Pod maską: dane techniczne oraz wymiary i masy Vito Mixto.

Wymiary i masy.

Długość
Maks. dopuszczalna masa całkowita
Napęd

Chroni Twój budżet.

Ekonomiczne silniki o zoptymalizowanej wydajności.

Pięć 4-cylindrowych silników wysokoprężnych z bezpośrednim wtryskiem paliwa w systemie Common Rail i turbodoładowaniem stanowi podstawę ekonomicznej i ekologicznej eksploatacji Vito Mixto. Silnik wysokoprężny o pojemności 1749 cm3 jest dostępny w dwóch klasach mocy, a silnik o pojemności 2143 cm3 w trzech. Zależnie od wersji silnikowej do wyboru jest napęd na koła przednie, na koła tylne bądź na wszystkie koła.

Wyłącznie do Vito Mixto z homologacją osobową (M1) oferujemy silnik wysokoprężny OM654 o pojemności 1950 cm3. Jest on dostępny w trzech klasach mocy, z napędem na koła tylne lub na wszystkie koła; wyróżnia się ekonomicznym zużyciem paliwa i wysoką dynamiką.

Silniki i zużycie paliwa.

Typ pojazdu
Napęd
Norma emisji spalin
[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO₂ i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).
[**] Vito Mixto z napędem na przednie koła i homologacją osobową (M1) od 06/2018 jest czasowo niedostępny na określonych rynkach.  

Lorem Ipsum