Sprinter Furgon | Samochody dostawcze Mercedes-Benz

Przekonuje pod każdym względem: Sprinter Furgon.

 

Nowatorski, wydajny, niezawodny.

Konfigurator

Nowatorski, wydajny, niezawodny.

Dzięki czterem długościom pojazdu, trzem wysokościom dachu i pojemności przestrzeni ładunkowej do 17 m3, Sprinter Furgon oferuje imponującą różnorodność. Pojazdy z nowo oferowanym napędem na przednie koła odznaczają się, w porównaniu z modelami wyposażonymi w napęd na koła tylne, korzystną ceną podstawową, dodatkową ładownością i niżej położoną krawędzią załadunkową. Kierowcy korzystają z inteligentnego systemu obsługi urządzeń dodatkowych i nawigacji oraz modułowego systemu schowków, który można doskonale dostosować do sposobu korzystania z pojazdu, podobnie zresztą jak wybór systemów multimedialnych i wspomagających.

Najważniejsze zalety.

  1. Koncepcja produktu
  2. Połączenie sieciowe
  3. Rozwiązania dla branży
  4. Bezpieczeństwo
  5. Ekonomiczność
W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać!

Sprinter Furgon wyróżnia się już samym wyglądem: jego design realizuje nowoczesną koncepcję stylistyczną Mercedes-Benz. Ergonomicznie zaprojektowany kokpit przekonuje na przykład inteligentnym, modułowym systemem schowków oraz funkcją KEYLESS-START. Praktyczne opcje wyposażenia, takie jak lekka wykładzina z tworzywa sztucznego czy możliwość umieszczania ładunku na nadkolach, umożliwiają precyzyjne dostosowanie przestrzeni ładunkowej do aktualnych wymagań. Opcjonalne podparcie palet w stopniu pod drzwiami przesuwnymi stabilizuje ładunek i umożliwia jego efektywniejsze zabezpieczenie.

Twoja Mobilność 4.0.

Aby uczynić pracę tak ekonomiczną i przyjemną, jak to tylko możliwe, oferujemy do Sprintera systemy multimedialne i rozwiązania łącznościowe. Oferta ta spełnia różne zapotrzebowania ‒ od radia z interfejsem Bluetooth® i zestawem głośnomówiącym po system multimedialny z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, szybką nawigacją z twardym dyskiem i wizualizacją map 3D oraz funkcją integracji smartfona. Obsługa jest idealnie prosta. Systemy multimedialne można przykładowo obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub kierownicy wielofunkcyjnej. Elementy obsługowe i wskaźniki są łatwo dostępne i czytelne.

Sprinter, jest wszędzie tam, gdzie trzeba zrealizować zadanie transportowe.

Sprinter Furgon stwarza wiele możliwości: imponująca różnorodność wariantów umożliwia konfigurowanie pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 5500 kg. W wersji o największej z czterech dostępnych długości, z najwyższym spośród trzech wersji dachem, w Sprinterze Furgon dostępnych jest maksymalnie 17 m3 przestrzeni ładunkowej. W razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie do 3500 kg. A dzięki opcjonalnym elementom, takim jak podparcie palet czy okładziny nadkoli, można łatwiej realizować wiele zadań transportowych.

Bezpieczny kurs na sukces.

Solidną podstawę Sprintera stanowi jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością. Do tego dochodzą liczne systemy wspomagające, między innymi standardowy asystent bocznego wiatru, aktywny asystent układu hamulcowego i asystent utrzymania pasa ruchu1. Opcjonalne trzy systemy kamer, od kamery cofania z funkcją wyświetlania obrazu w lusterku wstecznym po kamerę 360°, polepszają już i tak dobrą widoczność z miejsca kierowcy. W razie kolizji kierowcę chroni standardowa poduszka powietrzna. Na życzenie dostępnych jest kolejnych pięć poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera z przodu.

Ekonomiczny pod każdym względem.

Sprinter potwierdza swoją ekonomiczność od samego początku: oferując atrakcyjną cenę podstawową oraz wiele możliwości konfiguracji, dzięki którym zamawiasz dokładnie to, czego potrzebujesz. Ponieważ chętnie doskonalimy to, co dobre, jeszcze obniżyliśmy zużycie paliwa naszych silników wysokoprężnych. Kolejne zalety z punktu widzenia rentowności Twojej firmy wynikają ze zwiększenia ładowności o około 50 kg2. Takie połączenie oszczędnego zużycia paliwa z inteligentną funkcjonalnością czyni Sprintera w pełni ekonomicznym rozwiązaniem mobilnościowym.

1

Aktywny asystent układu hamulcowego i aktywny asystent utrzymania pasa ruchu są dostępne standardowo dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500 kg.

2

W połączeniu z napędem na przednie koła, w porównaniu z napędem na koła tylne.

Możliwość dostosowania do niemal wszelkich wymagań.

Długość pojazdu
Kompaktowa
Standardowa
Długa
Ekstradługa
Rodzaj dachu
Dach normalny
Dach wysoki
Dach superwysoki
Maks. długość przestrzeni ładunkowej
Maks. wysokość przestrzeni ładunkowej
Maks. powierzchnia ładunkowa
Maks. pojemność przestrzeni ładunkowej
2607 mm
1789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2607 mm
2079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3272 mm
1789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3272 mm
2079 mm
5,539 m2
11 m3
4307 mm
2009 mm
6,9 m2
14 m3
4307 mm
2243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4707 mm
2009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4707 mm
2243 mm
7,606 m2
17 m3

Sprawia, że ciężka praca staje się lżejsza.

Sprinter Furgon
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Twój nowy samochód jest bliżej niż myślisz.
Skorzystaj z Konfiguratora Online lub wyślij zapytanie o jazdę testową do Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz!

Lorem Ipsum