Ustawienia ładowania i zdalne klimatyzowanie.

Zdjęcie przedstawia wizualizację zdalnego klimatyzowania sterowanego przez aplikację.

Ustawienia ładowania i zdalne klimatyzowanie.

Ciesz się przyjemnym klimatem zaraz po wejściu do pojazdu. Aby to zrobić, wystarczy ustawić temperaturę przez Mercedes me lub za pomocą elementów sterujących w pojeździe. Jeśli pojazd jest nadal podłączony i ładuje się podczas zdalnego klimatyzowania, będziesz mógł rozpocząć podróż z w pełni naładowanym akumulatorem i znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie na energię podczas podróży. Ponadto aplikacja Mercedes me może być używana w dowolnym momencie do wywoływania i zmiany wszelkiego rodzaju informacji i ustawień ładowania, takich jak termin zakończenia ładowania lub ograniczenie pojemności ładowania. Dzięki aplikacji Mercedes me możesz przez cały czas kontrolować aktualny stan naładowania swojego pojazdu.

EQS SUV 450+ | WLTP: zużycie prądu w kWh/100 km (łącznie): 19,5 kWh; emisje CO2 w g/km (łącznie): 0.<p>Pobór energii elektrycznej i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/WE.</p>

Do korzystania z usług konieczna jest rejestracja na portalu Mercedes me oraz akceptacja warunków korzystania z usług Mercedes me connect. Ponadto dany pojazd musi być powiązany z kontem użytkownika. Po upływie początkowego okresu można przedłużyć korzystanie z usług za opłatą.