Solidny i mocny: Sprinter Podwozie ze skrzynią ładunkową.

Nowatorski, wydajny, niezawodny.

Konfigurator

Nowatorski, wydajny, niezawodny.

Dzięki trzem długościom pojazdu, standardowej lub podwójnej kabinie kierowcy oraz powierzchni ładunkowej do 9,2 m2, Sprinter Podwozie ze skrzynią ładunkową oferuje imponującą różnorodność.

Pojazdy z napędem na przednie koła, w porównaniu z modelami wyposażonymi w napęd na koła tylne, odznaczają się korzystną ceną podstawową i dodatkową ładownością. Kierowcy korzystają z inteligentnego systemu obsługi urządzeń dodatkowych i nawigacji oraz modułowego systemu schowków, który można doskonale dostosować do sposobu korzystania z pojazdu, podobnie zresztą jak wybór systemów multimedialnych i wspomagających.

Najważniejsze zalety.

 1. Koncepcja produktu
 2. Połączenie sieciowe
 3. Rozwiązania dla branży
 4. Bezpieczeństwo
 5. Ekonomiczność
W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać!

Kabina Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową wyróżnia się już samym wyglądem ‒ dzięki typowemu dla pojazdów Mercedes-Benz kształtowi osłony chłodnicy oraz nowocześnie zaprojektowanym reflektorom. Także kokpitowi nadano nowy kształt, dzięki czemu zachwyca on doskonałą funkcjonalnością. Przykładem są inteligentny, modułowy system schowków czy funkcja KEYLESS-START. Powierzchnia ładunkowa o powierzchni do 9,2 m2 jest zamknięta wysokiej jakości aluminiowymi burtami. W ten sposób powstaje solidna powierzchnia ładunkowa odpowiednia do przewozu palet, na której można umieścić koło siebie dwie palety przemysłowe o wymiarach 1200 x 1000 mm.

Twoja Mobilność 4.0.

Aby uczynić pracę tak ekonomiczną i przyjemną, jak to tylko możliwe, oferujemy do Sprintera na życzenie systemy multimedialne i rozwiązania łącznościowe. Oferta ta spełnia różne zapotrzebowania ‒ od radia z interfejsem Bluetooth® i zestawem głośnomówiącym po system multimedialny z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, szybką nawigacją z twardym dyskiem i wizualizacją map 3D oraz funkcją integracji smartfona. Obsługa jest idealnie prosta. Systemy multimedialne można przykładowo obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub kierownicy wielofunkcyjnej. Elementy obsługowe i wskaźniki są łatwo dostępne i czytelne.

Sprinter, jest wszędzie tam, gdzie trzeba zrealizować zadanie transportowe.

Dzięki powierzchni ładunkowej do 9,2 m2, Sprinter Podwozie ze skrzynią ładunkową stwarza wiele możliwości: imponująca różnorodność wariantów umożliwia konfigurowanie pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 5500 kg. W razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie do 3500 kg.

Bezpieczny kurs na sukces.

Solidną podstawę Sprintera stanowi jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością. Do tego dochodzą liczne systemy wspomagające. Ponieważ nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy zdarzają się sytuacje, w których wsparcie jest bardzo pożądane i pomocne. Oferta sięga od standardowego asystenta bocznego wiatru przez aktywnego asystenta układu hamulcowego po asystenta utrzymania pasa ruchu. W razie kolizji kierowcę chroni standardowa poduszka powietrzna. Na życzenie dostępnych jest kolejnych pięć poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera z przodu.

Ekonomiczny pod każdym względem.

Sprinter potwierdza swoją ekonomiczność od samego początku: oferując atrakcyjną cenę podstawową oraz wiele możliwości konfiguracji, dzięki którym zamawiasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Ponieważ chętnie doskonalimy to, co dobre, jeszcze obniżyliśmy zużycie paliwa naszych silników wysokoprężnych. Kolejne zalety z punktu widzenia rentowności Twojej firmy wynikają ze zwiększenia ładowności o około 50 kg. Takie połączenie oszczędnego zużycia paliwa z inteligentną funkcjonalnością czyni Sprintera w pełni ekonomicznym rozwiązaniem mobilnościowym.

Możliwość dostosowania do niemal wszelkich wymagań.

Tyle wersji, ile sposobów transportu ładunków.

Liczne wersje pojazdu i opcje wyposażenia umożliwiają dokładne dostosowanie Sprintera ze skrzynią ładunkową do wykonywanych zadań transportowych. Powierzchnia ładunkowa osiąga swą maksymalną wielkość 9,2 m² w długiej wersji pojazdu ze standardową kabiną. Jeśli decydujące znaczenie ma ładowność, najlepiej wybrać wariant masowy 5500 kg. W standardowej kabinie kierowcy znajdują się miejsca dla maksymalnie trzech osób, natomiast w kabinie podwójnej do miejsca pracy mogą dojeżdżać nawet małe zespoły złożone z maksymalnie siedmiu osób. Dodatkowo z myślą o specjalnych wymogach branżowych można wybrać spośród licznych opcji zabudów o sprawdzonej jakości.

Przegląd różnych wersji Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową:

 • Powierzchnia ładunkowa do 9,2 m²
 • Dostępny w wersjach o dopuszczalnej masie całkowitej 3000 kg, 3500 kg, 4100 kg i 5000 kg, dodatkowo liczne możliwości zwiększenia lub zmniejszenia ładowności, umożliwiające osiągnięcie dopuszczalnej masy całkowitej do 5500 kg
 • Maksymalna ładowność przekraczająca 3000 kg w wariancie masowym do 5500 kg
 • Dostępny w wersji z napędem na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła
 • Trzy długości pojazdu: kompaktowa, standardowa i długa
 • Dwie wersje kabiny kierowcy: standardowa i podwójna

Sprawia, że ciężka praca staje się lżejsza.

Mercedes PRO: upraszcza Twoją biznesową codzienność.

Mercedes PRO to należąca do Mercedes-Benz Vans marka usług cyfrowych dla Twojego samochodu dostawczego Mercedes-Benz. Naszym celem jest umożliwić Ci uczynienie codziennej pracy prostszą i bardziej efektywną dzięki cyfrowym usługom. Naszą ambicją jest przy tym połączenie Twoich potrzeb z opracowanymi przez nas technologiami, które mają zostać inteligentnie wkomponowane w Twoją codzienną pracę.

Mercedes PRO connect: cyfrowe produkty dla Twojego pojazdu

Odkryj wszystkie produkty Mercedes PRO connect i dowiedz się, które z nich są dostępne dla Twojego pojazdu.

Elementy składowe Mercedes PRO connect

Dowiedz się, z jakich elementów składa się Mercedes PRO connect i jak można z nich korzystać.

Oto jak rozpocząć korzystanie z Mercedes PRO connect

Tu znajdziesz przydatne instrukcje, pytania i odpowiedzi na temat konfiguracji i zastosowania w praktyce.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Mercedes PRO to marka Mercedes-Benz Vans, która obejmuje wszystkie obecne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz cyfrowe narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości, aby praca była jeszcze bardziej wydajna. Mercedes PRO kompleksowo łączy wszystkie istotne usługi na jednej platformie internetowej.

Świat usług sieciowych dla Twojej firmy.

Mercedes PRO oferuje połączenie istotnych ofert i usług na jednej platformie.

Umożliwienie korzystania z usług Mercedes PRO connect.

Sprinter jest fabrycznie dostępny z rozwiązaniami Mercedes PRO connect w zakresie łączności i zarządzania flotą. Od początku jest optymalnie skomunikowany sieciowo dzięki wbudowanemu modułowi komunikacyjnemu.

Oto jak rozpocząć korzystanie z Mercedes PRO connect.

Czy chcesz korzystać z innowacyjnej łączności sieciowej w swoim samochodzie? Tu są instrukcje, pytania i odpowiedzi dotyczące Mercedes PRO connect.

Indywidualne rozwiązania.

Aby Twój samochód dostawczy spełniał profesjonalne wymagania.

Jeśli masz nieco bardziej wyspecjalizowane potrzeby, możesz skorzystać na tym, że firma Mercedes-Benz ma dla Ciebie właściwe rozwiązanie. Pomożemy Ci, oferując solidne, optymalnie przygotowane do użytkowania zabudowy, pochodzące z jednego źródła lub od naszych certyfikowanych partnerów. Dzięki temu będziesz dysponował optymalnym wyposażeniem do zastosowań związanych z budownictwem, dostawami lub rzemiosłem.

Lorem Ipsum