Napęd dla firm: Vito Furgon.

On jest gotów. Czy Ty też?

Konfigurator

Vito. Chcieć, to móc.

Chcesz zawsze móc działać? Nie możesz się oprzeć nowym wyzwaniom? Wykonujesz swoją pracę konsekwentnie? Jeśli tak, stanowisz z Vito wspaniałą parę. Ponieważ Vito to Twój napęd – zarówno na drodze, jak i w skutecznej działalności. Stanowi wzór nie tylko ekonomiczności i jakości, ale także elastyczności i bezpieczeństwa. W końcu pochodzi od prawdziwego specjalisty w dziedzinie pojazdów użytkowych.

Wyposażony w jeden z wydajnych silników wysokoprężnych z każdym kilometrem przyczynia się do Twojego sukcesu. Dzięki innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa możesz jeszcze pewniej zmierzać do swoich celów. Także w zakresie rodzajów napędów jego oferta jest niepowtarzalna: napęd na przednie koła, na tylne lub na wszystkie – wśród nich znajdzie się ten odpowiedni do Twoich zadań.

Gęsta sieć partnerów Mercedes-Benz oferujących bogate usługi serwisowe zadba o to, aby Twój Vito długo pozostał sprawny i niezawodny. W kwestiach serwisowań i napraw warto zaufać serwisowi Mercedes-Benz, który najlepiej zna Twój pojazd. W ten sposób Vito pozostanie Twoim cennym partnerem przez długi czas.

Mercedes-Benz Vans. Born to run.

Najważniejsze zalety.

  1. Jakość
  2. Ekonomiczność
  3. Bezpieczeństwo
  4. Elastyczność
  5. Komfort
On jest gotów. Czy Ty też? Tak niezawodni powinni być partnerzy.

Chcemy, żeby Vito szybko stał się Twoim cenionym partnerem. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. W ramach dostawy otrzymujesz dopracowany pojazd w jakości marki Mercedes-Benz, który z powodzeniem pokonał 5,5 mln kilometrów podczas jazd próbnych oraz przeszedł rozległe testy. Mercedes Vito jest skonstruowany tak, aby spełnił wysokie wymogi stawiane pojazdom eksploatowanym w ramach działalności gospodarczej. A dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem będzie się doskonale prezentować nawet po wielu latach jako wizytówka Twojej firmy.

To pewne: wraz z Vito wybierasz samochód, na którym można polegać. Dzięki najwyższej dyspozycyjności będzie wspierał Cię we wszystkich wykonywanych zadaniach. Ponieważ dla nas „Mercedes-Benz Vans. Born to run.” to nie tylko motto, ale także obietnica.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy. Dzięki oszczędnemu zużyciu zajedziesz dalej.

Ten, kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Dlatego też Vito posiada wszystko, aby Twoja firma mogła dzięki ekonomicznemu zarządzaniu osiągać jeszcze większe sukcesy.

Korzystne parametry zużycia paliwa pięciu silników wysokoprężnych umożliwiają oszczędną jazdę. Równie wzorcowe są typowe dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość. Dzięki nim Twój Vito Furgon będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km. Wyśmienita jakość produktu jest najlepszą przesłanką do utrzymania budżetu w zakresie kosztów serwisowań i napraw na niskim poziomie.

By po wielu latach było widać, w jak dobrym stanie jest Vito, posiada on doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, między innymi całkowicie ocynkowane nadwozie.

Osiągaj swoje cele w najbezpieczniejszy sposób.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Furgon wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowo na pokładzie do dyspozycji są: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu.

Zdejmie Ci z barków wielki ciężar.

W Vito Furgon jest dużo miejsca na wszystko, co trzeba przewieźć. Dzięki maksymalnej ładowności 1346 kg i przestrzeni ładunkowej o długości do 3 metrów1 ten pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3200 kg zabierze każdy ładunek.

To nie wszystko: oferując trzy długości nadwozia, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczania ładunku i praktyczne ścianki działowe, daje wszechstronne możliwości indywidualizacji i specjalizacji do profesjonalnych rozwiązań transportowych.

Ponadto dzięki dużym otworom drzwiowym i nisko położonej krawędzi załadunku nawet trudne zadania stają się z Vito dziecinnie proste – zwiększają one komfort, wydajność i bezpieczeństwo podczas załadunku i wyładunku.

Tutaj można cieszyć się pracą. To fascynujące, jak wygodne może być miejsce pracy.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: dzięki przestronnemu wnętrzu, Vito Furgon wprowadzi Cię podczas pracy w doskonały nastrój. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Jeżeli z przodu potrzebne jest miejsce dla dwóch pasażerów, można zamówić opcjonalną kanapę pasażera.

Elektromechanicznie wspomagany układ kierowniczy i elementy opcjonalne: tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulacją kolumny oraz komputer podróżny pozwalają z łatwością kierować się ku swoim zadaniom. Również opcjonalna klimatyzacja lub automatyczny układ klimatyzacji pomagają zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewnią doskonałą łączność i świetną rozrywkę. Audio 40 lub Becker® MAP PILOT2 z funkcją nawigacji poprowadzą Cię szybszą drogą do celu. Tym, którzy chcieliby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność Vito Furgon, proponujemy opcjonalny pakiet Pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza. A ponieważ każde przedsięwzięcie wymaga dobrego uporządkowania, wyposażyliśmy Vito Furgon w wiele praktycznych półek i schowków.

1

Dotyczy Vito Furgon w wersji ekstra długiej.

2

System nawigacyjny Becker® MAP PILOT jest dostępny tylko w połączeniu z Audio 15.

Duże możliwości rozwoju.

Najlepsze widoki na sukces ma ten, kto może się w pełni rozwijać. Dlatego też Vito Furgon, dostępny w trzech długościach, można doskonale dostosować do swych indywidualnych potrzeb przestrzennych. Przy całej wielkości swojego wnętrza ma jedynie 1910 mm1 wysokości, dzięki czemu bezproblemowo wjedzie do większości garaży, parkingów wielopoziomowych i podziemnych oraz myjni.
Długość pojazdu
Wersja kompaktowa
Wersja długa
Wersja ekstra długa
Powierzchnia przestrzeni ładunkowej
Pojemność przestrzeni ładunkowej
Długość przestrzeni ładunkowej
Maksymalna ładowność
3,97 m²
5,5 m³
2 586 mm
1 346 kg
4,38 m²
6,0 m³
2 831 mm
1 316 kg
4,76 m²
6,6 m³
3 061 mm
1 281 kg
1

Wysokość pojazdu w połączeniu z relingami dachowymi jest większa o 48 milimetrów.

Dba o bezpieczeństwo.

Doskonałe wyposażenie Vito w elementy bezpieczeństwa obejmuje standardowo między innymi asystenta bocznego wiatru i asystenta wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy jako opcja dostępna jest poduszka powietrzna dla pasażera z przodu, a także poduszka powietrzna boczna chroniąca klatkę piersiową i biodra oraz poduszka powietrzna nadokienna z przodu. Na życzenie bezpieczeństwo zwiększą system ostrzegania przed kolizjami COLLISION PREVENTION ASSIST, a także asystent utrzymania pasa ruchu i asystent martwego punktu.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asystent utrzymania pasa ruchu

Asystent martwego punktu

Inteligentny system oświetlenia ILS LED

ATTENTION ASSIST

Asystent bocznego wiatru

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Znajdź pasujące rozwiązania do swojego Vito.  
Usługi assistance

Usługi assistance.

Pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.
Usługi umożliwiają lepsze planowanie wizyt w warsztatach i skrócenie ich czasu, a także ograniczenie okresów przestoju i zapewniają bezpośrednią pomoc w razie awarii.
Dowiedz się więcej
Cyfrowa rejestracja informacji

Cyfrowa rejestracja informacji.

Stały podgląd ważnych danych dotyczących floty.
Kluczowe dane pojazdów floty, na przykład dotyczące przejechanych tras, są zawsze szybko dostępne.
Dowiedz się więcej
Efektywne zarządzanie flotą

Efektywne zarządzanie flotą.

Stała obserwacja statusu i lokalizacji pojazdu.
Możesz poprawić stopień wykorzystania floty dzięki perspektywicznemu oraz elastycznemu planowaniu, jak również stałemu nadzorowi nad pojazdami.
Dowiedz się więcej
Analiza stylu jazdy

Analiza stylu jazdy.

Trwała redukcja kosztów awarii i zużycia paliwa.
Można trwale zredukować koszty energii i awarii oraz zwiększyć ekonomiczność dzięki analizie stylu jazdy.
Dowiedz się więcej
Komunikacja w ramach floty

Komunikacja w ramach floty.

Bezpośrednie połączenie pomiędzy menedżerem floty i kierowcą.1
Zwiększ wydajność i oszczędzaj czas dzięki interaktywnej, szybkiej i niezawodnej komunikacji w ramach floty.
Dowiedz się więcej
Zdalny dostęp do pojazdu

Zdalny dostęp do pojazdu.

Steruj online określonymi funkcjami pojazdu na odległość.
Możesz sterować określonymi funkcjami pojazdu i kontrolować jego status na odległość, a także blokować i odblokowywać pojazd bez użycia kluczyka.
Dowiedz się więcej
Interfejs danych Mercedes-Benz Vans

Interfejs danych Mercedes-Benz Vans.

Łączy samochody dostawcze Mercedes-Benz z każdym systemem zarządzania flotą.
Korzystaj z interfejsu danych Mercedes-Benz Vans, by powiązać swoje pojazdy dostawcze Mercedes-Benz z istniejącym systemem zarządzania flotą pojazdów.
Dowiedz się więcej
1

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów, obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO₂ i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum