Vito Tourer: różnorodny jak jego pasażerowie.

Przyspieszy osiągnięcie sukcesu.

Konfigurator

Specjalista od profesjonalnego przewozu osób.

Vito Tourer może pomieścić nawet osiem osób oprócz kierowcy. Jednak ten średniej wielkości pojazd dostawczy z gwiazdą oferuje znacznie więcej: napędy zoptymalizowane pod kątem zużycia z każdym kilometrem trwale podnoszą rentowność Twojej firmy. Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wobec marki Mercedes-Benz, wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, obejmujące dopracowane technicznie systemy wspomagania, prezentuje wzorcowy poziom. Zgodne z najnowszym stanem technologii są także trzy opcjonalne systemy audio i rozwiązania z zakresu łączności Mercedes PRO, dzięki którym cyfrowy świat gości we wnętrzu Twojego Vito.

Najważniejsze zalety.

  1. Bezpieczeństwo
  2. Ekonomiczność
  3. Łączność sieciowa
Bezpiecznie do celu.

Z zastosowania wzorcowych systemów bezpieczeństwa i wspomagania w Vito Tourer wszyscy mogą odnieść korzyść: Ty, Twoi pasażerowie, a także inni użytkownicy dróg. Standardowe wyposażenie bezpieczeństwa obejmuje np. asystenta bocznego wiatru i asystenta utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Do tego dochodzą poduszki powietrzne i sygnalizacja niezapięcia pasów dla kierowcy i pasażera z przodu. Opcjonalnie dostępne są poduszki powietrzne boczne i nadokienne. Na życzenie uzyskasz wsparcie w postaci aktywnego asystenta układu hamulcowego, aktywnego asystenta utrzymania odległości DISTRONIC oraz asystentów utrzymania pasa ruchu i martwego punktu z alarmem Rear Cross Traffic Alert.

Przeżyj swój własny cud gospodarczy.

Kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Wśród pięciu wersji silnikowych Vito Tourer z silnikiem wysokoprężnym na pewno znajdziesz ekonomiczne rozwiązanie do realizacji swoich zadań. Typowa dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość sprawią, że Vito Tourer będzie do dyspozycji zawsze, gdy jest potrzebny. To również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych do 40 000 km.

Zawsze online z Mercedes PRO.

Jadąc Vito, zabierasz cały cyfrowy świat ze sobą! Opcjonalne systemy audio oferują zestaw głośnomówiący oraz funkcję streamingu muzyki przez Bluetooth® i umożliwiają częściową integrację ze smartfonem. Dzięki temu zadania związane z pracą można realizować w sposób maksymalnie ekonomiczny i wygodny – także dzięki prostocie obsługi.

Stale rosnąca liczba usług łączności Mercedes PRO umożliwia łatwiejsze i bardziej ekonomicznie wykonywanie zadań. Kompleksowa oferta opcjonalnych rozwiązań obejmuje komunikację flotową, logistykę pojazdu i system telefonu alarmowego Mercedes-Benz.

Dobra rozrywka, najlepsze informacje.

Systemy informacyjne i komunikacyjne z wieloma różnymi interfejsami zapewnią na życzenie doskonałe połączenia i świetną rozrywkę. Obsługa opcjonalnych systemów multimedialnych Audio 30 i Audio 40 na ekranie dotykowym jest intuicyjna i wygodna.

Audio 40

Audio 10

Audio 30

Mercedes PRO: upraszcza Twoją biznesową codzienność.

Mercedes PRO to należąca do Mercedes-Benz Vans marka usług cyfrowych dla Twojego samochodu dostawczego Mercedes-Benz. Naszym celem jest stworzenie warunków do prostszego i efektywniejszego wykonywania codziennej pracy z pojazdem za pomocą usług cyfrowych. Naszą ambicją jest połączenie Twoich potrzeb z opracowanymi przez nas technologiami, tak aby zostały one inteligentnie wkomponowane w Twoją codzienną pracę.

Mercedes PRO connect: cyfrowe produkty dla Twojego pojazdu.

Odkryj wszystkie produkty Mercedes PRO connect1 i dowiedz się, które są dostępne do Twojego pojazdu.

Elementy składowe Mercedes PRO connect.

Dowiedz się, z jakich elementów składa się Mercedes PRO connect1 i jak można z nich korzystać.

Oto jak rozpocząć korzystanie z Mercedes PRO connect.

Tu znajdziesz przydatne instrukcje, pytania i odpowiedzi na temat konfiguracji i zastosowania w praktyce.

1

Produkt Mercedes PRO connect jest dostępny dla Vito, eVito, Sprintera, eSprintera i Klasy V. Usługi Mercedes PRO connect są dostępne w pojazdach eVito produkowanych od 03/2019. Szczegółowe informacje o tym, jakie usługi są dostępne dla danego pojazdu, znajdują się w Przegląd usług Mercedes PRO connect.

Tutaj można cieszyć się pracą.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum