Vito Furgon zajmie się każdym Twoim zadaniem.

Napęd dla Twojej firmy.

Konfigurator

Profesjonalny transport ładunków z gwiazdą na masce.

Vito Furgon może być dla Ciebie wszechstronnym wsparciem: zabierze ładunek zajmujący do 6,6 m³. Napędy zoptymalizowane pod kątem zużycia z każdym kilometrem trwale podnoszą rentowność Twojej firmy. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wobec marki Mercedes-Benz, wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, obejmujące dopracowane technicznie systemy wspomagania, prezentuje wzorcowy poziom. Zgodne z najnowszym stanem technologii są także trzy opcjonalne systemy audio i rozwiązania z zakresu łączności Mercedes PRO, dzięki którym cyfrowy świat gości we wnętrzu Twojego Vito.  

Najważniejsze zalety.

  1. Bezpieczeństwo
  2. Ekonomiczność
  3. Łączność sieciowa
Bezpiecznie do celu.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Furgon wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowo na pokładzie do dyspozycji są: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy.

Kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Wśród pięciu wersji silnikowych Vito Furgon z silnikiem wysokoprężnym na pewno znajdziesz ekonomiczne rozwiązanie do realizacji swoich zadań. Typowa dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość sprawią, że Vito Furgon będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km.

Zawsze online z Mercedes PRO.

Jadąc Vito, zabierasz cały cyfrowy świat ze sobą! Opcjonalne systemy audio oferują zestaw głośnomówiący oraz funkcję streamingu muzyki przez Bluetooth® i umożliwiają częściową integrację ze smartfonem. Dzięki temu zadania związane z pracą można realizować w sposób maksymalnie ekonomiczny i wygodny – także dzięki prostocie obsługi.

Stale rosnąca liczba usług łączności Mercedes PRO umożliwia łatwiejsze i bardziej ekonomicznie wykonywanie zadań. Kompleksowa oferta opcjonalnych rozwiązań obejmuje komunikację flotową, logistykę pojazdu i system telefonu alarmowego Mercedes-Benz.

Dobra rozrywka, aktualne informacje.

Systemy informacyjne i komunikacyjne z wieloma różnymi interfejsami zapewnią na życzenie doskonałe połączenia i świetną rozrywkę. Obsługa opcjonalnych systemów multimedialnych Audio 30 i Audio 40 na ekranie dotykowym jest intuicyjna i wygodna.

Audio 40

Audio 10

Audio 30

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Znajdź pasujące rozwiązania do swojego Vito.  
Usługi assistance

Usługi assistance.

Pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.
Usługi umożliwiają lepsze planowanie wizyt w warsztatach i skrócenie ich czasu, a także ograniczenie okresów przestoju i zapewniają bezpośrednią pomoc w razie awarii.
Dowiedz się więcej
Cyfrowa rejestracja informacji

Cyfrowa rejestracja informacji.

Stały podgląd ważnych danych dotyczących floty.
Kluczowe dane pojazdów floty, na przykład dotyczące przejechanych tras, są zawsze szybko dostępne.
Dowiedz się więcej
Efektywne zarządzanie flotą

Efektywne zarządzanie flotą.

Stała obserwacja statusu i lokalizacji pojazdu.
Możesz poprawić stopień wykorzystania floty dzięki perspektywicznemu oraz elastycznemu planowaniu, jak również stałemu nadzorowi nad pojazdami.
Dowiedz się więcej
Analiza stylu jazdy

Analiza stylu jazdy.

Trwała redukcja kosztów awarii i zużycia paliwa.
Można trwale zredukować koszty energii i awarii oraz zwiększyć ekonomiczność dzięki analizie stylu jazdy.
Dowiedz się więcej
Komunikacja w ramach floty

Komunikacja w ramach floty.

Bezpośrednie połączenie pomiędzy menedżerem floty i kierowcą.1
Zwiększ wydajność i oszczędzaj czas dzięki interaktywnej, szybkiej i niezawodnej komunikacji w ramach floty.
Dowiedz się więcej
Zdalny dostęp do pojazdu

Zdalny dostęp do pojazdu.

Steruj online określonymi funkcjami pojazdu na odległość.
Możesz sterować określonymi funkcjami pojazdu i kontrolować jego status na odległość, a także blokować i odblokowywać pojazd bez użycia kluczyka.
Dowiedz się więcej
1

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów, obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

Zdejmie Ci z barków wielki ciężar.

W Vito Furgon jest dużo miejsca na wszystko, co trzeba przewieźć. Dysponując powierzchnią ładunkową o długości do 3 m1, ten pojazd o masie 3200 kg może zabrać każdą ilość ładunku.

To nie wszystko: oferując trzy długości nadwozia, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczania ładunku i praktyczne ścianki działowe, daje wszechstronne możliwości indywidualizacji i specjalizacji do profesjonalnych rozwiązań transportowych.

Jego kolejną zaletą są duże otwory drzwiowe oraz niska krawędź załadunkowa, która bardzo ułatwia ciężką pracę oraz jeszcze bardziej zwiększa komfort i bezpieczeństwo przy załadunku i wyładunku.

Długość pojazdu
Wersja długa
Wersja ekstra długa
Wersja kompaktowa
Powierzchnia przestrzeni ładunkowej
Pojemność przestrzeni ładunkowej
Długość przestrzeni ładunkowej
Maksymalna ładowność
3,97 m²
5,5 m³
2 586 mm
1 346 kg
4,38 m²
6,0 m³
2 831 mm
1 316 kg
4,76 m²
6,6 m³
3 061 mm
1 281 kg
1

Dotyczy Vito w wersji ekstra długiej.

Tutaj można cieszyć się pracą.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO₂ i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum