eVito Tourer | Serwis | Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Serwis eVito Tourer

Usługi serwisowe dla eVito Tourer.

Serwis Mercedes-Benz.

Doskonałe zabezpieczenie od samego początku: eVito z pakietem przeglądów1 i gwarancją na akumulator2.

1

Zgodnie ze specjalnymi warunkami zintegrowanego pakietu przeglądów do eVito.

2

Zgodnie ze specjalnymi warunkami gwarancji na akumulator Mercedes-Benz do eVito.

Zintegrowany Pakiet Przeglądów1

Zawarty w zestawie pakiet serwisowy obejmuje koszty czynności serwisowych w ramach pierwszych czterech przeglądów (zgodnie z książką serwisową i wytycznymi producenta) w pierwszych czterech latach użytkowania. Regularna, fachowa kontrola komponentów wysokiego napięcia oraz innych części i funkcji pojazdu zapewnia utrzymanie dyspozycyjności i wartości samochodu dostawczego. Obecnie i w przyszłości.

Gwarancja na akumulator

Na podstawie bezpłatnej gwarancji na akumulator firma Mercedes-Benz Group AG pokrywa koszty awarii akumulatora wysokiego napięcia przez kolejne 6 lat po wygaśnięciu klasycznej gwarancji lub do momentu osiągnięcia 160 000 km przebiegu, a także gwarantuje nabywcy Mercedes-Benz eVito, że maksymalna pojemność akumulatorów wysokiego napięcia tworzących zespół akumulatorów nie spadnie w tym okresie poniżej 66 Ah.

Service24 i MobiloVan.

Gdyby doszło kiedyś do awarii, wtedy wsparcia w dotarciu do celu udzieli Mercedes-Benz Service24h. W te i inne użyteczne świadczenia wyposażamy standardowo każdy nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz w ramach gwarancji mobilności Mercedes-Benz MobiloVan1.

1

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji w odniesieniu do modeli Sprinter, eSprinter, Vito, eVito, Citan i Marco Polo ACTIVITY.

W odniesieniu do wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli Klasy V, EQV, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.