Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz.

Gdyby Twój Mercedes mógł wybrać. Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz.

Oryginalny olej silnikowy o wyjątkowej formule.

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz został opracowany specjalnie do silników Mercedes-Benz – przez ekspertów, którzy skonstruowali silnik Twojego pojazdu: przez nas samych. Wybierając Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz decydujesz się na produkt, w którym spotykają się innowacyjność i długoletnie doświadczenie naszych naukowców i inżynierów. Oznacza to, że nasz olej łączy całą kompetencję i specjalistyczne know-how marki Mercedes-Benz.

Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz składa się z niezwykle wydajnych komponentów i dodatków, wykraczając nawet ponad standardowe wymagania jakościowe. Nasz olej gwarantuje sprawną pracę silnika Twojego samochodu dostawczego niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych, a także korzyści dla Ciebie – optymalne osiągi, niezawodność i trwałość.

Wystarczy regularnie sprawdzać poziom oleju i zadbać o to, aby w bagażniku zawsze znajdował się jego wystarczający zapas. Oryginalny Olej Silnikowy Mercedes-Benz otrzymasz w swoim autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.

Twoje korzyści w skrócie:

  • Bezpieczeństwo także w ekstremalnych temperaturach
  • Większa moc dzięki ograniczeniu tarcia wewnętrznego
  • Bezpieczeństwo smarowania we wszystkich sytuacjach podczas jazdy
  • Mniejsze zużycie, większa czystość silnika i jego dłuższa żywotność
  • Niższe zużycie paliwa i większa ekologiczność w porównaniu z olejami standardowymi

Lorem Ipsum