O Mercedes-Benz Financial Services.

Znamy się na Twoim biznesie.

Aby zwiększyć ekonomiczność swojej działalności biznesowej, potrzebujesz takiego samochodu, na którym można polegać. Oraz takiego partnera finansowego, który zaoferuje Ci indywidualne rozwiązania na atrakcyjnych warunkach.

Takim partnerem jest „Mercedes-Benz Financial Services”, należący do grupy Daimler Financial Services, mającej swoje oddziały w 40 krajach świata i zatrudniającej łącznie 7800 osób. Za logo „Mercedes-Benz Financial Services” kryją się trzy działające w Polsce spółki: Mercedes-Benz Leasing Polska Sp.z o.o., Mercedes-Benz Bank Polska S.A. oraz Mercedes-Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. „Mercedes-Benz Financial Services” oferuje finansowanie pojazdów poprzez korzystny kredyt, leasing i wynajem długoterminowy, a także szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Finansowanie w „Mercedes-Benz Financial Services” wybiera ok. 40% spośród wszystkich Klientów decydujących się na zakup nowego Mercedesa lub smarta.

Firma odpowiedzialna społecznie i wspaniałe miejsce pracy.

„Mercedes-Benz Bank” jest marką, która w swojej strategii uwzględnia nie tylko kwestie ekonomiczne, ale także aspekty społeczne, ekologiczne i etyczne swojej działalności gospodarczej. Nasze konsekwentne działania, mające na celu tworzenie przejrzystych relacji z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i społecznością lokalną, pozwalają uzyskać trwałą przewagę na rynku poprzez poprawę wizerunku firmy oraz budowę zmotywowanego i lojalnego zespołu pracowników, zadowolonych ze swojej pracy. Pracownicy „Mercedes-Benz Bank” w Polsce to zespół złożony ze 110 osób o wysokich kwalifikacjach i motywacji. Prowadzone działania na rzecz satysfakcji pracowników i wspomaganie przez firmę ich rozwoju osobistego przynoszą wymierne efekty - w 2014 i 2016 roku „Mercedes-Benz Bank” otrzymał wyróżnienia Instytutu Great Place to Work jako jeden z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce, natomiast Daimler Financial Services został uznany za jedno z najlepszych miejsc pracy w Europie i na świecie.