Pod maską: dane techniczne oraz wymiary i masy Marco Polo HORIZON.

Wymiary i masy.

Napęd
Typ pojazdu
Dopuszczalna masa całkowita (DMC)

Silniki. Źródło radości z jazdy.

Nadzwyczaj wydajne silniki o wysokich momentach obrotowych.

Trzy żwawe 4-cylindrowe silniki wysokoprężne uprzyjemniają jazdę, odznaczając się dynamicznymi osiągami i ekonomicznym zużyciem paliwa. Dużą radość z jazdy zapowiada zwłaszcza najlepsza wersja silnikowa o mocy 176 kW (239 KM). Pojazd jest standardowo wyposażony w pakiet BlueEFFICIENCY z funkcją ECO Start-Stop i akumulatorem AGM 12 V 95 Ah. Niezwykle przyszłościowe podejście: silniki spełniają już wymogi klasy emisji spalin Euro 6d-TEMP.

Silniki i zużycie paliwa.

Typ pojazdu
Napęd
Elementy wyposażenia dodatkowego i oryginalne akcesoria (np. relingi dachowe, bagażnik rowerowy itd.) mogą zmieniać istotne właściwości pojazdu, np. masę, opór toczenia i opór aerodynamiczny oraz wpływać w ten sposób, wraz z warunkami komunikacyjnymi i pogodowymi, na zużycie paliwa i osiągi.
[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum