Klasa V.

Życie jest wielkie.

Po realizacji materiałów graficznych mogło dojść do zmian obejmujących przedstawiane produkty.

Koncepcja samochodu


Koncepcja samochodu.

Rodzinny wyjazd Klasą V jest jeszcze większym relaksem, doświadczanie przygód jeszcze bardziej intensywne, a bezpieczeństwo podróży tak bezpieczne i komfortowe niż dotąd.

Koncepcja samochodu


Koncepcja samochodu.

Rodzinny wyjazd Klasą V jest jeszcze większym relaksem, doświadczanie przygód jeszcze bardziej intensywne, a bezpieczeństwo podróży tak bezpieczne i komfortowe niż dotąd.

Niestety, Twoje urządzenie nie obsługuje tej funkcji.

Niestety, Twoje urządzenie nie obsługuje tej funkcji.

Proszę spróbować obrócić urządzenie, aby aktywować tryb Landscape. Można też skorzystać z urządzenia o wyższej rozdzielczości.

Wypełniony po brzegi życiem.

Życie toczy się tam gdzie jest Klasy V.
Zdjęcie przedstawia ojca z trojgiem dzieci podczas rodzinnej wycieczki.
Zamknij
Spot reklamowy pojazdu Mercedes-Benz Klasy V jest wypełniony po brzegi życiem: przeżyj emocjonujący rodzinny weekend.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Zobacz ponownie
Dla wszystkich, którzy mają wielkie plany.
Mercedes-Benz Klasy V oferuje wystarczającą przestrzeń w każdym czasie i miejscu . Nieważne, czy jesteś nieustraszoną sportsmenką wyposażoną w niezbędny sprzęt sportowy, planujesz trasę rowerową czy rodzinny urlop surfingowy: Mercedes-Benz Klasy V zabezpieczy Cię w każdej sytuacji i zmieni Twoje życie w przygodę.
Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasy V z otwartym tylnym oknem, do którego mama i córka ładują bagaże.

Wiezie rodziny bezpiecznie do celu.

Podróż Klasą V oznacza bezpieczeństwo, komfort i luksus dla całej rodziny
Zdjęcie przedstawia boczne zbliżenie pojazdu Mercedes-Benz Klasy V z trojgiem dzieci na tylnym siedzeniu oraz ich mamą za kierownicą.
Zamknij
Odkryj przyjemność z jazdy.
Droga do celu Twoich marzeń prowadzi przez Klasę V. W góry czy nad morze - samochód ten zapewnia bezpieczny i wygodny transport pasażerów i bagaży do wybranego przez Ciebie celu. Zmienna koncepcja przestrzeni oferuje maksymalnie 8 foteli i dodatkowe miejsce na bagaż.
Kolejny turniej w pełnym składzie? Nie ma problemu, Klasa V pomieści całą drużynę razem ze sprzętem. Urlop rodzinny z dziećmi i ich zabawkami? Możesz być pewien, że w Klasie V każdy bez trudu znajdzie dla siebie przytulne miejsce.
Zdjęcie przedstawia uchwyconą z góry przestrzeń wnętrza pojazdu Mercedes-Benz Klasy V z miejscem dla 8 osób.
Dynamiczna jazda na zakrętach: samochód Mercedes-Benz Klasy V z linią wyposażeniową AVANTGARDE ze sportowym pakietem nadwozia AVANTGARDE.

Tak cenna jak czas spędzony z rodziną - Klasa V z drzwiami przesuwnymi po obu stronach.

Podziwiaj najpiękniejsze widoki.

Mercedes-Benz Klasa V. Na niej możesz polegać.
Zdjęcie przedstawia wakeboardera spacerującego po plaży z wakeboardem pod pachą.
Zamknij
Wysoki poziom komfortu, wysoki stopień bezpieczeństwa.
Istnieje wiele powodów, dla których to Klasa V jest tym właściwym wyborem dla Twojej rodziny. Dzięki licznym systemom wspomagania, Klasa V oferuje wsparcie we wszelkich trudnych sytuacjach - przykładowo standardowy asystent bocznego wiatru zwiększa bezpieczeństwo jazdy, wspomagając kierowcę w obliczu silnych podmuchów bocznego wiatru.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie tablicy rozdzielczej samochodu Mercedes-Benz Klasy V z aktywowanym asystentem bocznego wiatru.
O wiele bezpieczniej.
Podczas podróży z Klasą V jesteś w dobrych rękach. Pakiet wspomagania bezpieczeństwa jazdy jest inteligentną kombinacją czterech systemów wspomagania i bezpieczeństwa, które odciążają kierowcę i zwiększają bezpieczeństwo. Pomagają kierowcy utrzymać minimalny odstęp bezpieczeństwa czy zauważać pojazdy w martwym punkcie oraz przeciwdziałają niezamierzonemu opuszczeniu pasa ruchu.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie tablicy rozdzielczej samochodu Mercedes-Benz Klasy V z aktywowanym pakietem wspomagania bezpieczeństwa jazdy.

Przybliży Cię do celu.

Klasa V. Nowa wartość w biznesie.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie kobiety za kierownicą oraz mężczyzny na fotelu pasażera z przodu w samochodzie Mercedes-Benz Klasa V.
Zamknij
Zasłużony sukces.
Nie tylko dla wprawienia w nastrój przed wieczorną imprezą: Klasa V zachwyca fantastycznym dźwiękiem przestrzennym. Idealnie dopasowany system wzmacniaczy i głośników Burmester® System nagłaśniający surround Burmester® jest dostępny opcjonalnie dla Klasy V i Klasy V AVANTGARDE oraz seryjnie dla Klasy V EXCLUSIVE. osiąga dzięki 15 głośnikom doskonałe parametry. Nie trzeba być audiofilem, aby poczuć się urzeczonym tym dźwiękiem. Aby z powodu głośnego zachwytu nie zamarła komunikacja wewnątrz auta, rozmowy kierowcy i pasażera są przekazywane za pomocą wbudowanego mikrofonu z przodu do tyłu i to w krystalicznej jakości i ze wzmocnionym głosem.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie systemu nagłaśniającego surround Burmester® w samochodzie Mercedes-Benz Klasa V.
Dla wszystkich, którzy żyją swoją pracą.
Ludzie wykonujący wyjątkowy zawód postrzegają go często jako powołanie. Wiedzą, że sukces nie zna pojęcia czasu. Muzyk ćwiczy nie tylko w ciągu dnia, ale czesto i po zachodzie słońca. W chwili relaksu, w stylowym otoczeniu można posłuchać tego, co czyni wieczór wyjątkowym. Szczególnie wtedy, gdy siedzi się w samochodzie Mercedes-Benz Klasy V.

Zawsze z charakterem.

W osiągnięciu sukcesu zawodowego pomaga wierny współtowarzysz. Zwłaszcza wtedy, gdy zapewnia on ekskluzywną mobilność.
Nastrojowe zdjęcie wykonane wieczorową porą przedstawia kobietę, która wychodzi drzwiami przesuwnymi z samochodu Mercedes-Benz Klasa V.
Zamknij
Nastrojowe zdjęcie wykonane nocą przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasy V z otwartymi drzwiami przesuwnymi.

Rozsiądź się wygodnie: Klasa V z 2 parami drzwi przesuwnych.

Gdy komfort i elegancja mają swoje rozwiązania
Tak jak komfortowo dociera się do celu samochodem Klasą V, tak samo elegancko odbywa się załadunek i rozładunek bagaży: Oddzielnie otwierana szyba tylna umożliwia oddzielne otwieranie i zamykanie.
Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasa V z otwartą szybą tylną.

Stylowa podróż.

Klasa V. Obietnica dobrego smaku.
Imponująca inscenizacja samochodu Mercedes-Benz Klasa V z linią wyposażenia EXCLUSIVE.
Zamknij
Wnętrze samochodu Mercedes-Benz Klasa V z linią wyposażenia EXCLUSIVE przypomina lożę dla VIP-ów.

Sprawia, że wnętrze staje się lożą VIP. Linia wyposażenia EXCLUSIVE.

Ekskluzywność w każdym calu.
Odnosząc sukcesy zawodowe, życzysz sobie również odpowiedniego otoczenia. Klasa V z linią wyposażenia EXCLUSIVE spełnia ten wymóg bardzo dobrze: interpretuje on luksus w nowy, emocjonujący sposób. Elementy ozdobne o wyglądzie szczotkowanego aluminium nadają wnętrzu stylu. Panoramiczne okno dachowe zapewnia źródło fantastycznychdoznań. W ciągu dnia zapewnia dopływ świeżego powietrza, zaś dodatkowe korzyści uwidoczniają się po zmroku. Wyobraź sobie podróż w akompaniamencie dobrej muzyki i z widokiem na rozgwieżdżone niebo ze wszystkimi swoimi odcieniami i kolorami.
Zdjęcie przedstawia przód i bok samochodu Mercedes-Benz Klasy V w ujęciu z lotu ptaka.

Na tropie przygody.

Mercedes-Benz Klasy V. Ożywia ulicę.
Dynamiczna jazda na zakrętach samochodem Mercedes-Benz Klasa V z boksem dachowym i załadowanym tylnym bagażnikiem rowerowym – w drogę na poszukiwanie nowych przygód.
Zamknij
Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasy V z tylnym bagażnikiem rowerowym, który zabiera na poszukiwanie nowych przygód nawet 4 rowery.

Na poszukiwanie przygód na 2 kółkach: tylny bagażnik rowerowy mieszczący nawet 4 rowery.

Boks na wszelki wypadek.
Kto odbywa podróż, ten ma nie tylko wiele do opowiedzenia, a często również do przewożenia. Żaden problem z boksem dachowym Mercedes-Benz 400: ma on pojemność do 400 litrów i może pomieścić do 75 kg bagażu. Ma on dosłownie wszystko w sobie. Praktyczny: Boks jest montowany w prosty i bezpieczny sposób na relingu dachowym, który z kolei jest mocowany w nieskomplikowany sposób na dachu samochodu Mercedes-Benz Klasa V. Boks dachowy to pod każdym względem fajna sprawa. Jakby stworzony do następnej wyprawy z przygodami.
Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasa V z boksem dachowym, który ma pojemność do 400 litrów, doskonałą na następną wyprawę z przygodami.
Always on the road.
Historia o życiu w ruchu zaczyna się po wejściu do Klasy V. I może trwać nawet po zachodzie słońca. Odpowiedzialne za to jest połączenie przyjemnego z pożytecznym w Klasie V, które obejmuje wielkość, zmienność i funkcjonalność: swoje miejsce znajduje tutaj sprzęt do biegania aż po kompletny asortyment rowerów wyścigowych, co zachwyca nie tylko odnoszących sukcesy triatlonistów. Jednocześnie można się poruszać spokojnie i bezpiecznie oraz cieszyć na myśl o coraz to nowszych doświadczeniach. Już za następnym zakrętem może czekać nowa przygoda.

Osiągaj coraz to nowsze cele.

Mercedes-Benz Klasa V. Gdy życie staje się przeżywaniem.
Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasa V na plaży i dwie kobiety, które chcą załadować swoje rowery wyścigowe.
Zamknij
Zachowując spokój, łatwiej dotrzesz na miejsce.
System multimedialny COMAND Online System COMAND Online jest dostępny opcjonalnie dla Klasy V i Klasy V AVANTGARDE. W przypadku Klasy V EXCLUSIVE wchodzi on w zakres wyposażenia seryjnego. W celu korzystania ze wszystkich funkcji systemu COMAND Online potrzebny jest telefon z funkcją Bluetooth® lub smartfon z opcją transferu danych. pomaga kierowcy bezpiecznie i spokojnie dotrzeć do celu. Szybka nawigacja na dysku twardym umożliwia dynamiczne prowadzenie do celu w czasie rzeczywistym, przy uwzględnieniu aktualnych informacji o ruchu drogowym. System COMAND Online przedstawia te dane obrazowo za pomocą topograficznych map 3D. Samopoczucie poprawiają dodatkowo narzędzia rozrywkowe i komunikacyjne systemu COMAND Online: przeglądarka internetowa, Central Media Display, zintegrowany dysk twardy 80 GB oraz odtwarzacz DVD pozwalają prawie zapomnieć, że jest się w podróży, a nie w domowym zaciszu.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie systemu multimedialnego COMAND Online z szybką nawigacją na dysku twardym.
Szczególnie przydatny w przypadku trudnych warunków drogowych.
Dzięki stałemu napędowi na 4 koła 4MATIC [1]  Klasa V lepiej radzi sobie z trudnymi warunkami na drodze. Bardzo dobra trakcja podwyższa dynamikę jazdy i polepsza sterowanie pojazdem. Podział siły napędowej na oś przednią i tylną odbywa się w stosunku 45:55. Na śliskiej nawierzchni koła mogą wyhamować w przypadku niewystarczającej trakcji przy użyciu elektronicznego systemu kontroli trakcji 4ETS. Jednocześnie moment napędowy zostaje przekazany na koła o odpowiedniej trakcji. Ponieważ napęd na cztery koła nie ma wpływu na wysokość pojazdu, pojazdy Klasy V z napędem 4MATIC nie tracą swojej miejskiej funkcjonalności.
Zdjęcie przedstawia zbliżenie napisu 4MATIC na samochodzie Mercedes-Benz Klasa V.
[1] Pojazd jest dostępny opcjonalnie jako V 200 d 4MATIC, V 220 d 4MATIC i V 250 d 4MATIC, tylko w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów 7G-TRONIC PLUS. V 200 d 4MATIC z automatyczną skrzynią biegów 7G- TRONIC PLUS. Zużycie paliwa podczas jazdy po mieście / poza miastem / średnio: 8,6/6,9/7,5 l/100 km; emisja CO2 średnio: 199 g/km; klasa wydajności: C.V 220 d 4MATIC z automatyczną skrzynią biegów 7G-TRONIC PLUS. Zużycie paliwa podczas jazdy po mieście / poza miastem / średnio: 8,6/6,9/7,5 l/100 km; emisja CO2 średnio: 199 g/km; klasa wydajności: C.V 250 d 4MATIC z automatyczną skrzynią biegów 7G-TRONIC PLUS. Zużycie paliwa podczas jazdy po mieście / poza miastem / średnio: 9,0/6,7/7,5 l/100 km;-emisja CO2 średnio: 199 g/km; klasa wydajności: C. [*] Dalsze informacje na temat oficjalnie ustalanych wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych są dostępne w publikacji „Zużycie paliwa i prądu oraz emisje CO₂ w nowych samochodach osobowych“, dostępnej nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).
Widok przekrojowy Mercedes-Benz Klasa V przedstawia wersję z 2 pojedynczymi fotelami i jednym załadowanym rowerem z tyłu z góry.

Również dla pasażerów z rowerami: zmienna konfiguracja foteli.

Same typy zwycięzców.

Mercedes-Benz Klasa V. I Twoje życie stanie się wspaniałe.
Zdjęcie przedstawia 2 kobiety sukcesu podczas treningu rowerowego i samochód Mercedes-Benz Klasa V na tle plaży.
Zamknij
Sebastian Kienle i Anja Beranek ścigają się na swoich rowerach wyścigowych z samochodem Mercedes-Benz Klasa V i Sebastian Kienle otrzymuje pit-stop na filmie wideo.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Zobacz ponownie

V 220 d z automatyczną skrzynią biegów 7G- TRONIC PLUS. Zużycie paliwa podczas jazdy po mieście / poza miastem / średnio: 7,3/6,4/6,8 l/100 km; emisja CO2 średnio: 179 g/km; klasa wydajności: B. [1][*]

V 250 d z automatyczną skrzynią biegów 7G-TRONIC PLUS. Zużycie paliwa podczas jazdy po mieście / poza miastem / średnio: 7,1/6,6/6,8 l/100 km; emisja CO2 średnio: 179 g/km; klasa wydajności: B. [1][*]

[1] Podane wartości zostały ustalone wg zalecanej procedury pomiarowej. Chodzi o „wartości NEFZ-CO2“ zgodnie z art. 2 nr 1 rozporządzenia wykonawczego (EU) 2017/1153. Dane nie odnoszą się do określonego pojazdu i nie są składnikiem oferty, lecz służą wyłącznie do porównywania różnych typów pojazdów. Te wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego .[*] Dalsze informacje na temat oficjalnie ustalanych wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ w nowych samochodach osobowych są dostępne w publikacji „Zużycie paliwa i prądu oraz emisje CO₂ w nowych samochodach osobowych“, dostępnej nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Najważniejsze zalety


Najważniejsze zalety

Poznaj wszechstronność Klasy V.

Zróżnicowana koncepcja wnętrza czyni Klasę V komfortową i przestrzenną limuzyną z wielorakimi możliwościami. Przestronne wnętrze jest wzorcowe jeśli chodzi o ergonomię, funkcjonalność i design.

Najważniejsze zalety


Najważniejsze zalety

Poznaj wszechstronność Klasy V.

Zróżnicowana koncepcja wnętrza czyni Klasę V komfortową i przestrzenną limuzyną z wielorakimi możliwościami. Przestronne wnętrze jest wzorcowe jeśli chodzi o ergonomię, funkcjonalność i design.

Zdjęcie przedstawia fascynujący pod względem optycznym, dotykowym i ergonomicznym kokpit samochodu Mercedes-Benz Klasy V.
Zdjęcie przedstawia fascynujący pod względem optycznym, dotykowym i ergonomicznym kokpit samochodu Mercedes-Benz Klasy V

Komfortowa przestrzeń.

Przeżycie dla wszystkich zmysłów – optyczne, dotykowe i ergonomiczne. Ekskluzywne detale jak wyświetlacz multimedialny o najwyższej jakości powierzchni szklanej podkreślają luksusowy charakter auta

Zdjęcie przedstawia ekskluzywny kokpit samochodu Mercedes-Benz Klasy V- o doskonałym designie i z wyborem pierwszorzędnych materiałów.

Przestronny kokpit.

Wnętrze jest wyposażone w kokpit o doskonałym designie wykonany z pierwszorzędnych materiałów. Panoramiczny dach odsuwanyPanoramiczne okno dachowe jest dostępne opcjonalnie. Wchodzi ono w zakres wyposażenia Klasy V EXCLUSIVE. obficie wypełnia wnętrze samochodu światłem i powietrzem.

Zdjęcie przedstawia tył wozu z 4 komfortowymi pojedynczymi fotelami i drzwiami przesuwnymi.

Cud przestrzenny.

Klasa V mieści nawet 8 osób i bagaż. Standardowo z tyłu montuje się 4 komfortowe foteleRezygnacja na życzenie., które można w każdej chwili rozbudować.

Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasy V z otwartymi drzwiami kierowcy i drzwiami przesuwanymi.

Mobilna przestrzeń.

Praktyczne rozwiązanie w ciasnych warunkach drogowych: drzwi przesuwane po lewej stronie pojazduDrzwi przesuwne z lewej strony są dostępne opcjonalnie dla Klasy V i oraz seryjnie dla Klasy V AVANTGARDE i klasy V EXCLUSIVE. zapewniają dodatkową możliwość do załadunku i wyładunku wzgl. wsiadania i wysiadania.

Zdjęcie przedstawia samochód Mercedes-Benz Klasy V w kolorze kawansytu z oddzielnie otwieraną szybą tyną.

Przestrzeń ładunkowa.

Mercedes-Benz Klasy V oferuje inteligentną koncepcję przestrzeni oraz wiele pomysłów na łatwy załadunek i wyładunek jak na przykład oddzielnie otwierana szyba tylna Oddzielnie otwierana szyba tylna jest dostępna opcjonalnie dla Klasy V oraz seryjnie dla Klasy V AVANTGARDE i klasy V EXCLUSIVE..


Dowiedz się więcej na temat koncepcji zmiennej przestrzeni.

Klasa V została zaprojektowana tak, aby sprawiać radość i sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Udowadnia swoją wyjątkowość również we wnętrzu, dzięki koncepcji zmiennej przestrzeni.


Dowiedz się więcej na temat koncepcji zmiennej przestrzeni.

Klasa V została zaprojektowana tak, aby sprawiać radość i sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Udowadnia swoją wyjątkowość również we wnętrzu, dzięki koncepcji zmiennej przestrzeni.

Koncepcja wnętrza


Inteligentna koncepcja wnętrza.

Jeszcze nigdy przestrzeń nie była tak elastycznie wykorzystywana.

Koncepcja wnętrza


Inteligentna koncepcja wnętrza.

Jeszcze nigdy przestrzeń nie była tak elastycznie wykorzystywana.

Widok przekrojowy samochodu Mercedes-Benz Klasa V przedstawia dwie kanapy 3-osobowe w pojeździe z góry.
Widok przekrojowy samochodu Mercedes-Benz Klasa V przedstawia kanapę 3-osobową i miejsce na bagaż oraz ładunek zajmujący dużo miejsca z góry.
Widok przekrojowy samochodu Mercedes-Benz Klasa V przedstawia wersję z 2 pojedynczymi fotelami i jednym załadowanym rowerem z tyłu z góry.
Widok przekrojowy samochodu Mercedes-Benz Klasa V przedstawia modułową koncepcję foteli samochodu Mercedes-Benz Klasa V z pojedynczymi fotelami i kanapą 3-osobową z góry.
Widok przekrojowy samochodu Mercedes-Benz Klasa V przedstawia ustawienie vis à vis foteli tylnych i stolik składany z góry.
Zdjęcie przedstawia tył samochodu Mercedes-Benz Klasa V z otwartą klapą tylną i widokiem siatki zabezpieczającej bagaż.

Warianty nadwozia


Klasa V Mercedes-Benz w trzech różnych wariantach nadwozia.

Klasa V z trzema wariantami nadwozia - kompaktową, długą i ekstra długą, jest szyta na miarę Twoich potrzeb.

Warianty nadwozia


Klasa V Mercedes-Benz w trzech różnych wariantach nadwozia.

Klasa V z trzema wariantami nadwozia - kompaktową, długą i ekstra długą, jest szyta na miarę Twoich potrzeb.

 • Kompaktowy

  Zdjęcie przedstawia kompaktową wersję nadwozia Klasy V Mercedes-Benz w ujęciu bocznym.

  Długość nadwozia

  4,895 m

  Wysokość pojazdu: 1,88 m. Zmieści się w niemal każdym garażu podziemnym.

  Pojemność bagażnika

  610 l

  dla wersji kompaktowej.

 • Długi

  Zdjęcie przedstawia długą wersję nadwozia Klasy V Mercedes-Benz w ujęciu bocznym.

  Długość nadwozia

  5,14 m

  Wysokość pojazdu: 1,88 m. zmieści się w niemal każdym garażu podziemnym!

  Pojemność bagażnika

  1030 l

  dla wersji długiej.

 • Extra długi

  Zdjęcie przedstawia ekstra długą wersję nadwozia Klasy V Mercedes-Benz w ujęciu bocznym.

  Długość nadwozia

  5,37 m

  Wysokość pojazdu: 1,88 m. zmieści się w niemal każdym garażu podziemnym!

  Pojemność bagażnika

  1410 l

  dla wersji ekstradługiej.

Komfort


Komfort.

Zaawansowana technologia dla wszystkich zmysłów.

Komfort


Komfort.

Zaawansowana technologia dla wszystkich zmysłów.

Zdjęcie przedstawia zbliżenie uchwytu na tablet w samochodzie Mercedes-Benz Klasa V.

Tylne siedzenia niczym loża.

Przygotowanie do montażu urządzeń multimedialnych zwiększających przyjemność z podróży.

Zdjęcie przedstawia zbliżenie głośnika Burmester® w pojeździe Mercedes-Benz klasy V.

Mobilna sala koncertowa.

System nagłaśniający surround Burmester®.

Pakiet parkowania z kamerą 360° kompleksowo wspiera kierowcę pojazdu Mercedes-Benz Klasy V w wyszukiwaniu miejsc parkingowych, parkowaniu i manewrowaniu.

Zyskaj nową orientację.

Pakiet parkowania z kamerą 360°.

Zdjęcie przedstawia zbliżenie umieszczonego na drzwiach panelu obsługi klimatyzacji fotela kierowcy, pasażera z przodu i pasażerów z tyłu.

Mobilna strefa komfortu.

Klimatyzowane fotele w Klasie V, nawet w środkowym i tylnym rzędzie.

Technologie Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Inteligentne systemy zwiększające komfort, łączność i bezpieczeństwo.

Towarzysz podróży, na którym zawsze można polegać. Klasa V, wyposażona w systemy wspomagania i bezpieczeństwa, pomaga kierowcy w wielu trudnych i dynamicznych sytuacjach, umożliwiając bezpieczniejsze i spokojniejsze dotarcie do celu.

Technologie Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Inteligentne systemy zwiększające komfort, łączność i bezpieczeństwo.

Towarzysz podróży, na którym zawsze można polegać. Klasa V, wyposażona w systemy wspomagania i bezpieczeństwa, pomaga kierowcy w wielu trudnych i dynamicznych sytuacjach, umożliwiając bezpieczniejsze i spokojniejsze dotarcie do celu.

COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST<p>Adaptacyjny asystent hamowania jest dostępny opcjonalnie dla Klasy V, Klasy V AVANTGARDE oraz Klasy V EXCLUSIVE. Wchodzi on w skład opcjonalnego pakietu wspomagania jazdy.</p> pomaga kierowcy w utrzymywaniu właściwego odstępu od poprzedzającego samochodu, a w razie niebezpieczeństwa kolizji emituje ostrzeżenie dźwiękowe.

COLLISION PREVENTION ASSIST emituje ostrzeżenie wizualne, jeśli zostanie przekroczony minimalny odstęp od poprzedzającego pojazdu. Jednocześnie system uruchamia asystenta układu hamulcowego BAS PRO, który – w przypadku zbyt słabego hamowania przez kierowcę – automatycznie zwiększa ciśnienie hamowania.

Intelligent Light System LED.

Inteligentny system oświetlania LEDSystem inteligentnego oświetlenia LED (Intelligent Light System) jest dostępny opcjonalnie dla Klasy V oraz seryjnie dla Klasy V AVANTGARDE i Klasy V EXCLUSIVE. dopasowuje oświetlenie do warunków świetlnych, jezdnych i pogodowych. System zwiększa bezpieczeństwo percepcyjne i odciąża kierowcę.

Adaptacyjne reflektory automatycznie dostosowują się do sytuacji na drodze. Asystent świateł drogowych przeciwdziała oślepianiu kierowców pojazdów nadjeżdżających z przeciwka. Funkcja aktywnego doświetlania zakrętów obraca reflektory w kierunku zakrętu polepszając w ten sposób oświetlenie jezdni.

Asystent utrzymania pasa ruchu.

Asystent utrzymania pasa ruchuAsystent pasa ruchu jest dostępny opcjonalnie dla Klasy V, Klasy V AVANTGARDE oraz Klasy V EXCLUSIVE w połączeniu z opcjonalnym pakietem pasa ruchu lub opcjonalnym pakietem wspomagania jazdy. pomaga unikać wypadków powstających w wyniku niezamierzonego zjazdu z pasa ruchu. Asystent utrzymania pasa ruchu działa od prędkości 60 km/h.

Wielofunkcyjna kamera monitoruje drogę i rozpoznaje, czy pojazd pozostaje w obrębie pasa ruchu. Asystent utrzymania pasa ruchu sygnalizuje przecięcie linii wyznaczających pas za pomocą wibracji kierownicy.

Aktywny asystent odległości DISTRONIC.

Wspomagany radarowo aktywny asystent odległości DISTRONIC<p>Aktywny asystent odległości DISTRONIC jest dostępny opcjonalnie dla Klasy V, Klasy V AVANTGARDE oraz Klasy V EXCLUSIVE.</p> utrzymuje odstęp od poprzedzającego samochodu zarówno w czasie jazdy po autostradzie jak i w korku w centrum miasta.

Aktywny pilot odległości DISTRONIC samoczynnie przyspiesza i hamuje wykorzystując maksymalnie 50% maksymalnej mocy hamowania w celu zachowania bezpiecznego odstępu. Jeśli system rozpoznaje, że konieczne jest silniejsze hamowanie, rozbrzmiewa dźwięk ostrzeżenia oraz pojawia się symbol ostrzeżenia na wyświetlaczu.

Inteligentne technologie


Mercedes-Benz Intelligent Drive – szczegóły technologii.

Poczucie bezpieczeństwa w każdej podróży.

Inteligentne technologie


Mercedes-Benz Intelligent Drive – szczegóły technologii.

Poczucie bezpieczeństwa w każdej podróży.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w godzinach szczytu po zatłoczonych ulicach czy po autostradzie w długiej nocnej trasie - Klasa V uwolni Państwa od stresu w nagłych sytuacjach. Koncepcja Mercedes-Benz Intelligent Drive sprawia, że każda jazda autem staje się unikalnym i bezpiecznym przeżyciem. Czas jaki spędzasz za kierownicą to Twój czas. Czas na relaks. Czas na nabranie energii, aby zarówno bezpiecznie i bezstresowo dotrzeć do celu.

Mercedes-Benz Klasa V z aktywnym asystentem odległości DISTRONIC automatycznie utrzymuje odstęp od poprzedzającego samochodu oraz wspiera kierowcę na przykład podczas jazdy autostradą w lub w spowolnionym ruchu drogowym stop and go.

Aktywny asystent odległości DISTRONIC

Asystent hamowania w Klasie V Mercedes-Benz monitoruje odległość od poprzedzającego pojazdu i pomaga unikać kolizji.

Adaptacyjny asystent hamowania

Dynamiczna jazda Klasą V. Asystent wiatru bocznego przeciwdziała utracie toru jazdy na skutek gwałtownego podmuchu bocznego wiatru.

Asystent wiatru bocznego

Pakiet pasa ruchu Klasy V Mercedes-Benz dba o większe bezpieczeństwo utrzymując właściwy pas ruchu oraz podczas jego zmiany.

Asystent utrzymania pasa ruchu

ATTENTION ASSIST rozpoznaje typowe oznaki zmęczenia i ostrzega kierowcę Klasy V Mercedes-Benz.

System ATTENTION ASSIST

Pakiet systemów asystujących kierowcy w Klasie V Mercedes-Benz wspomaga bezpieczną jazdę i pomaga unikać wypadków.

Pakiet wspomagania bezpieczeństwa jazdy

Asystent martwego punktu w Klasie V Mercedes-Benz pomaga unikać wypadków podczas zmiany pasa, na przykład na autostradzie.

Asystent martwego punktu

Prewencyjny system ochrony pasażerów PRE-SAFE® potrafi wcześnie rozpoznawać niebezpieczne sytuacje jezdne i przezornie uruchamiać mechanizmy chroniące pasażerów.

PRE-SAFE®

Asystent rozpoznawania znaków drogowych wspomaga kierowcę Klasy V Mercedes-Benz poprzez wizualizację ograniczeń prędkości.

Asystent rozpoznawania znaków drogowych

Pakiet parkowania z kamerą cofania wspiera kierowcę pojazdu Mercedes-Benz Klasy V w wyszukiwaniu miejsc parkingowych, parkowaniu i manewrowaniu.

Pakiet parkowania z kamerą cofania

Pakiet parkowania z kamerą 360° kompleksowo wspiera kierowcę Klasy V Mercedes-Benz w wyszukiwaniu miejsc parkingowych, parkowaniu i manewrowaniu.

Pakiet parkowania z kamerą 360°

Inteligentny system oświetlania LED dopasowuje oświetlenie do warunków świetlnych, jezdnych i pogodowych.

Intelligent Light System LED

Łączność sieciowa


Łączność sieciowa.

Twój dostęp do cyfrowego świata Mercedes-Benz.

Łączność sieciowa


Łączność sieciowa.

Twój dostęp do cyfrowego świata Mercedes-Benz.

Doświadcz połączenia online swojego samochodu ze światem zewnętrznym.

Najlepsze połączenie z samochodem – Mercedes me connect.

Najlepsze połączenie z samochodem – Mercedes me connect.

Mercedes me connect w fascynujący sposób połączy Cię i Twojego smartfona z Twoim Mercedesem. W drodze czy w domu – Mercedes me connect umożliwia łatwe sprawdzanie danych samochodu (np. przebiegu, ciśnienia powietrza w oponach i poziomu paliwa w zbiorniku) przez Internet, na portalu Mercedes me lub w aplikacji Mercedes me. Usługi "Telediagnostyka", "W razie wypadku", "Zarządzanie przeglądami", "W razie awarii" oraz telefon alarmowy Mercedes-Benz zapewniają bezpieczeństwo w oparciu o rozwiązania sieciowe.

Swoje cele podróży można wygodnie wysyłać ze smartfona do swojego Mercedesa. Funkcja Live Traffic Information umożliwia odbieranie w czasie rzeczywistym informacji o sytuacji na drogach. Prognozując czas jazdy, ostrzega kierowcę przed korkami drogowymi i proponuje optymalny czas wyjazdu.

Zachęcamy do zalogowania i korzystania także z innych usług, które wzbogacą i ułatwią Państwu codzienne korzystanie z samochodu.

Tak aktywują Państwo swoje usługi Mercedes me connect.

Tak aktywują Państwo swoje usługi Mercedes me connect.

Każdy może dziś korzystać z komfortowych funkcji cyfrowych. Także Państwo. Wystarczy zarejestrować się na portalu Mercedes me. Po zalogowaniu dealer Mercedes-Benz powiąże Państwa konto użytkownika Mercedes me z Państwa pojazdem. Następnie można aktywować wybrane przez siebie ustawienia, aplikacje i usługi oraz je w dowolnej chwili dezaktywować. Bardzo elastycznie, według osobistych preferencji.

Zdjęcia i filmy


Zdjęcia i filmy dotyczące samochodu Mercedes-Benz Klasa V.

Zdjęcia i filmy


Zdjęcia i filmy dotyczące samochodu Mercedes-Benz Klasa V.

Samochód Mercedes-Benz Klasa V AVANTGARDE z drzwiami przesuwnymi z prawej strony i drugimi drzwiami przesuwnymi z lewej strony w ujęciu z boku.
Mercedes-Benz Klasa V podczas rodzinnej wycieczki w góry.
Zbliżenie samochodu Mercedes-Benz Klasa V jadącego w słoneczny dzień po szosie.
Samochód Mercedes-Benz Klasa V w kolorze srebrnym brylantowym w nocnej inscenizacji z otwartymi drzwiami przesuwnymi z lewej strony.
Sportowy kokpit samochodu Mercedes-Benz Klasa V. Linia AMG z zestawem wskaźników z kolorowym wyświetlaczem i elementami ozdobnymi w optyce karbonu.
Mercedes-Benz Klasa V EXCLUSIVE z elementami ozdobnymi w optyce szczotkowanego aluminium i kierownicą wielofunkcyjną w skórze nappa.
Mercedes-Benz Klasa V EXCLUSIVE z lakierem metalizowanym i panoramicznym oknem dachowym.
Mercedes-Benz Klasa V AVANTGARDE z oświetleniem Ambiente i elementami ozdobnymi w optyce drewna hebanowego.
Sportowo-ekskluzywnie prezentuje się samochód Mercedes-Benz Klasa V AVANTGARDE w linii AMG.
Mercedes-Benz Klasa V w linii AMG prezentuje się ze sportowo-ekskluzywnym nadwoziem.
Zdjęcie wnętrza samochodu Mercedes-Benz Klasa V. Otwarte drzwi przesuwne i wygodne fotele tylne zapraszają na przejażdżkę.

Gotowa na fascynujące dni. I noce.

Klasa V i Marco Polo

Klasa V i Marco Polo


Jeszcze bardziej pełny życia.
 

Klasa V i Marco Polo


Jeszcze bardziej pełny życia.
 

Marco Polo Outdoor
Mercedes-Benz Klasy V & Marco Polo: Jeszcze bardziej wypełniony po brzegi życiem
Zobacz ponownie

Wraz z weekendem na horyzoncie pojawiają się nowe możliwości. Klasa V i Marco Polo zapewniają przyjemność podczas jazdy i zachęcają do osiągania kolejnych, wyjątkowych celów.

Na tropie przygody.

Jazda Klasą V.

Na tropie przygody.

Czy to w wielkomiejskiej dżungli czy na łonie natury, Klasa V zawsze poszukuje wrażeń. Z ośmioma miejscami dla pasażerów, oferuje wystarczająco dużo przestrzeni dla przyjaciół i rodziny. Klasa V udowadnia swoją wielkość nie tylko wspaniałym wnętrzem, ale także stylowym nadwoziem, co sprawia, że stała się prawdziwą gwiazdą wśród dużych limuzyn. Co więcej, wiedząc, że za najbliższym zakrętem może czekać nowe doświadczenie, zachwyca radością z jazdy i sportową zrywnością. Dzięki temu życie staje się przygodą.

Kolejny przystanek: sen.

Jazda z Marco Polo.

Kolejny przystanek: sen.

Nowy, stylowy sposób przeżywania przygód - Marco Polo. Po pełnym wrażeń dniu, kamper nie robi sobie postoju. W mgnieniu oka oferuje komfortowe miejsce do spania dla czterech osób i dzięki ekskluzywnemu wyposażeniu zapewnia odpoczynek w przytulnej i wyjątkowej atmosferze. Przemyślane wnętrze Marco Polo oferuje ogromna swobodę, a podnoszony dach zachwyca spragnionych przygód odkrywców. Niezależność może mieć wyjątkowy styl.