Ładowanie w miejscu pracy dla klientów flotowych.

Zdjęcie przedstawia model Mercedes-Benz EQC od góry.

Ładowanie w miejscu pracy dla klientów flotowych.

W czasie pracy parking firmowy oferuje optymalne warunki do wygodnego ładowania samochodów elektrycznych. Instalacja stacji ładowania jest przy tym realizowana przez kompetentnych instalatorów.

Możliwość wygodnego zdalnego zarządzania stacjami ładowania. Umożliwia to wgląd w istotne dane oraz liczbę procesów ładowania, kosztów ładowania i oszczędności w emisji CO2. Dodatkowo można zdefiniować zmienne taryfy dla korzystania ze stacji ładowania, np. bezpłatne korzystanie przez pracowników i płatne korzystanie przez gości.

Ładowanie w domu dla klientów flotowych.

Zdjęcie przedstawia EQC od przodu.

Ładowanie w domu dla klientów flotowych.

Większość kierowców flotowych chce mieć możliwość ładowania również w domu. Rozwiązanie flotowe dla domu obejmuje instalację i eksploatację inteligentnej stacji ładowania w miejscu zamieszkania pracownika oraz dostęp do inteligentnych usług ładowania, na przykład automatyczne rozliczanie przez pracodawcę.

Stacja ładowania w domu umożliwia przy tym w porównaniu z tradycyjnym gniazdkiem domowym nie tylko szybszy czas ładowania, lecz także oferuje najwyższy standard w odniesieniu do bezpieczeństwa i niezawodności w celu ochrony przed przegrzaniem przewodów i awarii prądu.

Kierowcy mogą bezproblemowo zarządzać i konfigurować stacje ładowania za pośrednictwem osobistego portalu użytkowników. Otrzymać wgląd w czasie rzeczywistym w procesy ładowania, koszty ładowania i oszczędności w zakresie emisji CO2. Poza tym możliwy jest zautomatyzowany zwrot ew. rozliczenie kosztów ładowania przez pracodawcę lub leasingobiorcę.

Ładowanie w podróży dla klientów flotowych.

Zdjęcie przedstawia Mercedesa EQC od przodu.

Ładowanie w podróży dla klientów flotowych.

W celu zachowania elastyczności jako użytkownik samochodu elektrycznego w ramach floty, ładowanie w publicznych stacjach ładowania jest ważnym czynnikiem. Za pomocą karty RFID lub aplikacji od naszego partnera w zakresie ładowania w każdej chwili zapewniony jest dostęp do publicznej sieci stacji ładowania. Za pośrednictwem aplikacji można również znaleźć bez problemu wszystkie punkty ładowania w okolicy oraz zapoznać się z ważnymi informacjami.

EQC 400 4MATIC: średnie zużycie energii elektrycznej: 20,5-23,2 kWh/100 km: średnia emisja CO2: 0 g/km<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia&nbsp;energii elektrycznej obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>