Pakiet mobilności dla użytkowników modelu EQC.

Pakiet mobilności dla użytkowników modelu EQC


Pakiet bezpłatnych przejazdów taksówkami FREE NOW.

Pakiet mobilności dla użytkowników modelu EQC


Pakiet bezpłatnych przejazdów taksówkami FREE NOW.

Mercedes-Benz dba, by elektromobilność była przyjazna i intuicyjna – i nie ogranicza się przy tym wyłącznie do samochodu.

Nabywcy elektrycznego Mercedesa EQC mają do dyspozycji cały ekosystem usług, obejmujący m.in. dedykowane funkcjonalności w ramach nowej aplikacji Mercedes Me, czy też dostęp do Mercedes me Charge umożliwiająca łatwe ładowanie w setkach publicznych stacji ładowania.

Teraz lista tych usług wzbogaca się o specjalny pakiet bezpłatnych przejazdów taksówkami FREE NOW, przysługujący każdemu klientowi, który zamówi Mercedesa EQC między 6 lipca a 30 grudnia 2020 r.

To optymalne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby naładować swój samochód na publicznej stacji, a w międzyczasie udać się np. na spotkanie lub zakupy w innej części miasta.

Pakiet ten obejmuje vouchery o wartości 150 zł na miesiąc. W momencie zakupu samochodu, a później na początku każdego miesiąca – do grudnia włącznie – nabywca w aplikacji FREE NOW będzie otrzymywać automatyczne doładowanie o wartości 150 zł i miesięcznym terminie ważności. Vouchery będą dzieliły się na 5 przejazdów po 30 zł i działają w opcji płatności przez aplikację. Maksymalna korzyść dla nabywcy, który zakupi EQC w lipcu br. i wykorzysta wszystkie przysługujące mu vouchery, wynosi więc 900 zł.

Vouchery można wykorzystać we wszystkich polskich miastach, w których funkcjonuje FREE NOW. Są to: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice (aglomeracja śląska), Łódź, Poznań oraz Wrocław.


O FREE NOW.

FREE NOW

O FREE NOW.

FREE NOW (poprzednio mytaxi), to platforma mobilności miejskiej, operująca w 100 miastach z 9 krajów Europy, łącząc przez aplikację ponad 14 milionów pasażerów z 100 000 licencjonowanymi kierowcami. FREE NOW oprócz zamówienia przejazdów z kierowcą umożliwia również wynajem elektrycznych hulajnóg, a w przyszłości również innych usług transportu miejskiego.

FREE NOW jest częścią FREE NOW Group, która powstała w wyniku joint-venture Daimlera oraz BMW.