The World’s Fastest Family.

Dzielimy się pasją i emocjami. Dołącz do nas.

Kim jesteśmy.

AMG Driving Academy

Kim jesteśmy.

AMG – te trzy litery od ponad 50 lat zmieniają historię motoryzacji i torów wyścigowych. Marka została założona przez niemieckich konstruktorów w 1967 roku, Pana Aufrechta oraz Pana Melchera z pasji i chęci rozwoju sportowych aut ze stajni Mercedes-Benz. Do dziś powstają nie tylko samochody o wysokiej wydajności, ale również łączymy ludzi z pasją do motoryzacji, poczuciem ekskluzywności oraz przyjemności z dynamicznej jazdy. Sportowe emocje płyną w naszych żyłach. Tak narodziła się „Najszybsza Rodzina Świata” – AMG Driving Academy.

Szkolenia.

AMG Driving Academy

Szkolenia.

Rodzina dzieli się swoją pasją i wiedzą o motoryzacji na najwyższym poziomie. Mocno i intensywnie. Warto poznać swój prawdziwy potencjał, odkryć silne wrażenia i delektować się każdą chwilą w pełni. Jak? Wystarczy do nas dołączyć.

Wyjątkowe lokalizacje, szeroki wybór modeli ze stajni Mercedes-AMG i treningi pod okiem profesjonalistów to doskonała droga by poznać możliwości tych super sportowych aut. Każdy może teraz sam sprawdzić jakość, wysoką wydajność i siłę niepowtarzalnej dynamiki jazdy. Dopasowane do uczestników ćwiczenia uczą, a ich intensywność sprawdza jednocześnie granice możliwości. Dzięki temu zyskujemy zarówno doskonalenie bezpiecznej techniki, jak i emocje sportowej jazdy.  

Nasi Partnerzy.

AMG Driving Academy

Nasi Partnerzy.

Mercedes-AMG ma silną pozycję w historii i teraźniejszości sportów motorowych. W jednym szeregu stoją z nami partnerzy, którzy też doskonale znają smak emocji na torze. Continental kolejny raz dostarcza opony, których sportowe parametry doceniamy od lat. Już w 1901 roku samochód Karla Benza noszący markę Mercedes został wyposażony w opony Continental, na których odniósł sensacyjne zwycięstwo w wyścigu Nicea-Salon-Nicea.

W sezonie 2020 wybór Mercedes-AMG padł na wielokrotnie nagradzane opony sportowe Continental SportContact™ 6, które dzięki zastosowaniu Aralon350™ – opasania hybrydowego, zapewniają maksymalną stabilność przy prędkościach do 350km/h.