Nawigacja i wyświetlanie zasięgu.

Zdjęcie przedstawia wyświetlacz multimedialny modelu EQC.

Nawigacja i wyświetlanie zasięgu.

Będąc w drodze potrzebujesz jak największego bezpieczeństwa planowania. Pomoże w tym nawigacja z Electric Intelligence: zawsze oblicza optymalną trasę, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak poziom naładowania, pogoda czy sytuacja na drodze. Postoje na ładownie - jeśli to konieczne - są również planowane i podane na trasie. Nawigacja z Electric Intelligence preferuje szybkie stacje ładowania.

Jeśli nawigacja do celu nie jest aktywna, na wyświetlaczu multimedialnym i w aplikacji Mercedes me można wyświetlić mapy pokazującej maksymalny zasięg. Obszar zaznaczony na mapie pokazuje w każdej chwili, czy można dotrzeć do celu bez zatrzymywania się na ładowanie.

Wyświetlanie stacji ładowania.

Zdjęcie przedstawia wyświetlacz multimedialny modelu EQC.

Wyświetlanie stacji ładowania.

Możesz skorzystać z aplikacji Mercedes me lub wyświetlacza multimedialnego w pojeździe, aby pokazać publiczne stacje ładowania w pobliżu Twojego miejsca lub miejsca docelowego. Dlatego nawet zanim zatrzymasz się na ładowanie, będziesz mieć wszystkie potrzebne informacje o dostępności stacji ładowania, kosztach i typie złącza.

Ustawienia ładowania i zdalne klimatyzowanie.

Zdjęcie przedstawia wizualizację zdalnego klimatyzowania sterowanego przez aplikację.

Ustawienia ładowania i zdalne klimatyzowanie.

Ciesz się przyjemnym klimatem zaraz po wejściu do pojazdu. Aby to zrobić, wystarczy ustawić temperaturę przez Mercedes me lub za pomocą elementów sterujących w pojeździe. Jeśli pojazd jest nadal podłączony i ładuje się podczas zdalnego klimatyzowania, będziesz mógł rozpocząć podróż z w pełni naładowanym akumulatorem i znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie na energię podczas podróży. Ponadto aplikacja Mercedes me może być używana w dowolnym momencie do wywoływania i zmiany wszelkiego rodzaju informacji i ustawień ładowania, takich jak termin zakończenia ładowania lub ograniczenie pojemności ładowania. Dzięki aplikacji Mercedes me możesz przez cały czas kontrolować aktualny stan naładowania swojego pojazdu.