Pod maską: dane techniczne oraz wymiary i masy Marco Polo HORIZON.

Wymiary i masy.

Napęd
Typ pojazdu
Dopuszczalna masa całkowita (DMC)

Silniki. Źródło radości z jazdy.

Nadzwyczaj wydajne silniki o wysokich momentach obrotowych.

Trzy dynamiczne czterocylindrowe silniki wysokoprężne, odznaczające się znakomitymi osiągami i ekonomicznym zużyciem paliwa, sprawiają, że jazda jest przyjemnością. Pracują oszczędnie i niskoemisyjnie dzięki standardowemu pakietowi BlueEFFICIENCY. Szczególnie najmocniejsza wersja silnikowa o mocy 140 kW (190 KM) i maksymalnym momencie obrotowym 440 Nm łączy radość z jazdy z niewielkim zużyciem paliwa. Silniki standardowo spełniają wymogi klasy emisji spalin Euro 6c M1.

Silniki i zużycie paliwa.

Typ pojazdu
Elementy wyposażenia dodatkowego i oryginalne akcesoria (np. relingi dachowe, bagażnik rowerowy itd.) mogą zmieniać istotne właściwości pojazdu, np. masę, opór toczenia i opór aerodynamiczny oraz wpływać w ten sposób, wraz z warunkami komunikacyjnymi i pogodowymi, na zużycie paliwa i osiągi.
* Dalsze informacje na temat oficjalnie ustalanych wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są dostępne w publikacji „Zużycie paliwa i prądu oraz emisje CO2 w nowych samochodach osobowych”, dostępnej nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).