Niespodziewane momenty.

Radość z tego, czego się nie spodziewamy, to integralna część kodu designu Mercedes-Benz.

Niespodziewane momenty.

Nasza estetyka jest źródłem emocji i pozytywnego zaskoczenia tym co nieoczekiwane, niezwykłe, wybitne. W takich niespodziewanych momentach rodzą się ikony wzornictwa.


Pobudzający kontrast.

Pomiędzy emocjami i inteligencją tworzy się przestrzeń kodu designu na stymulujące kontrasty.

Pobudzający kontrast.

Estetyczne, twórcze zmierzenie się z materiałami, kolorami i kształtami odpowiada dwubiegunowości naszej marki. Emocje i inteligencja to dwa bieguny, między którymi świadomie szukamy harmonii, tworząc pobudzający kontrast.

Zachwycające proporcje.

W przypadku każdej konstrukcji pojazdu Mercedes-Benz kluczowej są niesamowite proporcje.

Zachwycające proporcje.

Podstawą dobrego wzornictwa są odpowiednie proporcje, ponieważ korzystamy z nich, by wyrazić siłę, harmonię i spójność. Zachwycające proporcje to jedna z głównych kwestii, na których koncentruje się nasza praca.

Dowolność formy i geometria.

Jasne linie oraz zmysłowe powierzchnie tworzą przestrzenny kokpit.

Dowolność formy i geometria.

Rzeźbiarskie, trójwymiarowe projektowanie powierzchni o geometrycznych, wyrazistych kształtach podstawowych, które pokrywają dowolne i finezyjne formy zmysłowych powierzchni – oto kolejny element urzeczywistniający ideę designu Mercedes-Benz.

Wyraziste formy graficzne.

Precyzyjna konstrukcja reflektorów zapewnia akcenty z zakresu wysokiej technologii w zmysłowo zaprojektowanym korpusie pojazdu.

Wyraziste formy graficzne.

Dzięki wyrazistym formom graficznym samochodów projektanci Mercedes-Benz pozwalają zobaczyć precyzję, udoskonalenia i high-tech. Wyrafinowane, precyzyjne detale stanowią mocne akcenty w zmysłowej i finezyjnej bryle samochodu.

Naturalne przyciąganie.

Zmysłowa percepcja kształtów, kolorów i materiałów sprawia, że pojazd w naturalny sposób przyciąga każdego.

Naturalne przyciąganie.

Pełne napięcia, muskularne, wyrzeźbione kształty przypominające ciało dostarczają zmysłowego przeżycia, do tego materiały dostarczające wrażeń dotykowych, kolory budujące nastrój – to wszystko sprawia, że Mercedes-Benz naturalnie przyciąga.