Wyposażenie Twojego Sprintera Podwozie ze skrzynią ładunkową.

Przegląd licznych elementów wyposażenia.

 1. Wnętrze
 2. Nadwozie

  Skrzynia ładunkowa z aluminiowymi burtami

  Skrzynia ładunkowa z aluminiowymi burtami to wytrzymała powierzchnia ładunkowa przystosowana do przewozu ładunku na paletach, umożliwiająca umieszczenie obok siebie dwóch dużych palet przemysłowych o wymiarach 1200 x 1000 mm.


  Zderzak przedni lakierowany w kolorze nadwozia

  Lakierowanie przedniego zderzaka nadaje pojazdowi jeszcze atrakcyjniejszy wygląd, a w szczególności uszlachetnia design przodu pojazdu.

  Wyposażenie dodatkowe.
 3. Komfort


  Komfortowy fotel kierowcy

  Komfortowy fotel kierowcy można dostosować pod względem położenia wzdłużnego, wysokości, nachylenia i głębokości siedziska do indywidualnych potrzeb kierowcy, co umożliwia wygodną jazdę.

  Wyposażenie dodatkowe.


  Podparcie lędźwiowe w fotelu kierowcy

  Podparcie lędźwiowe w oparciu fotela kierowcy umożliwia indywidualne dopasowanie do indywidualnych wymogów kierowcy w zakresie komfortu.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC

  Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC automatycznie reguluje temperaturę we wnętrzu pojazdu podczas jazdy, w tym intensywność i rozdział nawiewu w kabinie.

  Wyposażenie dodatkowe.
 4. Informacja i rozrywka

  System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala

  System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala oferuje m.in. szybką nawigację na twardym dysku z mapami 3D i funkcję integracji z telefonem komórkowym.

  Wyposażenie dodatkowe.

  System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali

  System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali wyróżnia się intuicyjną obsługą, ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości oraz różnorodnymi możliwościami komunikacji i inforozrywki.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Nawigacja

  Dzięki temu wyposażeniu systemy multimedialne MBUX (Mercedes-Benz User Experience) stają się pełnowartościowym systemem nawigacyjnym, który dzięki prowadzeniu do celu sprawia, że można pokonywać trasy szybciej i spokojniej.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Schowek na smartfona z ładowaniem bezprzewodowym

  Dzięki bezprzewodowemu systemowi ładowania mobilne urządzenia, obsługujące standard Qi 1.2 lub takie, które mogą być do tego standardu przystosowane, można łatwo doładować w centralnym górnym schowku konsoli środkowej.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Radio cyfrowe (DAB)

  Radio cyfrowe (DAB) zachwyca dużym wyborem stacji radiowych, dobrym odbiorem, ważnymi informacjami i imponującym brzmieniem.

  Wyposażenie dodatkowe.

 5. Technika

  6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów

  Sześciostopniowa mechaniczna skrzynia biegów łączy dużą stabilność pracy i długi okres użytkowania z wydajnością i dynamicznym prowadzeniem pojazdu, a także wykazuje niewielkie opory i jest w znacznym stopniu wolna od drgań podczas jazdy.  Automatyczne skrzynie biegów 7G-TRONIC PLUS i 9G-TRONIC

  Automatyczne skrzynie biegów 7G-TRONIC PLUS i 9G-TRONIC eliminują konieczność ręcznej zmiany biegów przez kierowcę i wyróżniają się łagodnym, niemal niedostrzegalnym procesem zmiany biegu.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Asystent rozpoznawania znaków drogowych

  Asystent rozpoznawania znaków drogowych sygnalizuje kierowcy rozpoznane ograniczenia prędkości, zakazy wjazdu i zakazy wyprzedzania oraz znaki je znoszące i ostrzega w przypadku rozpoznania złamania zakazu wjazdu.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Lusterka zewnętrzne składane elektrycznie

  Elektrycznie składane lusterka zewnętrzne po złożeniu są lepiej chronione przed uszkodzeniami przy wjeżdżaniu i wyjeżdżaniu lub podczas parkowania.

  Wyposażenie dodatkowe.

  Elektryczny hamulec postojowy

  Elektryczny hamulec postojowy można łatwo i wygodnie obsługiwać przez naciśnięcie przycisku, a dzięki eliminacji dźwigni hamulca postojowego ułatwione jest przejście na tył pojazdu.

  Wyposażenie dodatkowe.
 6. Bezpieczeństwo
  Aktywny asystent utrzymania pasa ruchu

  Aktywny asystent utrzymania pasa ruchu może rozpoznać niezamierzone opuszczenie pasa ruchu, ostrzec kierowcę i w razie potrzeby sprowadzić pojazd z powrotem na właściwy pas ruchu poprzez jednostronne uruchomienie hamulców.

  Wyposażenie dodatkowe.

  System wycieraczek WET WIPER

  System wycieraczek WET WIPER zapewnia kierowcy lepszą widoczność podczas wycierania.

  Wyposażenie dodatkowe.
 7. Układ jezdny


  Resory osi tylnej z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym

  Innowacyjne, nierdzewne zawieszenie tylnej osi z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym zmniejsza masę pojazdu, dzięki czemu można zwiększyć ładowność o 12 kg i dodatkowo poprawić komfort jazdy.

  Wyposażenie dodatkowe.

Lorem Ipsum