Napęd dla firm: Vito Tourer.

Więcej możliwości.

Vito. Chcieć to móc.

Chcesz zawsze móc działać? Nie możesz się oprzeć nowym wyzwaniom? Wykonujesz swoją pracę konsekwentnie? Jeśli tak, Vito Tourer doskonale do Ciebie pasuje. Vito Tourer to Twój napęd – zarówno na drodze, jak i w skutecznej działalności. Stanowi wzór nie tylko ekonomiczności i jakości, ale także uniwersalności i bezpieczeństwa.

Dzięki innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa możesz jeszcze pewniej zmierzać do swoich celów. Z napędem na tylne czy na wszystkie koła, w wersji Vito Tourer BASE, PRO lub SELECT: po prostu wybierasz pojazd pasujący do Twoich potrzeb.

Gęsta sieć partnerów Mercedes-Benz oferujących bogate usługi serwisowe zadba o to, aby Twój Vito Tourer długo pozostał sprawny i niezawodny. W kwestiach serwisowań i napraw warto zaufać serwisowi Mercedes-Benz, który najlepiej zna Twój pojazd. W ten sposób Vito Tourer pozostanie Twoim cennym partnerem przez długi czas.

Mercedes-Benz Vans. Born to run.

Najważniejsze zalety.

  1. Jakość
  2. Ekonomiczność
  3. Bezpieczeństwo
  4. Elastyczność
  5. Komfort
On jest gotów. Czy Ty też?    

Chcemy, żeby Vito szybko stał się Twoim cenionym partnerem. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. W ramach zakupu otrzymujesz dopracowany pojazd w jakości marki Mercedes-Benz, który z powodzeniem pokonał 5,5 mln kilometrów podczas jazd próbnych oraz przeszedł rozległe testy. Mercedes Vito jest skonstruowany tak, aby spełnił wysokie wymogi stawiane pojazdom eksploatowanym w ramach działalności gospodarczej. A dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem będzie się doskonale prezentować nawet po wielu latach jako wizytówka Twojej firmy.

To pewne: wraz z Vito wybierasz samochód, na którym można polegać. Dzięki najwyższej dyspozycyjności będzie wspierał Cię we wszystkich wykonywanych zadaniach. Ponieważ dla nas „Mercedes-Benz Vans. Born to run.” to nie tylko motto, ale także obietnica.

Dzięki wysokiej niezawodności zajedziesz dalej.

Ten, kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Dlatego też Vito Tourer posiada wszystko, aby Twoja firma mogła dzięki ekonomicznemu zarządzaniu osiągać jeszcze większe sukcesy. Typowe dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość stanowią wzór do naśladowania i dzięki nim Twój Vito Tourer jest zawsze na miejscu, gdy jest potrzebny. Jest to również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych, które wynoszą aż do 40 000 km. Wyśmienita jakość produktu jest najlepszą przesłanką do utrzymania budżetu w zakresie kosztów serwisowań i napraw na niskim poziomie. Aby po wielu latach było widać, w jak dobrym stanie jest Vito Tourer, posiada on doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, między innymi całkowicie ocynkowane nadwozie.

Troska o bezpieczeństwo – na każdej trasie.

Wszyscy odnoszą korzyść z wzorcowych systemów bezpieczeństwa i pomocy w Vito Tourerze: Ty, Twoi pasażerowie, a nawet inni użytkownicy dróg. Przykładem są tutaj standardowe systemy wspomagania: asystent bocznego wiatru i asystent wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST, elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ADAPTIVE ESP® najnowszej generacji oraz nawet 6 poduszek powietrznych1. A dzięki naklejce ratunkowej z kodem QR na słupku B służby ratownicze mogą bezpośrednio zeskanować odpowiednią dla danego samochodu kartę ratowniczą.

Kolejnym udogodnieniem jest opcjonalny system COLLISION PREVENTION ASSIST, który również poza miastem monitoruje odległość od poprzedzającego pojazdu i ostrzega przed ewentualną kolizją. Na życzenie dostępne są też kamera cofania i prewencyjny system ochrony pasażerów PRE-SAFE®. W Vito Tourerze można cieszyć się jeszcze większym bezpieczeństwem, wybierając spośród dalszych elementów wyposażenia2. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: pomagają Ci bezpieczniej osiągać cele.

Więcej możliwości.

Cele, do których zmierzasz: Vito Tourer pomoże Ci z powodzeniem do nich dotrzeć. Każdy z trzech modeli: BASE, PRO i SELECT możesz dokładnie dopasować do potrzeb swoich oraz pasażerów. Jeżeli potrzebujesz bardzo komfortowego pojazdu do przewozów turystycznych lub transportu gości hotelowych, najlepszym wyborem będzie Vito Tourer SELECT z dwiema regulowanymi 3-osobowymi kanapami. Możesz zaoferować swoim pasażerom dużo światła i powietrza, zamawiając opcjonalny panoramiczny dach odsuwany. Jeżeli chcesz posiadać wyjątkowo uniwersalną taksówkę lub samochód klubowy, proponujemy zapoznać się z Vito Tourerem PRO. A jeżeli potrzebny jest samochód do przewożenia załogi do miejsca pracy, rozwiązaniem jest funkcjonalny Vito Tourer BASE.

W zależności od długości pojazdu można w przestrzeni pasażerskiej zamontować dwa, a w wersji ekstra długiej nawet trzy rzędy siedzeń z 2- i 3-osobowymi kanapami. Aby otrzymać maksymalną liczbę 9 miejsc, wystarczy wybrać 3 rzędy siedzeń w przestrzeni pasażerskiej (układ siedzeń 2-2-3) lub kanapę obok fotela kierowcy oraz dwie 3-osobowe kanapy z tyłu. A co najlepsze: uniwersalność Vito Tourera można wykorzystać również podczas prywatnych wyjazdów.

To fascynujące, jak wygodne może być miejsce pracy.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: Vito Tourer wprowadzi Cię w doskonały nastrój dzięki przestronnemu wnętrzu. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Z opcjonalną kanapą obok fotela kierowcy masz z przodu miejsce dla dwóch pasażerów.

Elektromechanicznie wspomagany układ kierowniczy i elementy opcjonalne: tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulacją kolumny oraz komputer podróżny pozwalają z łatwością kierować się ku swoim zadaniom. Również opcjonalna klimatyzacja lub automatyczny układ klimatyzacji pomagają zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewniają w drodze najlepszą łączność i dobrą rozrywkę, a systemy nawigacji Audio 40 lub Becker® MAP PILOT3 gwarantują, że szybciej dotrzesz do celu. W celu jeszcze większego podniesienia atrakcyjności Vito Tourera można zamówić opcjonalny Pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza4. A ponieważ każde przedsięwzięcie wymaga dobrego uporządkowania, wyposażyliśmy Vito Tourera w wiele praktycznych półek i schowków.

1

Poduszka powietrzna kierowcy oraz pasażera z przodu należą we wszystkich Vito Tourerach do wyposażenia standardowego. Dodatkowo jako opcja dostępne są boczne poduszki powietrzne chroniące klatkę piersiową i biodra oraz poduszki powietrzne nadokienne z przodu lub poduszki powietrzne nadokienne z przodu i z tyłu.

2

Por. wyposażenie standardowe i dodatkowe w zakresie bezpieczeństwa oraz na stronie www.mercedes-benz.pl

3

System nawigacyjny Becker® MAP PILOT dostępny tylko w połączeniu z Audio 15.

4

Pakiet Chrom - wnętrze należy do zakresu wyposażenia Vito Tourera SELECT.

Zawsze pomocny.

System PRE-SAFE®

Aktywny asystent parkowania

Automatyczny układ włączania świateł

Asystent utrzymania pasa ruchu

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asystent martwego punktu

Tak uniwersalny jak Twoje trasy.

Dotrzeć do celu może każdy. Twoją ambicją jest pojechać dalej. Dlatego w przypadku Vito Tourera dostępne są do wyboru 3 dynamiczne wersje silnika oraz napędy na tylne koła lub na wszystkie koła. W zależności od tego, co planujesz i dokąd zmierzasz: wybierz pojazd z napędem, który odpowiada profilowi zastosowania i pożądanemu zachowaniu podczas jazdy.

O wysoki komfort jazdy i niskie zużycie paliwa dba opcjonalna 7-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS. Również standardowa 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów przekonuje zrównoważeniem dynamiki i wydajności. Rodzaj napędu do wyboru: połączenie standardowego elektromechanicznego wspomagania układu kierowniczego, komfortowej charakterystyki zawieszenia i niezależnego zawieszenia kół zapewni w Vito Tourer wydajność, kulturę pracy i komfort jazdy na poziomie pojazdu osobowego.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Mercedes PRO1 to nowa marka Mercedes-Benz Vans, która obejmuje wszystkie obecne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz cyfrowe narzędzia ułatwiające codzienną pracę. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości do jeszcze wydajniejszego prowadzenia Twojego biznesu.

Mercedes PRO kompleksowo łączy wszystkie istotne usługi na jednej platformie internetowej. Na początku dostępne będą wybrane usługi, które z czasem będą konsekwentnie rozszerzane i indywidualnie dopasowywane. Naszą ambicją jest połączenie Twoich potrzeb z opracowanymi przez nas technologiami przyszłości, które mają zostać inteligentnie wkomponowane w Twoją codzienną pracę.

1

Mercedes PRO jest dostępny w wybranych krajach europejskich. Więcej informacji udzieli dealer Mercedes-Benz.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).