Czy jesteś EQ Ready? | Ekosystem vanów elektrycznych | Samochody dostawcze Mercedes-Benz

Przyszłość jeździ z napędem elektrycznym.

Aplikacja EQ Ready.

Jesteś gotowy na elektromobilność? Sprawdź sam. Dzięki bezpłatnej aplikacji na smartfona przekonasz się, czy bardziej praktycznym rozwiązaniem dla Ciebie jest auto z napędem elektrycznym czy spalinowym. W tym celu aplikacja na Twoim smartfonie rejestruje szczegóły Twoich tras, które pokonujesz codziennie – bez względu na markę samochodu. Aplikacja oblicza, czy do Twoich indywidualnych zachowań mobilnościowych lepiej pasuje pojazd elektryczny, czy też pojazd spalinowy Mercedes-Benz.

Aplikacja EQ Ready nie tylko sprawdza, czy Twoje cele byłyby osiągalne z napędem elektrycznym, ale też dodatkowo informuje o zapotrzebowaniu na energię oraz istniejącej infrastrukturze.

 

 

Cechy i funkcje aplikacji EQ Ready.
 

Wyzwanie 7-dniowe

Po uruchomieniu aplikacji rozpoczyna się indywidualne, 7-dniowe wyzwanie, w czasie którego za zgodą użytkownika analizowane są jego codzienne przejazdy.

Codzienne analizy i aktualności

W czasie trwania wyzwania 7-dniowego każdego dnia otrzymujesz nowe analizy dotyczące Twoich przejazdów. Umożliwiają one dokładne porównanie, jak owe przejazdy przebiegałyby z napędem alternatywnym.

Planer tras

Aplikacja EQ Ready może z góry obliczyć dowolne trasy pokonane samochodem elektrycznym, w tym zapotrzebowanie na energię i jej indywidualne zużycie.

Stacje ładowania

Na mapie znajdziesz idealne możliwości ładowania w ponad 30 krajach. Dla każdej stacji ładowania wyświetlane są informacje o lokalizacji, typie wtyczki do ładowania oraz prędkości ładowania.

Symulacja wirtualnego ładowania

Aplikacja pokazuje poziom naładowania wirtualnej baterii symulowanego pojazdu. Użytkownik może w każdej chwili wybierać między różnymi możliwościami ładowania, aby w czasie rzeczywistym wirtualnie naładować swój pojazd.

Pobierz aplikację EQ Ready. 

rangecalculator