Klasa A od całkiem nowej strony: jako limuzyna z dynamiczną i elegancką sylwetką.

Klasa A Limuzyna.

Pierwsza Klasa A w konstrukcji trójbryłowej.

Już jako małe dzieci rysowaliśmy samochody trójbryłowe. Dzięki Klasie A Limuzyna zaczynamy na nowo o tym marzyć. Tak dynamicznie, a zarazem ponadczasowo elegancko prezentuje się jej sylwetka. Nowa Klasa A Limuzyna z MBUX (Mercedes-Benz User Experience) w konstrukcji trójbryłowej.

Co wyróżnia nową Klasę A? Najlepiej spytaj ją sam. Ona mówi, rozumie, myśli - jest cudownie ludzka.

Klasa A.

Hey Mercedes.

Znasz to? Spotykasz kogoś i masz wrażenie, jak byś znał go od zawsze. Tak samo jest z nową Klasą A. Jesteś w drodze od kilku dni i ona zna twoje cechy, nastroje, co lubisz najbardziej, a czego nie. Nawet lepiej od Ciebie. Nowa Klasa A i Ty nagle stajecie się jednością. Abyś nie musiał się zmieniać.

Klasa C Limuzyna Mercedes-Benz

Klasa C Limuzyna.

Klasyczna limuzyna w inspirująco dynamicznej interpretacji.

Nie chodzi o to, żeby być lepszym od innych. Chodzi o to, żeby być lepszym, niż się jest. To się liczy. W sporcie jak na drodze. Klasa C Limuzyna słynie z doskonałych proporcji, komfortu, jakości i napędu: przechodzić ciągle samego siebie, każdego dnia, z każdą jazdą.

Klasa E Limuzyna Mercedes-Benz

Klasa E Limuzyna.

Symbol komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Klasa E Limuzyna jest przekonującym świadectwem nowej filozofii designu Mercedes-Benz. Prezentuje ona nowoczesny styl oraz ma elegancki, sportowy charakter jak żadna inna limuzyna klasy wyższej. Jej technologie Mercedes-Benz Intelligent Drive odciążają wyraźnie kierowcę oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo, które są wyjątkowe dla limuzyny i całkowicie typowe dla Klasy E.

Klasa S Limuzyna Mercedes-Benz

Klasa S Limuzyna.

Nowy komfort dla biznesu.

Klasa S Limuzyna to synonim skuteczności i komfortu. Samochód przykładowo dba o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne pasażerów. Z systemami komfortowymi, które na życzenie działają pobudzająco lub odprężająco. Systemy wspomagające zapewniające wzorcowy poziom bezpieczeństwa odciążają kierowcę bardziej skutecznie niż kiedykolwiek.

Klasa S Mercedes-Maybach

Klasa S Mercedes-Maybach.

Najwyższy poziom luksusowej samochodowej mobilności.

Klasa S Mercedes-Maybach łączy w sobie tradycyjną elegancję z najwyższym luksusem. Imponująca sylwetka podkreśla te cechy z każdej perspektywy. Wnętrze wita wrażeniem niezwykłej przestrzeni oraz architekturą wystroju, tworzącą zarówno uniwersalne miejsce do pracy, jak i ekskluzywny salon. Z komfortem, którego możesz oczekiwać jako osoba podróżująca pierwszą klasą. Najnowocześniejsze systemy wspomagające zapewniają optymalne wsparcie kierowcy.