4x4 będą godnym zaufania partnerem do monitorowania sieci energetycznych.

Opiekun floty 50+
Sławomir Chabiera National Key Account Manager

slawomir.chabiera@daimler.com
+48 698 697 347

Transport na długich dystansach to nie tylko samochody ciężarowe.

Również samochody dostawcze biorą czynny udział w transporcie ładunków, czasem na dystansie setek kilometrów.

Do takiej pracy został stworzony Sprinter. Dzięki zabudowie do transportu międzynarodowego jest w stanie doskonale spełnić potrzeby kierowcy. Pojemna przestrzeń ładunkowa oparta na lekkiej zabudowie, wytrzymała konstrukcja o dopuszczalnej masie całkowitej od 3,2 do 5,5 tony, rozbudowane systemy bezpieczeństwa oraz wspomagające kierowcę, to atuty Sprintera przy pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Dzięki rozbudowanej sieci serwisowej w całej Europie, samochód będzie miał zapewnioną stałą opiekę serwisową we wszystkich krajach europejskich, 24 godziny na dobę.

Opiekun floty 50+
Paweł Szczygieł – National Key Account Manager

pawel.szczygiel@daimler.com
+48 698 697 534

Z gwiazdą na służbie.

Unikalna konstrukcja napędu 4x4 w połączeniu z możliwościami rozszerzenia o reduktor i automatyczną skrzynię biegów znakomicie łączą znaczne możliwości terenowe z komfortem użytkowania pojazdu. Dodatkowo możliwe jest zastosowanie specjalnych branżowych rozwiązań - dostosowania do pracy na paliwie lotniczym czy takimi rozwiązaniami jak modem PSM lub wersja podwozia bez kabiny kierowcy.

Samochody dostawcze Mercedes-Benz mogą spełniać najcięższe zadania, również przy bardzo nietypowych adaptacjach zabudowy.

Opiekun floty 50+
Sławomir Chabiera – National Key Account Manager

slawomir.chabiera@daimler.com
+48 698 697 347

Luksusowo i do celu.

Gdy oferujesz pojazdy swoim Klientom na zasadzie wynajmu, liczy się przede wszystkim ich zadowolenie i bezpieczeństwo podróży. Dlatego właśnie samochody marki Mercedes-Benz zwiększą wartość Twojej floty i atrakacyjność w oczach klientów.

Wiele wariantów konfiguracji, elastyczne metody finansowania czy wysoka wartość rezydualna to tylko niektóre z wielu zalet naszych pojazdów.

Opiekun floty 50+
Jan Zachel – National Key Account Manager

jan.zachel@daimler.com
+48 698 697 334

Komfort i prestiż na każde wezwanie.

Przewóz gości hotelowych lub uczestników ważnych imprez nie raz jest zajęciem nie tylko odpowiedzialnym, ale również prestiżowym. Obie te cechy znakomicie opisują również samochody dostawcze Mercedes-Benz.

Długie i ekstradługie wersje nadwoziowe oferują zapas miejsca dla każdego, komfortowe, uchylne fotele o wielu możliwościach konfiguracji gwarantują wygodę podróży nawet dla dziewięciu pasażerów (rozwiązania fabryczne).

Opiekun floty 50+
Jan Zachel – National Key Account Manager

jan.zachel@daimler.com
+48 698 697 334

W chłodnej atmosferze.

Przewożąc produkty spożywcze nie masz czasu na przestoje - dlatego zaufaj samochodom dostawczym Mercedes-Benz.

W zależności od potrzeb, samochody dostępne są z napędem na przód, na tył lub na cztery koła, w zdumiewającej ilości możliwych do wyboru elementów wyposażenia. Specjalistyczne zabudowy z kolei umożliwiają dostosowanie pojazdu dokładnie do Twoich potrzeb, zarówno Citana, Vito jak również i Sprintera.

Opiekun floty 50+
Sławomir Chabiera – National Key Account Manager

slawomir.chabiera@daimler.com
+48 698 697 347

Gdy liczy się niezawodność.

Przewożąc produkty farmaceutyczne, potrzebujesz solidnego i niezawodnego partnera - takiego jak samochody dostawcze Mercedes-Benz.

Specjalistyczne zabudowy umożliwiają dostosowanie pojazdu dokładnie do Twoich potrzeb, zarówno Citana, Vito jak również i Sprintera. Nie tylko zabudowy oferują wiele wariantów wykonania - same samochody dostępne są z napędem na przód, na tył lub na cztery koła, w zdumiewającej ilości możliwych do wyboru elementów wyposażenia ze znaną na całym świecie jakością Mercedes-Benz w standardzie.

Opiekun floty 50+
Jan Zachel – National Key Account Manager

jan.zachel@daimler.com
+48 698 697 334

Mercedes PRO.

Mercedes PRO jest marką Mercedes-Benz Vans dla wszystkich obecnych i przyszłych usług, rozwiązań i usług cyfrowych dla codziennej działalności. Zaprojektowany dla flot, Mercedes PRO optymalizuje komunikację pomiędzy menedżerem floty, pojazdami i kierowcami. Rozwiązanie łączności umożliwia kontrolowanie zamówień online i praktycznie w czasie rzeczywistym pobieranie informacji o pojeździe, takich jak lokalizacja, poziom paliwa lub okresy konserwacji. Jego zalety obejmują od zminimalizowanych przestojów w wyniku proaktywnego zarządzania konserwacją i naprawami po wyraźnie przedstawione dane do celów analizy biznesowej. Wszystkie floty mogą korzystać z usług internetowych - od małych firm po kluczowe konta.
 1. Usługi assistance
 2. Komunikacja w ramach floty
 3. Cyfrowa rejestracja informacji
 4. Analiza stylu jazdy
 5. Interfejs danych
 6. Nasz Pakiet Powitalny
Usługi assistance.

Mercedes PRO oferuje „Zoptymalizowane wsparcie”, byś mógł wykorzystywać pojazd jeszcze bardziej ekonomicznie. Dzięki temu prace serwisowe można zaplanować odpowiednio wcześnie i efektywniej je przeprowadzać. W ten sposób korzystasz z maksymalnej gotowości pojazdu do pracy. Gdyby mimo to na drodze potrzebne było wsparcie, szybko otrzymasz pomoc.

Zawarte usługi:

 • Zarządzanie przeglądami
 • W razie wypadku
 • Telefon alarmowy Mercedes-Benz
 • Aktualizacja oprogramowania
Mercedes PRO
Komunikacja w ramach floty. 

Dzięki tej funkcji flota utrzymywana jest w ruchu także przy krótszych przejazdach: Usługa Mercedes PRO connect „Komunikacja flotowa” ułatwia managerowi floty i kierowcy1 komunikowanie się ze sobą. Manager floty może za pośrednictwem aplikacji do zarządzania pojazdami wysyłać wiadomości bezpośrednio do aplikacji Mercedes PRO connect1 na smartfonie kierowcy.

Zawarte usługi:

 • Komunikacja w ramach floty
 • Internet w samochodzie
Mercedes PRO
Cyfrowa rejestracja informacji.

Dzięki Mercedes PRO connect, monitorowanie i rejestrowanie wykorzystania pojazdów w Twojej flocie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy przejazd jest rejestrowany w pełni automatycznie oraz dostępny w Narzędziu do Zarządzania Pojazdami i aplikacji Mercedes PRO connect2.

1. Elektroniczne zarządzanie przejazdami.

Pełna kontrola nad wykorzystaniem pojazdów: Dostępna w ramach Mercedes PRO connect usługa „Cyfrowa rejestracja informacji” automatycznie1 rejestruje wszystkie przejazdy. Dzięki temu można z łatwością śledzić wykorzystanie pojazdów. Ponieważ na początku i na końcu przejazdu rejestrowana jest lokalizacja, data, godzina, przebieg oraz średnie spalanie, można z łatwością ustalić stopień wykorzystania pojazdu oraz pokonaną odległość i czas jazdy. Dzięki przyporządkowaniu kierowców za pośrednictwem aplikacji Mercedes PRO connect2 może ponadto zawsze zobaczyć, który kierowca obsługiwał przejazdy. 

Sam kierowca2 może wpisać cel przejazdu3 oraz wskazówki w aplikacji Mercedes PRO connect2 i sklasyfikować podróż jako służbową, prywatną lub dojazd do pracy.

2. Cyfrowy dziennik kierowcy

Dzięki „Cyfrowemu dziennikowi kierowcy”2 odtąd możesz oszczędzić sobie sporządzania ewidencji przebiegu pojazdu w formie papierowej. Odpada także uciążliwy obowiązek kierowcy, polegający na ręcznej rejestracji każdego przejazdu. Gdy zbliża się termin złożenia deklaracji podatkowej1, manager floty może z łatwością utworzyć podpisany plik PDF. W ten sposób przejrzyście i czytelnie rozróżnianie są przejazdy prywatne i służbowe.3

Mercedes PRO
Analiza stylu jazdy.

Pod postacią Mercedes PRO connect otrzymasz usługi cyfrowe, które dostarczają kierowcom4 i managerom flot istotnych danych dotyczących techniki jazdy i umożliwiają efektywną analizę stylu jazdy. Przy pomocy tych danych5 można zoptymalizować technikę jazdy pod względem zużycia paliwa i części.

Usługa „Eco-Monitor” dostarcza ważne dane dotyczące zużycia przez flotę pojazdów i umożliwia ich analizę. Zebrane dane są przejrzyście prezentowane w narzędziu do zarządzania pojazdami: przebyty dystans dla każdego przejazdu, średnie zużycie paliwa oraz jego porównanie i trend, a także ciśnienie w oponach. Korzystając z tych danych, można motywować swoich kierowców do jazdy w sposób bardziej oszczędny i w razie potrzeby optymalizować ich zachowanie na drodze poprzez szkolenia.

Mercedes PRO
Interfejs danych Mercedes-Benz Vans. 

Przy użyciu funkcji „Interfejs danych Mercedes-Benz Vans” można przekazać obszerny zestaw danych z samochodu dostawczego Mercedes-Benz do własnego systemu zarządzania pojazdami. Jest to funkcja szczególnie cenna, jeśli korzystasz ze znanego już sobie, dostosowanego do osobistych potrzeb systemu zarządzania pojazdami.

W oparciu o różne punkty danych ze złącza rFMS 2.0 Standard oferujemy liczne informacje generowane bezpośrednio z pojazdu. Interfejs danych Mercedes-Benz Vans udostępnia standardowe dane o pojeździe i położeniu, informacje o zużyciu paliwa oraz dane Eco, statusu i serwisowe. Przetwarzanie danych może następować odpowiednio do indywidualnych potrzeb i analizować je w celu uzyskania ważnych dla siebie informacji. Nie jest do tego potrzebny żaden dodatkowy sprzęt, gdyż dane pojazdu przesyłane są bezpośrednio ze zintegrowanego modułu komunikacyjnego. 

Mercedes PRO
Aktywuj teraz i testuj przez trzy miesiące!

Chcesz korzystać z zalet Mercedes PRO connect także w ramach swojej działalności gospodarczej? Dzięki naszym atrakcyjnym Pakietom Powitalnym możesz testować usługi Mercedes PRO connect przez trzy miesiące – bez ograniczeń, jako cyfrowe rozwiązanie flotowe lub jako interfejs danych dla Twojego obecnego systemu.6 Skorzystaj z naszych Pakietów Powitalnych.

Mercedes PRO
1

W pojazdach wyposażonych w instalację podtrzymującą pracę silnika po wyjęciu kluczyka (MW1) istnieją ograniczenia w działaniu funkcji usług „Cyfrowa rejestracja informacji” i „Cyfrowy dziennik kierowcy”. Gdy instalacja podtrzymująca pracę silnika po wyjęciu kluczyka jest aktywna, rozpoznawana jest tylko jedna jazda.

2

Aplikacja Mercedes PRO Adapter nie może być obsługiwana w czasie jazdy. Należy przestrzegać przepisów obowiązujących w kraju, w którym znajduje się pojazd, dotyczących korzystania ze smartfona w pojeździe podczas jazdy.

3

W zależności od rynku kierowca ma trzy możliwości zaszeregowania przejazdu: jako przejazd służbowy, przejazd prywatny lub drogę do pracy.

4

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów, obowiązujących w kraju, w którym aktualnie przebywasz.

5

W ramach rozwijania usług zakres dostępnych danych i funkcji jest stale poszerzany.

6

Gdy minie termin ważności pakietu powitalnego, firmowe konto klienta Mercedes PRO pozostanie aktywne. Z produktów, które zostały aktywowane niezależnie od pakietu powitalnego, można nadal korzystać zgodnie z ich indywidualnym terminem ważności. Terminy ważności pakietów powitalnych można znaleźć w Mercedes PRO Store. Aby nadal korzystać z całego portfolio produktów, po wygaśnięciu pakietu powitalnego klienci muszą ponownie zakupić pozostałe produkty wraz z usługami.

Serwis.

Ponad 1200 doradców serwisowych służy ciągłą pomocą w naszej sieci serwisowej. Oferujemy całą gamę produktów serwisowych dopasowanych do Twoich potrzeb.

Nasi najwięksi klienci z flotą pojazdów 50+, objęci są stałą opieką dedykowanych przedstawicieli Mercedes-Benz Polska, wyspecjalizowanych w wybranych branżach, aby zapewnić niezawodność i ciągłość Twojego biznesu.

MACIEJ PLIŃSKI
Key Account Manager After Sales

GRZEGORZ GAMBEZOW
Key Account Manager After Sales
maciej.plinski@daimler.com

+48 698 697 598

Branże:
• Branża kurierska
• Transport międzynarodowy
• Branża budowlana
• Zarządzanie nieruchomościami
• Telekomunikacja
• Samochody opancerzone / bankowozy
• Branża spożywcza
• Farmacja
• Firmy czyszczące / sprzątające
• E-commerce

grzegorz.gambezow@daimler.com

+48 698 604 213

Branże:
• Wynajem / CFM
• Służby mundurowe
• Przetargi publiczne
• Branża energetyczna
• Transport międzynarodowy
• Samochody techniczne / serwisowe

Finansowanie.

Oferta szyta na miarę.

Dla klientów biznesowych oferujemy szeroką gamę produktów Mercedes-Benz Leasing, specjalnie skomponowanych, by odpowiedzieć na indywidualne wymagania finansowe i zapewnić najwyższą jakość usług.

Dedykowany opiekun flotowy Mercedes-Benz Leasing, będący w stałej współpracy z naszym zespołem sprzedaży, zaoferuje „szyte na miarę” propozycje finansowania Twojej floty.

Flota najbliższej przyszłości.

Lorem Ipsum