Motyw przedstawia nowy model EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Najwyższa pora lepiej poznać EQB?

Zacznij nową przygodę od jazdy testowej.

Zacznij nową przygodę od jazdy testowej.

Wybór oferty


Skonfiguruj swojego EQB krok po kroku.

Linie wyposażenia, przemyślane pakiety oraz liczne dodatkowe możliwości indywidualizacji Twojego EQB.

Wybór oferty


Skonfiguruj swojego EQB krok po kroku.

Linie wyposażenia, przemyślane pakiety oraz liczne dodatkowe możliwości indywidualizacji Twojego EQB.

Wyposażenie standardowe


Zalety wyposażenia standardowego.

Nawet wyposażenie standardowe imponuje atrakcyjnym wyglądem, komfortem i bezpieczeństwem.

Wyposażenie standardowe


Zalety wyposażenia standardowego.

Nawet wyposażenie standardowe imponuje atrakcyjnym wyglądem, komfortem i bezpieczeństwem.

Przeciągnij suwak
 • Pas świetlny LED.

  Pas świetlny umieszczony z przodu nad osłoną Black Panel, a z tyłu pomiędzy tylnymi światłami LED jest charakterystyczną cechą rozpoznawczą modelu EQB.

 • Das Bild zeigt den Adaptiven Fernlicht-Assistent des EQB von Mercedes-EQ.

  Reflektory LED High Performance.

  Reflektory LED High Performance oferują większe bezpieczeństwo nocą oraz charakterystyczny, wyjątkowy wygląd. Dzięki technologii LED oświetlają drogę lepiej niż konwencjonalne reflektory, a przy tym zużywają mniej energii.

 • Linia wyposażenia Progressive.

  Linia wyposażenia Progressive w znaczący sposób podnosi wartość Twojego samochodu. Wartość dodana, którą można zobaczyć i poczuć: na przykład komfortowe siedzenia ze sztucznej skóry ARTICO i tkaniny Fléron z pakietem komfortowych foteli czy skórzaną kierownicą. Aerodynamiczne 18-calowe obręcze ze stopu metali lekkich i relingi dachowe z polerowanego aluminium nadają wyglądowi zewnętrznemu szlachetności.

 • Das Bild zeigt das Laderaum-Paket des EQB von Mercedes-EQ.

  Pakiet przestrzeni bagażowej.

  Przewoź swoje przedmioty codziennego użytku oraz sprzęt rekreacyjny w sposób jeszcze bardziej praktyczny i bezpieczny. Pakiet wyposażenia bagażnika łączy w sobie dodatkowe opcje schowków i połączenia, takie jak gniazdo 12 V. Twój samochód zyskuje dodatkową wszechstronność i staje się mini punktem ładowania. Zaopatruje w prąd np. przenośną lodówkę, niezastąpioną na zakupach czy podczas wyjazdu na plażę.

 • Das Bild zeigt den Knopf der EASY-PACK Heckklappe des EQB von Mercedes-EQ.

  Klapa tylna EASY-PACK.

  Naprawdę praktyczne: tylną klapę EASY-PACK można elektrycznie otwierać i zamykać, co czyni załadowywanie i rozładowywanie bagażnika jeszcze wygodniejszym. Otwieranie i zamykanie następuje wygodnie za naciśnięciem przycisku, a można je w każdej chwili przerwać kolejnym naciśnięciem.

 • Kamera cofania.

  Kamera cofania pokazuje na wyświetlaczu multimedialnym otoczenie z tyłu za pojazdem. Dzięki różnym ujęciom kamery w polu widzenia znajdują także ukryte przeszkody i krawężniki. Dzięki temu możesz spokojnie parkować nawet w słabo widocznych miejscach parkingowych. Ponadto obraz z kamery ułatwia podjeżdżanie do przyczepy i jej podłączanie.

Zdjęcie przedstawia nadwozie modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ z wyposażeniem standardowym.
 • Pas świetlny LED

 • Reflektory LED High Performance

 • Linia wyposażenia Progressive

 • Pakiet wyposażenia bagażnika

 • Klapa tylna EASY-PACK

 • Kamera cofania

Przeciągnij suwak
 • Das Bild zeigt die 4-Wege-Lordosenstütze des EQB von Mercedes-EQ.

  Regulowane w czterech kierunkach podparcie kręgosłupa lędźwiowego.

  W trosce o ergonomiczną pozycję siedzenia i rozluźnione mięśnie pleców. Regulowane w czterech kierunkach podparcie kręgosłupa lędźwiowego jest drobnym szczegółem o wielkim działaniu. Dopasowuje kształt fotela do odcinka lędźwiowego kręgosłupa dając mu oparcie. Możliwe są przy tym cztery kierunki regulacji: wyżej, głębiej, słabiej lub mocniej.

 • Usługi zdalne i ładowania Plus*.

  Pakiet usług zdalnych i ładowania Plus łączy Cię z pojazdem. W razie potrzeby możesz zlokalizować pojazd oraz zdalnie sterować wybranymi funkcjami. Dzięki usłudze Mercedes me Charge możesz pobierać prąd z wielu publicznych stacji ładowania przy maksymalnej możliwej przejrzystości kosztów. Wystarczy się raz zarejestrować, aby otrzymywać zbiorcze rozliczenia.

  * Do korzystania z usług konieczna jest rejestracja na portalu Mercedes me oraz akceptacja warunków korzystania z usług Mercedes me connect. Ponadto dany pojazd musi być powiązany z kontem użytkownika. Po upływie początkowego okresu można przedłużyć korzystanie z usług za opłatą. Pierwsza aktywacja usług jest możliwa w ciągu 1 roku od daty pierwszej rejestracji lub uruchomienia przez klienta, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
 • Das Bild zeigt das Ablagefach in der Mittelkonsole mit Rollo des EQB von Mercedes-EQ.

  Schowek w konsoli środkowej z roletą.

  Roleta schowka w konsoli środkowej na schowek stanowi elegancką osłonę wizualną z wysokiej jakości materiału. Dobrze wygląda, wnętrze sprawia jeszcze bardziej uporządkowane wrażenie a wszystko, co ważne pozostaje w zasięgu ręki. Do tego praktycznego schowka mieszczą się typowe przedmioty codziennego użytku jak smartfon, portfel czy rozmaite klucze.

 • Asystent rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości.

  Asystent rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości ułatwia przestrzeganie przepisów drogowych i pozwala uniknąć niepotrzebnych mandatów. System ten pokazuje dozwoloną prędkość: za pomocą kamery rozpoznaje aktualne ograniczenie prędkości i prezentuje je na zintegrowanej tablicy wskaźników. Uwzględnia przy tym również dodatkowe tabliczki ograniczające obowiązywanie znaków do określonych sytuacji pogodowych, np. mokrej jezdni.

 • Das Bild zeigt die Dachbedieneinheit des EQB von Mercedes-EQ mit transparenten Lichtscheiben.

  Pakiet wizualny i oświetleniowy.

  Więcej źródeł światła dla lepszej orientacji – i daje to piękny efekt: na przykład przezroczyste szklane powierzchnie jednostki obsługi dachu z trójwymiarowym efektem kryształu. Lusterko w osłonie przeciwsłonecznej jest podświetlane, dzięki czemu również w nocy można szybko sprawdzić wygląd lub poprawić makijaż.

 • Radio cyfrowe.

  Radio cyfrowe oferuje jeszcze więcej informacji i rozrywki dzięki znacząco większej liczbie programów. Wybierz swoje ulubione stacje. Jednocześnie czysty i wolny od szumów odbiór zwiększa przyjemność słuchania.

 • Das Bild zeigt das Multimediasystem MBUX im EQB von Mercedes-EQ mit 26 cm (10,25“)-Display.

  System multimedialny MBUX.

  System multimedialny MBUX umożliwia inteligentną i intuicyjną obsługę różnych funkcji Twojego EQB na dużych ekranach o wysokiej rozdzielczości - za pomocą ruchów ręki, dotyku lub głosu. Słowami „Hej Mercedes” aktywujesz MBUX i wyrażasz swoje życzenia. Interfejsy przeznaczone dla smartfona i mediów cyfrowych również zapewniają najlepszą informację i rozrywkę.

 • Oświetlenie Ambiente.

  Zaaranżuj wnętrze według własnych upodobań lub zgodnie z aktualnym nastrojem. Z 64 kolorów oświetlenia nastrojowego powstają fascynujące światy iluminacji zmieniające się dynamicznie lub świecące w wybranym kolorze.

 • Das Bild zeigt den Kneebag des EQB von Mercedes-EQ.

  Poduszka powietrzna chroniąca kolana.

  Poduszka powietrzna chroniąca kolana w razie poważnego zderzenia czołowego ochroni Twoje nogi przed kontaktem z kolumną kierownicy lub deską rozdzielczą. Może to zapobiec urazom lub je złagodzić. Poduszka powietrzna rozwija się w ciągu ułamków sekund i stabilizuje całe ciało. Zapewnia to optymalne działanie całego systemu wspomagania bezpieczeństwa, w tym również pasa bezpieczeństwa.

Zdjęcie przedstawia wnętrze modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ z wyposażeniem standardowym.
 • Regulowane podparcie kręgosłupa

 • Usługi zdalne i ładowania Plus

 • Schowek w konsoli środkowej z roletą

 • Asystent ograniczenia prędkości

 • Pakiet wizualny i oświetleniowy

 • Radio cyfrowe

 • System multimedialny MBUX

 • Oświetlenie Ambiente

 • Poduszka powietrzna chroniąca kolana

Pakiety wyposażenia


Specjalne wyposażenie do specjalnych wymagań.

Trzy opcjonalne pakiety wyposażenia uzupełniają się wzajemnie i wzbogacają EQB licznymi atrakcjami w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i technologii. Ceny poszczególnych pakietów wyposażenia nie są jednak sumowane - na końcu płacisz jedynie cenę za wybrany pakiet.

Pakiety wyposażenia


Specjalne wyposażenie do specjalnych wymagań.

Trzy opcjonalne pakiety wyposażenia uzupełniają się wzajemnie i wzbogacają EQB licznymi atrakcjami w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i technologii. Ceny poszczególnych pakietów wyposażenia nie są jednak sumowane - na końcu płacisz jedynie cenę za wybrany pakiet.

 • Pakiet Advanced

  Pakiet Advanced.

  Zdjęcie przedstawia szerokoekranowy kokpit w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

  Pakiet Advanced.

  Pakiet wyposażenia Advanced uzupełnia pojazd o estetyczne i użyteczne dodatki. We wnętrzu dwa wysokiej klasy 10,25-calowe wyświetlacze są połączone w jeden kokpit szerokoekranowy. Ponadto dzięki asystentowi martwego punktu, pakietowi lusterek oraz pakietowi parkowania z kamerą cofania zachowasz kontrolę nad sytuacją nawet w stresujących chwilach.

  • Kokpit szerokoekranowy złożony z wyświetlacza multimedialnego oraz w pełni cyfrowego wyświetlacza tablicy wskaźników, każdy o przekątnej ekranu 10,25"
  • Pakiet parkowania z kamerą cofania
  • Pakiet lusterek
  • Asystent martwego punktu
 • Pakiet Advanced Plus

  Pakiet Advanced Plus.

  Zdjęcie przedstawia półkę do bezprzewodowego ładowania w podręcznym schowku z przodu w konsoli środkowej modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

  Pakiet Advanced Plus.

  Z tym pakietem odczujesz wzrost komfortu. Dodatkowo oprócz pakietu Advanced otrzymasz pakiet komfortowy KEYLESS-GO. Do Twojego dobrego samopoczucia w czasie jazdy przyczyniają się dwustrefowa klimatyzacja automatyczna THERMOTRONIC oraz zaawansowany system nagłaśniający. Ponadto możesz bezprzewodowo ładować swojego smartfona.

  • System bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych
  • Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC
  • Pakiet komfortowy KEYLESS-GO
  • Zaawansowany system nagłaśniający
  • Kokpit szerokoekranowy złożony z wyświetlacza multimedialnego oraz w pełni cyfrowego wyświetlacza tablicy wskaźników, każdy o przekątnej ekranu 10,25"
  • Pakiet parkowania z kamerą cofania
  • Pakiet lusterek
  • Asystent martwego punktu
 • Pakiet Premium

  Pakiet Premium.

  Zdjęcie przedstawia system nagłaśniający Burmester® Surround w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

  Pakiet Premium.

  Pakiet ten wynosi Twojego Mercedesa na najwyższy poziom wyposażenia – dodatkowo do zawartości pakietów Advanced i Advanced Plus. Zawiera na przykład panoramiczny dach przesuwny, wpuszczający więcej światła lub świeżą bryzę do wnętrza samochodu. Wspaniałe brzmienie systemu nagłaśniającego surround Burmester® oraz pakiet parkowania z kamerą 360° dopełniają ofertę.

  • Pakiet parkowania z kamerą 360°
  • System nagłaśniający surround Burmester®
  • System bezprzewodowego ładowania mobilnych urządzeń
  • Automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC
  • Pakiet komfortowy KEYLESS-GO
  • Kokpit szerokoekranowy złożony z wyświetlacza multimedialnego oraz w pełni cyfrowego wyświetlacza tablicy wskaźników, każdy o przekątnej ekranu 10,25"
  • Pakiet lusterek
  • Asystent martwego punktu

  Dostępność modułu komunikacyjnego (LTE) jest tymczasowo ograniczona w niektórych pojazdach ze względu na trudności z zaopatrzeniem w podzespoły. Dlatego też w tych pojazdach usługi Mercedes me connect, a także system powiadamiania o wypadkach drogowych (eCall), nie są dostępne. Aktualne informacje na ten temat można uzyskać u dealera Mercedes-Benz.

Wyposażenie dodatkowe


Jeszcze więcej atrakcyjnych elementów dla Twojego EQB.

Dla jeszcze większej ilości komfortu, bezpieczeństwa lub funkcjonalności: odkryj wszystkie dostępne możliwości wyposażenia, o które na życzenie możesz uzupełnić każdy z trzech pakietów wyposażenia.

Wyposażenie dodatkowe


Jeszcze więcej atrakcyjnych elementów dla Twojego EQB.

Dla jeszcze większej ilości komfortu, bezpieczeństwa lub funkcjonalności: odkryj wszystkie dostępne możliwości wyposażenia, o które na życzenie możesz uzupełnić każdy z trzech pakietów wyposażenia.

Zdjęcie przedstawia dostępny opcjonalnie przesuwny dach panoramiczny w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Panoramiczny dach przesuwny

Zdjęcie przedstawia wizualizację pakietu ENERGIZING Plus do modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

Pakiet ENERGIZING Plus

Więcej wyposażenia dodatkowego.

Odkryj wyposażenie dodatkowe w zakresie komfortu.

Zdjęcie przedstawia wizualizację układu PRE-SAFE® w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ.

System PRE-SAFE®

Zdjęcie przedstawia wizualizację modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ z opcjonalnym pakietem asystującym jazdy.

Pakiet wspomagania bezpieczeństwa jazdy

Więcej wyposażenia dodatkowego.

Odkryj wyposażenie dodatkowe w zakresie bezpieczeństwa.

Zdjęcie przedstawia model EQB z rodziny Mercedes-EQ z wyświetlaczem przeziernym (HUD).

Pakiet innowacyjny MBUX

Zdjęcie przedstawia wyświetlacz multimedialny w modelu EQB z rodziny Mercedes-EQ z Apple CarPlay®.

Integracja smartfona

Więcej wyposażenia dodatkowego.

Odkryj wyposażenie dodatkowe w zakresie funkcjonalności.

EQB 300 4MATIC: średnie zużycie energii elektrycznej: 18,2kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km
EQB 350 4MATIC: średnie zużycie energii elektrycznej: 18,2 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km<p>Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.<br> <br> Certyfikowane zużycie energii elektrycznej jest zwykle określane na podstawie maksymalnej mocy ładowania AC przy użyciu kabla Mode 3. Dlatego zaleca się ładowanie pojazdów z akumulatorem wysokiego napięcia w stacji ładowania Wallbox lub stacji ładowania AC za pomocą kabla Mode 3, aby uzyskać krótsze czasy i lepszą wydajność ładowania.</p>