Service24h | Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Service24h

Mercedes-Benz Service24h.

Dniem i nocą wprowadzamy na właściwą drogę.  

W sytuacji, w której samochód nie będzie zdolny do jazdy w dotarciu do celu pomocą służy profesjonalny serwis Mercedes-Benz.

Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Jesteśmy dostępni w całej Europie, przez całą dobę, 365 dni w roku pod bezpłatnym numerem telefonu 00800 3 777 77771 (lub poprzez MB Contact2 w książce adresowej radia). Serwisant Mercedes-Benz udzieli pomocy i w większości przypadków już na miejscu awarii przywróci pojazdowi zdolność do jazdy.

Mercedes-Benz MobiloVan.

W razie unieruchomienia samochodu w wyniku awarii technicznej, standardowa pomoc drogowa Mercedes-Benz MobiloVan3 przejmuje koszty wielu świadczeń, na przykład pomocy na miejscu, holowania, samochodu zastępczego, taksówki, hotelu i wielu innych. Ponadto przez dwa lata od daty pierwszej rejestracji pojazdu Mercedes-Benz MobiloVan oferuje specjalne świadczenia w zakresie mobilności w przypadku napraw warsztatowych przeprowadzanych w ramach gwarancji lub polityki dobrej woli.

1

Alternatywnie: +48 22 583 43 63 (połączenie z telefonu komórkowego według taryfy operatora).

2

Warunek: radio fabryczne, połączone z gotowym do działania telefonem komórkowym. Powstają tylko koszty połączenia komórkowego z siecią stacjonarną.

3

Gwarancja Mercedes-Benz MobiloVan obowiązuje w aktualnej wersji w odniesieniu do modeli Sprinter, eSprinter, Vito, eVito, Citan i Marco Polo ACTIVITY.

W odniesieniu do wszystkich pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po 01.10.2012 r. MobiloVan obowiązuje najpierw przez dwa lata bez obowiązku serwisowania, a następnie odnawia się przy każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, nawet przez 30 lat.

Do modeli EQV, Klasy T, Klasy V, Klasy X, Marco Polo i Marco Polo HORIZON dostępne są świadczenia Mercedes-Benz Mobilo w aktualnej wersji.