Marco Polo HORIZON | Samochody kempingowe Mercedes-Benz

Marco Polo HORIZON. W wielkim stylu naprzeciw przygodzie.

Teraz Twój ruch.

Konfigurator

Przeżyć coś, o czym inni tylko marzą.

Stylowy samochód kempingowy dla podróżników.

Marco Polo HORIZON to prawdziwe odkrycie dla wszystkich, którzy lubią stylowe i spontaniczne wyprawy. Dzięki nowemu, intuicyjnie obsługiwanemu systemowi multimedialnemu MBUX podróż to czysta przyjemność. Jego przyjazne wnętrze umożliwia nabranie nowych sił w trakcie podróży. Do spania dostępnych jest nawet pięć wygodnych miejsc. Oprócz obszernego wyposażenia standardowego model Marco Polo HORIZON oferuje wiele możliwości wyposażenia, na przykład opcjonalne zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC, dzięki którym można go bardziej dopasować do swoich osobistych potrzeb.

Wyznaczający trendy system informacyjno-rozrywkowy.

Poprzez MBUX (Mercedes-Benz User Experience) Marco Polo HORIZON udostępnia system multimedialny, który spełnia praktycznie wszystkie życzenia. Ten inteligentny, modułowy system jest intuicyjny w obsłudze i może być indywidualnie rozszerzany o kolejne funkcje: od integracji smartfona przez obsługę głosową po nawigację Mercedes-Benz. Ponadto zakres świadczeń MBUX obejmuje różne standardowe oraz opcjonalne usługi Mercedes me connect.

Przewidywanie działań użytkownika

MBUX sprawia, że pojazd stanie się silnym partnerem. Z każdym dniem uczy się czegoś nowego, a przede wszystkim coraz lepiej poznaje swojego kierowcę. W sposób naturalny i samoczynny - oczywiście za zgodą kierowcy.

Integracja smartfona

Integracja smartfona łączy telefon komórkowy poprzez Apple CarPlay® i Android Auto® z systemem multimedialnym. Tym samym uzyskasz dogodny dostęp do najważniejszych aplikacji swojego smartfona.

System obsługi głosowej LINGUATRONIC

Opcjonalny system obsługi głosowej LINGUATRONIC reaguje na Twoje słowa. Ale to jeszcze nie wszystko: system rozumie użytkownika, nie musząc wcześniej uczyć się poleceń i rozmawia z Tobą.

Koncepcja obsługi dotykowej

MBUX oferuje możliwie dużo swobody w obsłudze wszystkich funkcji, zapewniając kierowcy najwyższy komfort. Dla Twojego pojazdu dostępny jest ekran dotykowy, a także panel dotykowy zintegrowany w konsoli środkowej.

AIRMATIC: bez wątpienia najwyższy komfort jazdy.

Komfort

Zawieszenie pneumatyczne dopasowuje się automatycznie do aktualnej sytuacji na drodze oraz stanu nawierzchni, zapewniając najwyższy komfort jazdy w każdej sytuacji.

Niezależność

Autostrada czy wyboista polna droga: zawieszenie pneumatyczne AIRMATIC potrafi dostosować układ jezdny do podłoża. Możliwa jest automatyczna regulacja tłumienia każdego koła.

Bezpieczeństwo

Dzięki zintegrowanej automatycznej regulacji poziomu nadwozie jest utrzymywane na tym samym poziomie także przy znacznym obciążeniu. Jest to kolejny czynnik zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy.

EDITION 2023. Każda podróż to czysta przyjemność.

EDITION 2023 łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz, aby zarówno krótkie wycieczki, jak i długie podróże stały się niezapomnianym przeżyciem: atrakcyjne akcenty stylistyczne, takie jak np. lakier w kolorze sodalitowym niebieskim metalik i linia wyposażenia AMG, przemyślana dodatkowa przestrzeń do przechowywania i innowacyjna technologia zapewniająca jeszcze bardziej komfortową i bezpieczną jazdę.

Najważniejsze elementy:

  • Lakier niebieski sodalitowy metalik, opcjonalnie również biel kryształu górskiego metalik lub srebrny brylantowy metalik
  • Linia wyposażenia AMG
  • Inteligentny system oświetlenia ILS LED
  • Przyciemniona szyba przednia
  • Skórzana kierownica
  • System multimedialny MBUX z wyświetlaczem o przekątnej 10,25“

Dodaje jeszcze więcej klasy Twojej przygodzie.

Chcesz, by Twój samochód kempingowy był równie wyjątkowy co Twoje podróże? Dzięki specjalnemu wyposażeniu do trzech modeli Marco Polo możesz nadać pojazdowi indywidualny styl. Elementem wyjątkowo przykuwającym wzrok jest akwamarynowy materiał dachu podnoszonego. Jednak wspaniałe widoki są nie tylko od zewnątrz: przedni otwór w dachu podnoszonym pozwala podziwiać nowe widoki prosto z łóżka dachowego. Do materiału dachu podnoszonego dopasowane są folie dekoracyjne na boki pojazdu w czarnym matowym kolorze z akwamarynowymi akcentami. Są one dostępne w trzech różnych wzorach i rozmiarach, całkowicie wedle Twojego gustu.

Specjalne oklejenie

Do oklejenia boków pojazdu można wybrać trzy opcjonalne wzory w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami.

Otwór przedni w dachu podnoszonym

Dla jeszcze większego komfortu spania: oprócz otworów bocznych dach podnoszony jest dostępny także z dużym oknem przednim.

Kolorowy materiał dachu podnoszonego 

Materiał dachu podnoszonego jest w kolorze akwamarynowym, tak jak oklejenie pojazdu.

Dodatkowe, opcjonalne elementy

Do najważniejszych elementów wyposażenia należą otwierana elektrycznie klapa tylna EASY-PACK oraz oświetlenie Ambiente pod dolną krawędzią modułu kuchennego.

Poznaj teraz Marco Polo HORIZON.

Ikona zamawiania jazdy testowej

Jazda testowa.

Wypełnij formularz i ruszaj.
Dowiedz się więcej
Ikona wyszukiwania dealerów

Wyszukiwanie dealerów.

Znajdź dealera w swojej okolicy.
Dowiedz się więcej
Ikona konfigurowania pojazdu

Konfigurator.

Samodzielnie zaaranżuj swój pojazd.
Dowiedz się więcej
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Samochody dostawcze Mercedes-Benz
Twój nowy samochód jest bliżej niż myślisz.
Skorzystaj z Konfiguratora Online lub wyślij zapytanie o jazdę testową do Autoryzowanego Dealera Mercedes-Benz!
[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa i energii elektrycznej oraz emisjach CO2 w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).