Przekonuje pod każdym względem: Sprinter Furgon.

 

Nowatorski, wydajny, niezawodny.

Konfigurator

Nowatorski, wydajny, niezawodny.

Jest tak wszechstronny, że z pewnością znajdziesz właściwą wersję dla Twojego biznesu, a jego doskonały wygląd robi świetne wrażenie. Sprinter Furgon, dzięki czterem długościom pojazdu, trzem wysokościom dachu i pojemności przestrzeni ładunkowej do 17 m3, oferuje imponującą różnorodność. Różnorodne warianty pojazdu i elementy wyposażenia umożliwiają skonfigurowanie zarówno ekonomicznych modeli wejściowych, jak i w wersji wszechstronnie wyposażonej.

Pojazdy z nowo oferowanym napędem na koła przednie, w porównaniu z modelami wyposażonymi w napęd na koła tylne, odznaczają się korzystną ceną podstawową, dodatkową ładownością oraz niżej położoną krawędzią załadunkową.

Kierowcy korzystają z inteligentnego systemu obsługi urządzeń dodatkowych i nawigacji oraz modułowego systemu schowków, który można doskonale dostosować do sposobu korzystania z pojazdu, podobnie zresztą jak wybór systemów multimedialnych i wspomagania. Oprócz tych wszystkich nowości zachowaliśmy także rzeczy cenne takie jak możliwość korzystania z wielu sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabudowy i wyposażenia, bez większych zmian.

Zatem dzięki swej innowacyjności oraz ponad 20-letniemu doświadczeniu Sprinter ponownie staje się kamieniem milowym ‒ przyszłościowym, wydajnym i niezawodnym rozwiązaniem mobilnościowym, które przyczyni się do rozwoju Twojej firmy.

Najważniejsze zalety.

  1. Koncepcja produktu
  2. Połączenie sieciowe
  3. Rozwiązania dla branży
  4. Bezpieczeństwo
  5. Ekonomiczność
W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać!

W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać! Dlatego teraz również Sprinter realizuje koncepcję stylistyczną zwaną „Sensual Purity”, odnoszącą tak wielkie sukcesy w samochodach osobowych Mercedes-Benz. Także kokpitowi nadano nowy kształt, dzięki czemu wyróżnia się on w jednakowym stopniu eleganckim designem i doskonałą funkcjonalnością. Przyczynia się do tego na przykład inteligentny, modułowy system półek i schowków oraz system KEYLESS-START.

Przestrzeń ładunkowa Furgonu również wyróżnia się praktycznymi opcjami wyposażenia. Są wśród nich wewnętrzny bagażnik dachowy, wykładzina z tworzywa sztucznego o zoptymalizowanej masie, możliwość umieszczania ładunku na nadkolach. Opcjonalne podparcie palety w stopniu przy drzwiach przesuwnych, stabilizujące ładunek np. na zakrętach i umożliwiające jego efektywniejsze zabezpieczenie.

 

Twoja Mobilność 4.0.

Aby uczynić pracę tak ekonomiczną i przyjemną, jak to tylko możliwe, oferujemy na życzenie do Sprintera różne radia, systemy multimedialne i rozwiązania łącznościowe. Oferta ta spełnia różne zapotrzebowania ‒ od uchwytu do smartfona, poprzez radio z interfejsem Bluetooth® i funkcją głośnomówiącą, po system multimedialny z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, szybką nawigacją z twardym dyskiem i wizualizacją map 3D oraz funkcją integracji smartfona. Obsługa jest idealnie prosta. Systemy multimedialne można przykładowo obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub panelu dotykowego Touch Control na kierownicy wielofunkcyjnej. Wszystkie elementy obsługowe i wskaźniki są łatwo dostępne i czytelne.

Nowoczesne miejsce pracy nie może się obejść bez rozwiązań cyfrowych, dlatego wyposażyliśmy Sprintera w zintegrowany moduł komunikacyjny, stanowiący podstawę techniczną stałego połączenia samochodu z Internetem. Umożliwia on korzystanie z aktualnych i przyszłych usług Mercedes PRO. Jego zalety sięgają od minimalizacji czasów przestoju, poprzez przewidujące zarządzanie przeglądami, po cyfrową książkę jazd, która eliminuje konieczność papierkowej roboty.

Sprinter, jest wszędzie tam, gdzie trzeba zrealizować zadanie transportowe.

Sprinter Furgon stwarza wiele możliwości: 4 długości pojazdu, 3 wysokości dachu i 4 wersje silnikowe stanowią podstawę imponującej różnorodności wersji. Dzięki niej można skonfigurować pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 5500 kg. W wersji o największej z 4 dostępnych długości, z najwyższym spośród 3 wersji dachem, w Sprinterze Furgon dostępnych jest maksymalnie 17 m3 przestrzeni ładunkowej. W razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie do 3500 kg.

Ponad 600 elementów wyposażenia dodatkowego, wśród których są na przykład specjalne rozwiązania dla floty czy rozwiązania w obszarze układu jezdnego, umożliwia precyzyjne dostosowanie Sprintera do Twoich potrzeb. Dzięki opcjonalnym elementom: podpórce do palet, okładzinom nadkoli i położonemu wewnętrznie bagażnikowi dachowemu można łatwiej realizować wiele zadań transportowych. Do specjalistycznych zastosowań branżowych otrzymasz całościowe rozwiązania fabryczne Mercedes-Benz VanSolution, a w ramach programu partnerskiego „Mercedes-Benz VanPartner” zabudowy i modyfikacje pojazdów w ramach transakcji dwufakturowych.

Bezpieczny kurs na sukces.

Sprinter to samochód w każdym calu zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Solidną podstawę tworzy tu jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością.

Do tego dochodzą liczne systemy wspomagania. Ponieważ nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy zdarzają się sytuacje, w których bardzo pożądane i pomocne może być ich wsparcie. Wachlarz oferowanych rozwiązań sięga od dostępnego standardowo asystenta bocznego wiatru po aktywnego asystenta hamowania i asystenta pasa ruchu – obydwa systemy są dostępne standardowo w pojazdach o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500 kg. Opcjonalne trzy systemy kamer, od kamery cofania z funkcją wyświetlania obrazu w lusterku wstecznym po kamerę 360°, polepszają już i tak dobrą widoczność z miejsca kierowcy. W ciemnościach dostępne opcjonalnie reflektory LED High Performance oświetlają jezdnię szerokim i jasnym snopem światła.

W razie wypadku dostępna standardowo poduszka powietrzna może pomóc uchronić kierowcę przed skutkami kolizji. Na życzenie dostępnych jest kolejnych pięć poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera z przodu.

Ekonomiczny, gdy jest to szczególnie potrzebne.

Decydując się na zakup Sprintera, wybierasz pojazd, który od ponad 20 lat imponująco dowodzi swej ekonomiczności. Nowy Sprinter Furgon kontynuuje historię sukcesu dzięki sprawdzonej jakości i niezawodności. Od samego początku zyskasz na jego ekonomiczności ‒ oferujemy atrakcyjną cenę wejściową oraz wiele możliwości konfiguracji, dzięki którym zamawiasz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Ponieważ chętnie doskonalimy to, co dobre, jeszcze obniżyliśmy zużycie paliwa naszych silników wysokoprężnych. Kolejne zalety z punktu widzenia rentowności Twojej działalności wynikają ze zwiększenia ładowności o około 50 kg1. Dzięki zbiornikowi głównemu o pojemności 50 l2 i wykładzinie podłogowej z tworzywa sztucznego3, które są dostępne na życzenie, można jeszcze bardziej zredukować masę pojazdu. Oprócz tego Sprinter Furgon wyróżnia się jeszcze lepszą organizacją przestrzeni1 i powierzchnią przestrzeni ładunkowej obniżoną o 80 mm1. Ułatwia to załadunek i wsiadanie.

W ten sposób Sprinter Furgon łączy oszczędność paliwa i inteligentne działanie z ekonomicznym i wszechstronnym rozwiązaniem mobilnościowym.

1

W połączeniu z napędem na przednie koła, w porównaniu z napędem na koła tylne.

2

Zbiornik główny o pojemności 50 litrów jest dostępny opcjonalnie do Sprintera Furgon w połączeniu z napędem na przednie koła.

3

Wykładzina podłogowa z tworzywa sztucznego jest dostępna opcjonalnie do Sprintera Furgon.

Możliwość dostosowania do niemal wszelkich wymagań.

Długość pojazdu
Kompaktowa
Standardowa
Długa
Ekstra długa
Rodzaj dachu
Dach normalny
Dach wysoki
Dach superwysoki
Maks. długość przestrzeni ładunkowej
Maks. wysokość przestrzeni ładunkowej
Maks. powierzchnia ładunkowa
Maks. pojemność przestrzeni ładunkowej
2607 mm
1789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2607 mm
2079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3272 mm
1789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3272 mm
2079 mm
5,539 m2
11 m3
4307 mm
2009 mm
6,9 m2
14 m3
4307 mm
2243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4707 mm
2009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4707 mm
2243 mm
7,606 m2
17 m3

Sprawia, że ciężka praca staje się lżejsza.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Znajdź pasujące rozwiązania dla swojego Sprintera.
Usługi assistance

Usługi assistance.

Pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.
Usługi umożliwiają lepsze planowanie wizyt w warsztatach i skrócenie ich czasu, a także ograniczenie okresów przestoju i zapewniają bezpośrednią pomoc w razie awarii.
Dowiedz się więcej
Cyfrowa rejestracja informacji

Cyfrowa rejestracja informacji.

Stały podgląd ważnych danych dotyczących floty.
Kluczowe dane pojazdów floty, na przykład dotyczące przejechanych tras, są zawsze szybko dostępne.
Dowiedz się więcej
Efektywne zarządzanie flotą

Efektywne zarządzanie flotą.

Stała obserwacja statusu i lokalizacji pojazdu.
Możesz poprawić stopień wykorzystania floty dzięki perspektywicznemu oraz elastycznemu planowaniu, jak również stałemu nadzorowi nad pojazdami.
Dowiedz się więcej
Analiza stylu jazdy

Analiza stylu jazdy.

Trwała redukcja kosztów awarii i zużycia paliwa.
Można trwale zredukować koszty energii i awarii oraz zwiększyć ekonomiczność dzięki analizie stylu jazdy.
Dowiedz się więcej
Komunikacja w ramach floty

Komunikacja w ramach floty.

Bezpośrednie połączenie pomiędzy menedżerem floty i kierowcą.1
Zwiększ wydajność i oszczędzaj czas dzięki interaktywnej, szybkiej i niezawodnej komunikacji w ramach floty.
Dowiedz się więcej
Ulepszona nawigacja

Ulepszona nawigacja.

Szybszy dojazd do celu dzięki dostępności wszystkich koniecznych informacji.
Szybciej docieraj do celu dzięki pełnym informacjom, możliwie najlepszemu prowadzeniu i zawsze aktualnym mapom.
Dowiedz się więcej
Zdalny dostęp do pojazdu

Zdalny dostęp do pojazdu.

Steruj online określonymi funkcjami pojazdu na odległość.
Możesz sterować określonymi funkcjami pojazdu i kontrolować jego status na odległość, a także blokować i odblokowywać pojazd bez użycia kluczyka.
Dowiedz się więcej
Interfejs danych Mercedes-Benz Vans

Interfejs danych Mercedes-Benz Vans.

Łączy samochody dostawcze Mercedes-Benz z każdym systemem zarządzania flotą.
Korzystaj z interfejsu danych Mercedes-Benz Vans, by powiązać swoje pojazdy dostawcze Mercedes-Benz z istniejącym systemem zarządzania flotą pojazdów.
Dowiedz się więcej
1

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów, obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

Indywidualne rozwiązania.

Aby Twój samochód dostawczy spełniał profesjonalne wymagania.

Jeśli masz nieco bardziej wyspecjalizowane potrzeby, możesz skorzystać na tym, że Mercedes-Benz ma dla Ciebie właściwe rozwiązanie. Pomożemy Ci, oferując solidne, optymalnie przygotowane do użytkowania zabudowy, pochodzące z jednego źródła lub od naszych certyfikowanych partnerów. Dzięki temu będziesz dysponował optymalnym wyposażeniem do zastosowań związanych z budownictwem, dostawami lub rzemiosłem.

Lorem Ipsum