Klasa C Coupé Mercedes-Benz

Klasa C Coupé.

Sportowiec w najlepszej formie.

Nowa Klasa C Coupé zachwyca idealnie sportową sylwetką. Dynamiczne linie i jasne, muskularne powierzchnie to cechy sportowego designu coupé. Silne elementy stylowe, jak nowy zderzak i seryjna osłona chłodnicy o wzorze diamentowym nadają silnego indywidualnego charakteru.

Awangardowa stylistyka modelu CLA Coupé ustanawia najwyższe standardy

CLA Coupé.

Uderzająco pewny siebie.

Całkowicie nowy w mieście i gotów pozostawić po sobie trwałe wrażenie. Design pozwoli Ci zabłysnąć. Osiągi przyspieszą Twoje życie. Interfejs mówi Twoim językiem. To jest Twój nowy CLA Coupé. Progresywna dynamika od maski silnika po krawędź bagażnika. Agresywnie nachylony przód jest gotowy do natarcia. Bezramowe drzwi podkreślają bezgraniczny charakter coupé. Muskularne barki i szeroki tył przyciągają wszystkie spojrzenia.

Nowy CLS robi wrażenie jako ikona stylu nowej ery. Wyraziste powierzchnie i zmysłowe formy zapewniają zapierającą dech w piersiach elegancję.

CLS Coupé.

Gotowy na romans.

Nowa interpretacja ikony designu: od dynamicznie pochylonego przodu nadwozia aż po iluminowane dysze wentylacyjne – nowy CLS olśniewa z zewnątrz i we wnętrzu. Z pełną siłą innowacyjności dzięki nowym systemom wspomagania, komfortowemu sterowaniu ENERGIZING i funkcji EQ Boost.

W tradycji ekskluzywnych Gran Turismo nowa Klasa E w wersji coupé zapewnia dużo miejsca i komfort podczas podróży - tak dynamiczna i bezpieczna jak żadne inne coupé.

Klasa E Coupé.

Nowoczesny luksus w dużym formacie.

W tradycji ekskluzywnych Gran Turismo nowa Klasa E Coupé zapewnia na czterech pełnowartościowych miejscach siedzących dużo miejsca i komfort podczas podróży. Jednocześnie możesz poczuć dynamikę i czuć się bezpiecznie podczas jazdy jak w żadnym innym coupé. Doskonałe proporcje i zmysłowa wyrazistość sprawiają, że nowa Klasa E Coupé staje się klasyką stylu. Jej wyjątkowy pakiet technologiczny czyni ją arcydziełem inteligencji. Na co czekasz?

Zdjęcie przedstawia design nadwozia Klasy S Coupé Mercedes-Benz

Klasa S Coupé.

Design - urok zapierający dech w piersiach.

Nowa Klasa S Coupé ustanawia najwyższe standardy w segmencie luksusowych coupé. Najnowsza generacja tego wymarzonego auta zachwyca przy tym fascynującym, atletycznym wizerunkiem nadwozia oraz wyznaczającym styl, niepowtarzalnym designem w luksusowym wnętrzu.

Zdjęcie przedstawia model GLC Coupé Mercedes-Benz

GLC Coupé.

Więcej niż SUV. Więcej niż coupé.

Istnieją osobowości, które wyróżniają się już od pierwszego spojrzenia. Poprzez ich pewność siebie i wyjątkowy charakter. Tak jak nowy GLC Coupé, który jak żaden inny rozumie, jak łączyć w sobie najlepsze cechy SUV-a i coupé. Na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Zdjęcie przedstawia 4-drzwiowy model Mercedes-AMG GT Coupé

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé.

Life is a race.

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé łączy niezwykłą wydajność wozu sportowego z przydatnością w codziennym użytkowaniu eleganckiego auta. Ekspresyjny design z obniżoną pokrywą komory silnika, dominującym przodem pojazdu i muskularną sylwetką uwidacznia sportowe geny czterodrzwiowego modelu coupé.

Mercedes-AMG GT R: przetestowany i dopracowany do granic możliwości w „zielonym piekle“ Nürburgringu

Mercedes-AMG GT Coupé.

Stworzony przez kierowców wyścigowych.

Udoskonalony w ramach faceliftingu design, dominujące osiągi oraz dalszy wzrost bezpieczeństwa i komfortu świadczą o pasji naszych inżynierów i sprawiają, że samochody budzą wielkie pożądanie. W zależności od wariantu centrum uwagi przesuwa się od połączenia walorów sportowych z użytkowymi coraz bardziej w kierunku bezkompromisowego wyczynu – od modelu Mercedes-AMG GT poprzez GT S i GT C, aż po AMG GT R. Topowy model Mercedes-AMG GT R wyczerpuje pełny potencjał rodziny GT, pozwalając intensywnie odczuć imponujące kompetencje naszych inżynierów w dziedzinie wyścigów samochodowych.