Umowa Serwisowa Mercedes-Benz.

Wiedzieć, na co można liczyć.

To możliwe, dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz do Twojego samochodu dostawczego.

Samochód dostawczy to ważny element napędzający Twój sukces. Dzięki Umowie Serwisowej Mercedes-Benz Twoje auto jest zawsze w ruchu, a interes się kręci. Sprawdź, jaki produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Korzyści w skrócie:

  • Bezpieczne planowanie kosztów dzięki ratom w stałej wysokości
  • Optymalnie serwisowane pojazdy w jakości Mercedes-Benz
  • Zabezpieczenie przed nieprzewidzianymi kosztami
  • Krótkie czasy przestojów dzięki rozbudowanej sieci serwisowej
  • Utrzymanie wartości pojazdu przez długi czas dzięki serwisowi na najwyższym poziomie
  • Gwarancja mobilności MobiloVan do 30 lat1
1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji w odniesieniu do modeli Sprinter, Vito, Citan i Marco Polo ACTIVITY.

W odniesieniu do wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.

Umowa serwisowa Complete Umowa serwisowa Pakiet Przeglądów Umowa serwisowa Pakiet Gwarancyjny
Wszystkie wymagane czynności serwisowe, łącznie z przeglądami, zużyciem eksploatacyjnym i naprawami. Regularne, fachowe przeglądy według wytycznych producenta. Obszerna, przedłużona gwarancja Mercedes-Benz na podzespoły mechaniczne i elektryczne bez udziału własnego.

Lorem Ipsum