MobiloVan | Samochody dostawcze Mercedes-Benz
MobiloVan Mercedes-Benz

Mobilność bez granic: Mercedes-Benz MobiloVan.

MobiloVan.

Wraz z kolejnymi przeglądami zyskujesz przedłużenie dostępu do bezpłatnej pomocy w trasie MobiloVan.

W przypadku awarii na drodze lub problemu z uruchomieniem samochodu, jeśli to możliwe, usuwamy usterkę na miejscu awarii. W sytuacji, gdy konieczna jest naprawa w serwisie, zwracamy koszty noclegu lub pomagamy dotrzeć do celu m.in. poprzez udostępnienie pojazdu zastępczego. Zapewniamy również odbiór i zwrot Twojego pojazdu po naprawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, przez cały rok.

Połączenie usługi MobiloVan i regularnych przeglądów w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz to gwarancja mobilności Twojego pojazdu w całej Europie. W razie awarii MobiloVan zapewni Ci szybki powrót na drogę. Twój samochód będzie pracował praktycznie bez przerw – nawet przez 30 lat.

Nawet jeśli kupiłeś używany samochód lub zdarzyło Ci się zapomnieć o terminie przeglądu – wystarczy, że wykonasz przegląd w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz i automatycznie zyskasz możliwość dołączenia do programu MobiloVan.

Zakres świadczeń MobiloVan:


Informacje dodatkowe.

Czas obowiązywania Przedłużenie Ponowne przystąpienie

Od pierwszej rejestracji 1 października 2012 roku dla wszystkich pojazdów Sprinter, Vito i Citan.

Do następnego wymaganego przeglądu w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.

Możliwe w każdym momencie poprzez przeprowadzenie konserwacji w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.

Podstawowy czas obowiązywania – 2 lata Przedłużenie przy każdym kolejnym przeglądzie przez maksymalnie 30 lat od pierwszej rejestracji
W przypadku usterek technicznych i napraw warsztatowych w ramach gwarancji lub polityki dobrej woli oferujemy liczne świadczenia mobilnościowe.    W razie awarii technicznych oferujemy liczne świadczenia mobilnościowe.

Jakich pojazdów dotyczy długoterminowa gwarancja mobilności?

Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje bez ograniczenia przebiegu dla wszystkich pojazdów Citan, Sprinter, Vito i Marco Polo ACTIVITY1 zarejestrowanych po raz pierwszy od 01.10.2012 r., jeżeli dany pojazd został sprzedany i dostarczony przez sieć sprzedaży Mercedes-Benz Group AG na obszarze obowiązywania, a w momencie skorzystania ze świadczeń jest w jednym z tych krajów zarejestrowany i użytkowany.
1

Zwróć uwagę na obowiązujące wyłączenia. MobiloVan Mercedes-Benz nie obowiązuje przykładowo w przypadku zaniedbań. Szczegółowe informacje uzyskasz w autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz lub znajdziesz w dodatkowej instrukcji w samochodzie. Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji w odniesieniu do modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY. W przypadku wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat. Do modeli EQV, Klasy T, Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.

Lista państw w których obowiązuje MobiloVan.

Albania Wielka Brytania Czarnogóra
Andora Grecja Holandia
Austria Węgry Norwegia
Belgia Islandia Polska
Bośnia i Hercegowina Irlandia Portugalia
Bułgaria Włochy Rumunia
Chorwacja Kosowo Serbia
Cypr (część północna i południowa) Łotwa Słowacja
Czechy Liechtenstein Słowenia
Dania Litwa Hiszpania
Estonia Luksemburg Szwecja
Finlandia Macedonia Szwajcaria
Francja Malta Turcja1
Niemcy Mołdowa Ukraina
Gibraltar Monako  
 
1

Ważność od pierwszej rejestracji samochodu, od 1 września 2013 r.