Vito Furgon | Samochody dostawcze Mercedes-Benz

Vito Furgon zajmie się każdym Twoim zadaniem.

Napęd dla Twojej firmy.

Konfigurator

Profesjonalny transport ładunków z gwiazdą na masce.

Vito Furgon może być dla Ciebie wszechstronnym wsparciem: zabierze ładunek zajmujący do 6,6 m³. Napędy zoptymalizowane pod kątem zużycia z każdym kilometrem trwale podnoszą rentowność Twojej firmy. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wobec marki Mercedes-Benz, wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, obejmujące dopracowane technicznie systemy wspomagania, prezentuje wzorcowy poziom. Zgodne z najnowszym stanem technologii są także trzy opcjonalne systemy audio i rozwiązania z zakresu łączności Mercedes PRO, dzięki którym cyfrowy świat gości we wnętrzu Twojego Vito.  

Najważniejsze zalety.

  1. Bezpieczeństwo
  2. Ekonomiczność
  3. Łączność sieciowa
Bezpiecznie do celu.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Furgon wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowo na pokładzie do dyspozycji są: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu z alarmem Rear Cross Traffic Alert.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy.

Kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Wśród pięciu wersji silnikowych Vito Furgon z silnikiem wysokoprężnym na pewno znajdziesz ekonomiczne rozwiązanie do realizacji swoich zadań. Typowa dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość sprawią, że Vito Furgon będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km.

Zawsze online z Mercedes me connect..

Jadąc Vito, zabierasz cały cyfrowy świat ze sobą! Opcjonalne systemy audio oferują zestaw głośnomówiący oraz funkcję streamingu muzyki przez Bluetooth® i umożliwiają częściową integrację ze smartfonem. Dzięki temu zadania związane z pracą można realizować w sposób maksymalnie ekonomiczny i wygodny – także dzięki prostocie obsługi.

Usługi łączności sieciowej Mercedes me connect pomagają wykonywać zadania łatwiej i ekonomiczniej. Bogata, opcjonalna oferta gwarantuje połączenie Ciebie i Twojej firmy z Twoim pojazdem – zawsze i wszędzie.

Zdejmie Ci z barków wielki ciężar.

W Vito Furgon jest dużo miejsca na wszystko, co trzeba przewieźć. Dysponując powierzchnią ładunkową o długości do 3 m1, ten pojazd o masie 3200 kg może zabrać każdą ilość ładunku.

To nie wszystko: oferując trzy długości nadwozia, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczania ładunku i praktyczne ścianki działowe, daje wszechstronne możliwości indywidualizacji i specjalizacji do profesjonalnych rozwiązań transportowych.

Jego kolejną zaletą są duże otwory drzwiowe oraz niska krawędź załadunkowa, która bardzo ułatwia ciężką pracę oraz jeszcze bardziej zwiększa komfort i bezpieczeństwo przy załadunku i wyładunku.

Długość pojazdu
Wersja długa
Wersja ekstra długa
Wersja kompaktowa
Powierzchnia przestrzeni ładunkowej
Pojemność przestrzeni ładunkowej
Długość przestrzeni ładunkowej
Maksymalna ładowność
3,97 m²
5,5 m³
2 586 mm
1 346 kg
4,38 m²
6,0 m³
2 831 mm
1 316 kg
4,76 m²
6,6 m³
3 061 mm
1 281 kg
1

Dotyczy Vito w wersji ekstra długiej.

Tutaj można cieszyć się pracą.

Vito Furgon

Do codziennej eksploatacji, ekonomiczne i w pełni elektryczne.

Poznaj Vito Furgon także w wersji z napędem elektrycznym.

Poznaj teraz model Vito Furgon.

Ikona zamawiania jazdy testowej

Jazda testowa.

Wypełnij formularz i ruszaj.
Dowiedz się więcej
Ikona wyszukiwania dealerów

Wyszukiwanie dealerów.

Znajdź dealera w swojej okolicy.
Dowiedz się więcej
Ikona konfigurowania pojazdu

Konfigurator.

Samodzielnie zaaranżuj swój pojazd.
Dowiedz się więcej
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Twój nowy samochód jest bliżej niż myślisz.
Skorzystaj z Konfiguratora Online lub wyślij zapytanie o jazdę testową do Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz!
[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa i energii elektrycznej oraz emisjach CO₂ w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum