Klasa A Limuzyna Mercedes-Benz

Klasa A Limuzyna.

Taka, jak Ty.

Już jako małe dzieci rysowaliśmy samochody trójbryłowe. Dzięki Klasie A Limuzyna zaczynamy na nowo o tym marzyć. Tak dynamicznie, a zarazem ponadczasowo elegancko prezentuje się jej sylwetka. Nowa Klasa A Limuzyna z MBUX (Mercedes-Benz User Experience) w konstrukcji trójbryłowej.

Klasa A Mercedes-Benz

Klasa A.

Taka, jak Ty.

Znasz to? Spotykasz kogoś i masz wrażenie, jak byś znał go od zawsze. Tak samo jest z Klasą A. Jesteś w drodze od kilku dni i ona zna Twoje cechy, nastroje, co lubisz najbardziej, a czego nie. Nawet lepiej od Ciebie. Klasa A i Ty nagle stajecie się jednością. Abyś nie musiał się zmieniać.

Klasa C Limuzyna Mercedes-Benz

Klasa C Limuzyna.

Doskonałość to ciągły rozwój.

Nie chodzi o to, żeby być lepszym od innych. Chodzi o to, żeby być lepszym, niż się jest. To się liczy. W sporcie jak na drodze. Klasa C Limuzyna słynie z doskonałych proporcji, komfortu, jakości i napędu: przechodzić ciągle samego siebie, każdego dnia, z każdą jazdą.

Klasa E Limuzyna Mercedes-Benz

Nowa Klasa E Limuzyna.

Zamień każdy dzień w sukces.

Zrealizujesz wszystkie zadania. Nowa Limuzyna Klasy E oferuje wszystko, czego potrzebujesz: przestrzeń, komfort, bezpieczeństwo i przełomowe innowacje. Bardziej dynamiczny design, przemyślane funkcje bezpieczeństwa, cyfrowy kokpit, MBUX i wyrafinowane wyposażenie komfortowe wyznaczają nowy standard klasy luksusowej.

Klasa S Limuzyna Mercedes-Benz

Klasa S Limuzyna.

Feel Intelligent Drive.

Klasa S Limuzyna to synonim skuteczności i komfortu. Samochód dba o dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne pasażerów. Z systemami komfortowymi, które na życzenie działają pobudzająco lub odprężająco. Natomiast systemy wspomagające zapewniają wzorcowy poziom bezpieczeństwa odciążają kierowcę bardziej skutecznie niż kiedykolwiek.

Klasa S Mercedes-Maybach

Mercedes-Maybach Klasa S.

Leading by example.

Mercedes-Maybach Klasa S łączy w sobie tradycyjną elegancję z najwyższym luksusem. Imponująca sylwetka podkreśla te cechy z każdej perspektywy. Wnętrze wita wrażeniem niezwykłej przestrzeni oraz architekturą wystroju, tworzącą zarówno uniwersalne miejsce do pracy, jak i ekskluzywny salon. Z komfortem, którego możesz oczekiwać jako osoba podróżująca pierwszą klasą. Najnowocześniejsze systemy wspomagające zapewniają optymalne wsparcie kierowcy.