Marco Polo HORIZON. W wielkim stylu naprzeciw przygodzie.

Teraz Twój ruch.

Konfigurator

Przeżyć coś, o czym inni śnią.

Stylowy samochód kempingowy dla podróżników.

Marco Polo HORIZON to prawdziwe odkrycie dla wszystkich, którzy lubią stylowe i spontaniczne wyprawy. Dzięki nowemu, intuicyjnie obsługiwanemu systemowi multimedialnemu MBUX podróż to czysta przyjemność. Jego przyjazne wnętrze umożliwia nabranie nowych sił w trakcie podróży. Do spania dostępnych jest nawet pięć wygodnych miejsc. Oprócz obszernego wyposażenia standardowego model Marco Polo HORIZON oferuje wiele możliwości wyposażenia, dzięki którym można go bardziej dopasować do swoich osobistych potrzeb.

Dodaje jeszcze więcej klasy Twojej przygodzie.  

Model specjalny ArtVenture.

Poczuj wolność i przeżyj przygodę z nowym modelem specjalnym ArtVenture. Dzięki trzem wzorom na boki pojazdu do wyboru w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami oraz akwamarynowemu materiałowi dachu podnoszonego możesz podróżować w jak najlepszym stylu. Dach podnoszony w modelu specjalnym ArtVenture ma oprócz tego duże przednie okno. Ponadto do dyspozycji jest dalsze wyposażenie w elementy stylizacyjne i poprawiające komfort, na przykład klapa tylna EASY-PACK. Czy to w Marco Polo, Marco Polo HORIZON czy też Marco Polo ACTIVITY: ten model specjalny zapewnia zawsze indywidualny wygląd.

Lakiery metalizowane

Model specjalny występuje w kolorach szarość grafitu metalik, szarość selenitu metalik oraz biel kryształu górskiego metalik.  

Kolorowy materiał dachu podnoszonego  

Materiał dachu podnoszonego jest w kolorze akwamarynowym, tak jak oklejenie pojazdu.  

Szlachetne oklejenie  

Do oklejenia boków pojazdu można wybrać trzy opcjonalne wzory w kolorze czarnym matowym z akwamarynowymi akcentami.

Otwierane okno przednie w poszyciu dachu

Otwierane okno przednie w poszyciu dachu wpuszcza dużo świeżego powietrza pod dach podnoszony.  Okno otwierane jest w wygodny sposób za pomocą zamka błyskawicznego.

[*] Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnych wartości emisji CO2 w nowych samochodach osobowych można znaleźć w „Przewodniku po zużyciu paliwa, emisjach CO2 i zużyciu energii elektrycznej w nowych samochodach osobowych”, dostępnym nieodpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w placówkach DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum