Zdjęcie przedstawia Klasę C Limuzyna Mercedes-Benz w ujęciu bocznym od przodu

Klasa C Limuzyna.

Klasyczna limuzyna w inspirująco dynamicznej interpretacji.

Nie chodzi o to, żeby być lepszym od innych. Chodzi o to, żeby być lepszym, niż się jest. To się liczy. W sporcie jak na drodze. Klasa C Limuzyna słynie z doskonałych proporcji, komfortu, jakości i napędu: przechodzić ciągle samego siebie, każdego dnia, z każdą jazdą.

Zdjęcie przedstawia Klasę C Kombi Mercedes-Benz z boku w ujęciu od przodu

Klasa C Kombi.

Inspirująco nowoczesna.

Klasa C Kombi ma energię wypisaną na swym obliczu: reflektory oparte w pełni na diodach LED świecą precyzyjniej i inteligentniej niż kiedykolwiek wcześniej. A to dopiero początek. Zaraz za nimi podążają zelektryfikowane silniki z optymalnymi wartościami pod względem wydajności. W pełni cyfrowy kokpit, najnowsze systemy wspomagania i przycisk, którego naciśnięcie spowoduje zmianę Twojego nastroju. To wszystko jest nowe, jedno pozostaje: napęd nowej Klasy C, każdego dnia, z każdą jazdą stawać się coraz lepszymi.

Ilustracja przedstawia Klasę C Coupé Mercedes-Benz w ujęciu bocznym z przodu

Klasa C Coupé.

Sportowiec w najlepszej formie.

Klasa C Coupé zachwyca idealnie sportową sylwetką. Dynamiczne linie i jasne, muskularne powierzchnie to cechy sportowego designu coupé. Silne elementy stylistyczne, jak nowy zderzak i standardowa osłona chłodnicy o wzorze diamentowym nadają silnego indywidualnego charakteru.

Ilustracja przedstawia Klasę C Kabriolet Mercedes-Benz w ujęciu bocznym z przodu

Klasa C Kabriolet.

Wyjątkowy komfort jazdy z otwartym dachem.

Teraz możesz uprawiać więcej sportu, najlepiej pod gołym niebem. Klasa C Kabriolet przedłuża sezon zajęć w plenerze na cały rok. W największym komforcie przy otwartym dachu: połączenie automatycznej osłony przeciwwiatrowej z systemem ogrzewania obszaru głowy powoduje, że jesteś niezależny od wiatru i pogody, co stwarza optymalne warunki treningowe.