Klienci flotowi Mercedes-Benz.

Dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb: modele i usługi Mercedes-Benz.

Niezależnie od celów biznesowych, samochody dostawcze Mercedes-Benz bezpiecznie doprowadzą Cię na miejsce. Ponadto w zależności od rozmiarów i zadań Twojej floty wspieramy Cię na drodze do sukcesu, oferując indywidualnie dobrane rozwiązania.

Produkty

Motywuje nas Twoja ambicja, aby każdego dnia perfekcyjnie wykonać swoje zadanie. Aby odnieść sukces w swojej działalności, potrzebujesz silnego partnera: zwrotny miejski samochód dostawczy Citan, profesjonalny i wszechstronnie uzdolniony Vito, funkcjonalna i terenowa Klasa X, stylowa i wygodna Klasa V czy wszechstronny klasyk Sprinter – pojazd Mercedes-Benz to stale gotowy do działania towarzysz, na którym można polegać. Najważniejsze jest to, żebyś mógł się skupić wyłącznie na swojej pracy.

Usługi serwisowe i mobilność

Skorzystaj z wszechstronnej opieki nad flotą Mercedes-Benz zgodnie ze swoimi wymogami. Usługi obejmują środki zaradcze na wypadek naprawy, szybką pomoc w razie usterki, oraz serwisowanie i konserwację z jakością Mercedes-Benz. Nasi specjaliści są do dyspozycji w warsztacie oraz wszędzie tam, gdzie są potrzebni.

Partnerstwo

Dzięki najgęstszej sieci serwisowej w Europie obejmującej ponad 3000 punktów, jesteśmy zawsze do dyspozycji dla Ciebie i Twojej floty. Bez względu na to, o jakiej porze i gdzie jesteśmy potrzebni.