Proste i wygodne ładowanie – Mercedes-Benz Wallbox Home.

Zdjęcie przedstawia stację Mercedes-Benz Wallbox Home.

Proste i wygodne ładowanie – Mercedes-Benz Wallbox Home.

Mercedes-Benz Wallbox Home jest stacją ładowania z trwale podłączonym kablem o długości ok. sześciu metrów oraz maksymalną mocą do 22 kW. Można ją w prosty sposób zintegrować w codzienne funkcjonowanie, dzięki czemu możesz ładować pojazdy z akumulatorami elektrycznymi lub pojazdy Plug-in Hybrid Mercedes-Benz nawet trzykrotnie szybciej niż w tradycyjnym gniazdku domowym. Poza tym możliwe jest zapewnienie przyjemnej temperatury we wnętrzu już w momencie rozpoczęcia jazdy dzięki zdalnemu klimatyzowaniu. Podczas ładowania przewód do ładowania jest zablokowany, dzięki czemu nie można przerwać połączenia. Dioda na stacji Wallbox sygnalizuje status ładowania. Uprawnienie dostępu odbywa się za pomocą kluczyka w celu ochrony przed nieuprawnionym wykorzystaniem.

Usługa instalacji stacji Wallbox.

Zdjęcie przedstawia pojazd Mercedes-Benz z otwartymi drzwiami kierowcy oraz pracownika serwisu instalacyjnego.

Usługa instalacji stacji Wallbox.

Profesjonalne wsparcie ładowania w domu otrzymasz za pośrednictwem serwisu instalacyjnego naszego lokalnego partnera. Sprawdzi on na miejscu, czy stacja Wallbox może być zainstalowana w Twoim domu i co jest do tego konieczne. Skontaktuj się z naszym partnerem ds. instalacji, a my chętnie doradzimy.

Teraz za pomocą naszego Mercedes-Benz Online Wallbox Pre-Check sprawdzimy, jak dobrze jesteś wyposażony do ładowania w domu.

Zawsze właściwe połączenie.

Na zdjęciu pokazano przewód ładowania w gnieździe domowym (przewód Mode 2).

Zawsze właściwe połączenie.

Jeśli nie masz jeszcze Wallboxa, możesz również po prostu użyć standardowego domowego gniazda do ładowania elektrycznego samochodu Mercedes-Benz. W tym celu potrzebujesz jedynie przewodu do ładowania (Mode 2) do gniazdka elektrycznego, który został dostarczony wraz z Twoim autem, albo jest dostępny w jako wyposażenie dodatkowe. Jednak ze względu na stosunkowo długi czas ładowania, opcja ta nie jest zalecana do codziennego użytku.

Proszę pamiętać, że połączenie musi być wcześniej sprawdzone przez wykwalifikowanego elektryka.

Masz jeszcze jakieś pytania? My mamy odpowiedzi!

 • Jak mogę chronić mój Mercedes-Benz Wallbox Home przed nieautoryzowanym użyciem?

   

  W zestawie z Mercedes-Benz Wallbox Home otrzymasz kluczyk, za pomocą którego można w każdej chwili zablokować stację przed dostępem osób obcych.

 • Co muszę wziąć pod uwagę jako najemca lub właściciel mieszkania?

   

  Instalacja wallboxa lub stacji ładowania jest również możliwa na miejscu parkingowym w wynajętym garażu.

  Wynajmujący lub spółdzielnia muszą być o tym poinformowani i wyrazić zgodę na instalację. Prosimy o uzyskanie pisemnej zgody.

   

 • Jak szybko mogę ładować w domu?


  Można określić czas ładowania pojazdu za pomocą naszego kalkulatora czasu ładowania.

   

   

 • Czy mogę korzystać z Mercedes-Benz Wallbox Home, aby naładować kilka pojazdów w tym samym czasie?

  Z Mercedes-Benz Wallbox Home można ładować pojazdy różnych producentów, ale tylko jeden pojazd w tym samym czasie.

   

EQC 400 4MATIC: średnie zużycie energii elektrycznej: 20,5-23,2 kWh/100 km: średnia emisja CO2: 0 g/km<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia&nbsp;energii elektrycznej obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>