Napęd dla firm: Vito Tourer.

Więcej możliwości.

Konfigurator

Vito. Chcieć, to móc.

Chcesz zawsze móc działać? Nie możesz się oprzeć nowym wyzwaniom? Wykonujesz swoją pracę konsekwentnie? Jeśli tak, Vito Tourer doskonale do Ciebie pasuje. Vito Tourer to Twój napęd – zarówno na drodze, jak i w skutecznej działalności. Stanowi wzór nie tylko ekonomiczności i jakości, ale także uniwersalności i bezpieczeństwa.

Dzięki innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa możesz jeszcze pewniej zmierzać do swoich celów. Z napędem na tylne czy na wszystkie koła, w wersji Vito Tourer BASE, PRO lub SELECT: po prostu wybierasz pojazd pasujący do Twoich potrzeb.

Gęsta sieć partnerów Mercedes-Benz oferujących bogate usługi serwisowe zadba o to, aby Twój Vito Tourer długo pozostał sprawny i niezawodny. W kwestiach serwisowań i napraw warto zaufać serwisowi Mercedes-Benz, który najlepiej zna Twój pojazd. W ten sposób Vito Tourer pozostanie Twoim cennym partnerem przez długi czas.

Mercedes-Benz Vans. Born to run.

Najważniejsze zalety.

  1. Ekonomiczność
  2. Bezpieczeństwo
  3. Elastyczność
  4. Komfort
Przeżyj swój własny cud gospodarczy.

Ten, kto oszczędnie gospodaruje zasobami, jest zawsze mile widzianym partnerem w firmie. Dlatego też Vito Tourer posiada wszystko, aby Twoja firma mogła dzięki ekonomicznemu zarządzaniu osiągać jeszcze większe sukcesy.

Korzystne parametry zużycia paliwa pięciu silników wysokoprężnych umożliwiają oszczędną jazdę. Typowe dla Mercedes-Benz niezawodność i trwałość stanowią wzór do naśladowania i dzięki nim Twój Vito Tourer jest zawsze na miejscu, gdy jest potrzebny. Jest to również zasługa długich przebiegów międzyprzeglądowych, które wynoszą aż do 40 000 km. Wyśmienita jakość produktu jest najlepszą przesłanką do utrzymania budżetu w zakresie kosztów serwisowań i napraw na niskim poziomie.

Aby po wielu latach było widać, w jak dobrym stanie jest Vito Tourer, posiada on doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne, między innymi całkowicie ocynkowane nadwozie.

Osiągaj swoje cele w najbezpieczniejszy sposób.

Wszyscy odnoszą korzyść z wzorcowych systemów bezpieczeństwa i pomocy w Vito Tourerze: Ty, Twoi pasażerowie, a nawet inni użytkownicy dróg. Przykładem są tutaj standardowe systemy wspomagania: asystent bocznego wiatru i asystent wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST, elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ADAPTIVE ESP® najnowszej generacji oraz nawet sześć poduszek powietrznych1. A dzięki naklejce ratunkowej z kodem QR na słupku B służby ratownicze mogą bezpośrednio zeskanować odpowiednią dla danego samochodu kartę ratowniczą.

Kolejnym udogodnieniem jest opcjonalny system COLLISION PREVENTION ASSIST, który również poza miastem monitoruje odległość od poprzedzającego pojazdu i ostrzega przed ewentualną kolizją. Na życzenie dostępne są też kamera cofania i prewencyjny system ochrony pasażerów PRE-SAFE®. W Vito Tourerze można cieszyć się jeszcze większym bezpieczeństwem, wybierając spośród dalszych elementów wyposażenia. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: pomagają Ci bezpieczniej osiągać cele.

Twój kurs: prosto do sukcesu.

Cele, do których zmierzasz: Vito Tourer pomoże Ci z powodzeniem do nich dotrzeć. Każdy z trzech modeli: BASE, PRO i SELECT możesz dokładnie dopasować do potrzeb swoich oraz pasażerów. Jeżeli potrzebujesz bardzo komfortowego pojazdu do przewozów turystycznych lub transportu gości hotelowych, najlepszym wyborem będzie Vito Tourer SELECT z dwiema regulowanymi 3-osobowymi kanapami. Możesz zaoferować swoim pasażerom dużo światła i powietrza, zamawiając opcjonalny panoramiczny dach odsuwany. Jeżeli chcesz posiadać wyjątkowo uniwersalną taksówkę lub samochód klubowy, proponujemy zapoznać się z Vito Tourerem PRO. A jeżeli potrzebny jest samochód do przewożenia załogi do miejsca pracy, rozwiązaniem jest funkcjonalny Vito Tourer BASE.

W zależności od długości pojazdu można w przestrzeni pasażerskiej zamontować dwa, a w wersji ekstra długiej nawet trzy rzędy siedzeń z 2- i 3-osobowymi kanapami. Aby otrzymać maksymalną liczbę dziewięciu miejsc, wystarczy wybrać trzy rzędy siedzeń w przestrzeni pasażerskiej (układ siedzeń 2-2-3) lub kanapę obok fotela kierowcy oraz dwie 3-osobowe kanapy z tyłu. A co najlepsze: uniwersalność Vito Tourera można wykorzystać również podczas prywatnych wyjazdów.

Tutaj można cieszyć się pracą.

 

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: Vito Tourer wprowadzi Cię w doskonały nastrój dzięki przestronnemu wnętrzu. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Z opcjonalną kanapą obok fotela kierowcy jest z przodu miejsce dla dwóch pasażerów.

Elektromechanicznie wspomagany układ kierowniczy i elementy opcjonalne: tempomat, kierownica wielofunkcyjna z regulacją kolumny oraz komputer podróżny pozwalają z łatwością kierować się ku swoim zadaniom. Również opcjonalna klimatyzacja lub automatyczny układ klimatyzacji pomagają zachować chłodny osąd sytuacji.

Dostępne na życzenie systemy audio zapewnią doskonałą łączność i świetną rozrywkę. Audio 40 i Becker® MAP PILOT2 z funkcją nawigacji poprowadzą Cię szybszą drogą do celu. W celu jeszcze większego podniesienia atrakcyjności Vito Tourera można zamówić opcjonalny pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza3. A ponieważ każde przedsięwzięcie wymaga dobrego uporządkowania, wyposażyliśmy Vito Tourera w wiele praktycznych półek i schowków.

1

Poduszka powietrzna kierowcy oraz pasażera z przodu należą we wszystkich Vito Tourerach do wyposażenia standardowego. Dodatkowo jako opcja dostępne są boczne poduszki powietrzne chroniące klatkę piersiową i biodra oraz poduszki powietrzne nadokienne z przodu lub poduszki powietrzne nadokienne z przodu i z tyłu.

2

System nawigacyjny Becker® MAP PILOT jest dostępny tylko w połączeniu z Audio 15.

3

Pakiet chromowanego wyposażenia wnętrza należy do zakresu wyposażenia Vito Tourera SELECT.

Zawsze pomocny.

System PRE-SAFE®

Aktywny asystent parkowania

Automatyczny układ włączania świateł

Asystent utrzymania pasa ruchu

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asystent martwego punktu

Tak uniwersalny jak Twoje trasy.

Pełna moc.

Dotrzeć do celu może każdy. Twoją ambicją jest pojechać dalej. Dlatego w przypadku Vito Tourer dostępnych jest do wyboru pięć dynamicznych wersji silnikowych oraz trzy warianty napędu: na koła przednie, tylne lub na wszystkie koła. W zależności od tego, co planujesz i dokąd zmierzasz: wybierz pojazd z napędem, który odpowiada profilowi zastosowania i żądanemu zachowaniu podczas jazdy.

Duży komfort jazdy i niskie zużycie paliwa zapewnia 9-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 9G-TRONIC. Rodzaj napędu do wyboru: połączenie standardowego elektromechanicznego wspomagania układu kierowniczego, komfortowej charakterystyki zawieszenia i niezależnego zawieszenia kół zapewni w Vito Tourer wydajność, kulturę pracy i komfort jazdy na poziomie samochodu osobowego.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.

Znajdź pasujące rozwiązania do swojego Vito.
Usługi assistance

Usługi assistance.

Pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.
Usługi umożliwiają lepsze planowanie wizyt w warsztatach i skrócenie ich czasu, a także ograniczenie okresów przestoju i zapewniają bezpośrednią pomoc w razie awarii.
Dowiedz się więcej
Cyfrowa rejestracja informacji

Cyfrowa rejestracja informacji.

Stały podgląd ważnych danych dotyczących floty.
Kluczowe dane pojazdów floty, na przykład dotyczące przejechanych tras, są zawsze szybko dostępne.
Dowiedz się więcej
Efektywne zarządzanie flotą

Efektywne zarządzanie flotą.

Stała obserwacja statusu i lokalizacji pojazdu.
Możesz poprawić stopień wykorzystania floty dzięki perspektywicznemu oraz elastycznemu planowaniu, jak również stałemu nadzorowi nad pojazdami.
Dowiedz się więcej
Analiza stylu jazdy

Analiza stylu jazdy.

Trwała redukcja kosztów awarii i zużycia paliwa.
Można trwale zredukować koszty energii i awarii oraz zwiększyć ekonomiczność dzięki analizie stylu jazdy.
Dowiedz się więcej
Komunikacja w ramach floty

Komunikacja w ramach floty.

Bezpośrednie połączenie pomiędzy menedżerem floty i kierowcą.1
Zwiększ wydajność i oszczędzaj czas dzięki interaktywnej, szybkiej i niezawodnej komunikacji w ramach floty.
Dowiedz się więcej
Zdalny dostęp do pojazdu

Zdalny dostęp do pojazdu.

Steruj online określonymi funkcjami pojazdu na odległość.
Możesz sterować określonymi funkcjami pojazdu i kontrolować jego status na odległość, a także blokować i odblokowywać pojazd bez użycia kluczyka.
Dowiedz się więcej
Interfejs danych Mercedes-Benz Vans

Interfejs danych Mercedes-Benz Vans.

Łączy samochody dostawcze Mercedes-Benz z każdym systemem zarządzania flotą.
Korzystaj z interfejsu danych Mercedes-Benz Vans, by powiązać swoje pojazdy dostawcze Mercedes-Benz z istniejącym systemem zarządzania flotą pojazdów.
Dowiedz się więcej
1

Aplikacji Mercedes PRO connect nie wolno obsługiwać podczas jazdy. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo odwrócenia uwagi kierowcy od sytuacji na drodze, przez co może on zagrozić bezpieczeństwu własnemu i osób trzecich. Należy również przestrzegać ustawowych przepisów, obowiązujących w kraju, w którym się aktualnie przebywa.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum