GLA SUV Mercedes-Benz

Najwyższa pora lepiej poznać GLA?

Zacznij nową przygodę od jazdy testowej.
Zacznij nową przygodę od jazdy testowej.
GLA SUV Mercedes-Benz

Wciąż interesuje Cię jazda testowa GLA?

Weź sprawy w swoje ręce.
Weź sprawy w swoje ręce.

Moment obrotowy

400-500 Nm<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

Przyspieszenie 0-100 km/h

5,2-4,3 sekundy

Moc

306-421 KM<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

Najważniejsze zalety


Pokazuje wolne przestrzenie tam, gdzie nikt ich nie spodziewał.

Nie daj się zatrzymać i korzystaj ze swojej wolności. Nowe modele GLA SUV Mercedes-AMG pozwolę Ci dotrzeć tam, gdzie są drogi - a często również tam, gdzie ich nie ma. To wszystko połączone z nieodparcie ekspresyjnym charakterem pojazdu, który wyróżnia go od razu jako członka zorientowanej na osiągi rodziny AMG.

Najważniejsze zalety


Pokazuje wolne przestrzenie tam, gdzie nikt ich nie spodziewał.

Nie daj się zatrzymać i korzystaj ze swojej wolności. Nowe modele GLA SUV Mercedes-AMG pozwolę Ci dotrzeć tam, gdzie są drogi - a często również tam, gdzie ich nie ma. To wszystko połączone z nieodparcie ekspresyjnym charakterem pojazdu, który wyróżnia go od razu jako członka zorientowanej na osiągi rodziny AMG.

Zdjęcie przedstawia design nadwozia modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+.

Nadwozie

Zdjęcie przedstawia stylizację wnętrza modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

Wnętrze

Zdjęcie przedstawia wydajność modelu Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

Osiągi

Design nadwozia


Budzi natychmiastowy respekt.

Design nadwozia


Budzi natychmiastowy respekt.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Odróżnia się w zachwycający sposób: Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC to wejście w świat AMG Driving Performance, a także wizualna i zarazem optyczna fascynacja sportem motorowym: pewna siebie stylistyka nadwozia zawiera jasne stwierdzenia i na pierwszy rzut oka pokazuje, że należy do wyjątkowej rodziny AMG.

  Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Charakterystyczna osłona chłodnicy utrzymana w stylistyce AMG

  Zdjęcie przedstawia osłonę chłodnicy modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Charakterystyczna dla pojazdów AMG osłona chłodnicy z pionowymi listwami oraz zderzak przedni AMG ze splitterem oraz bocznymi płytkami z elementami ozdobnymi w stylizacji chromowanej podkreślają dynamiczny wygląd Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC już na pierwszy rzut oka. A to dopiero początek.

  Zderzak tylny i spojler AMG

  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Wyrazisty wygląd modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC znajduje swoją kontynuację również z tyłu, w postaci tylnego zderzaka AMG z dwiema okrągłymi końcówkami układu wydechowego oraz imponującym wykończeniem spojlera dachowego.

  Obręcze kół AMG

  Zdjęcie przedstawia obręcz koła AMG ze stopów metali lekkich w modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Ponieważ dynamicznego wyglądu Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC nigdy dość. Cóż więc może być bardziej oczywistego niż obręcze kół AMG, które jeszcze bardziej potęgują to wrażenie! Wybierz spośród bogatej palety pełnych namiętności wzorów obręczy kół AMG w rozmiarach od 19 do 21 cali.

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  GLA 45 4MATIC+ zachwyca niezwykle sportowym wyglądem nawet podczas postoju. Uderzający jest układ wydechowy AMG z podwójnymi rurami wydechowymi, tylnym zderzakiem z dyfuzorem oraz spoilerem dachowym. GLA 45 S 4MATIC+ jest wyraźnie zaakcentowany dzięki lakierowanym na czerwono zaciskom hamulcowym i jeszcze większemu układowi wydechowemu.

  Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Spojler tylny AMG

  Zdjęcie przedstawia spojler tylny AMG w modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Opracowane w tunelu aerodynamicznym części dodatkowe z opcjonalnego pakietu aerodynamicznego AMG zwiększają siłę docisku przy dużych prędkościach, tworząc tym samym podstawy dla jeszcze większej przyjemności z jazdy. Nieruchomy spojler tylny AMG jest jasną deklaracją chęci bezkompromisowych osiągów.

  Układ wydechowy AMG

  Zdjęcie przedstawia układ wydechowy AMG w modelu Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  GLA 45 S 4MATIC+ o zwiększonych osiągach to wysokowydajny model z rodziny Mercedes-AMG, wyposażony m.in. w układ wydechowy AMG z dwoma okrągłymi, chromowanymi podwójnymi rurami wydechowymi, każda o średnicy 90 mm, napisami AMG i żebrowaniem po wewnętrznej stronie rury.

  Zderzak przedni z powiększonym splitterem i elementy ozdobne w kolorze czarnym

  Zdjęcie przedstawia zderzak przedni z powiększonym splitterem i elementy ozdobne w kolorze czarnym w modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Większy przedni splitter i dodatkowe elementy ozdobne w kolorze czarnym, zawarte w pakiecie aerodynamicznym AMG, zwiększają siłę docisku i tym samym dynamikę jazdy modeli Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ i GLA 45 S 4MATIC+.

  Zaciski hamulcowe lakierowane na czerwono

  Zdjęcie przedstawia lakierowane na czerwono zaciski hamulcowe w modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Lakierowane na czerwono zaciski hamulcowe z czarnym napisem AMG są wizualną wskazówką wydajności. Ponieważ dzięki 6-tłokowym zaciskom hamulcowym i perforowanym tarczom hamulcowym z przodu, powiększonym do średnicy 360 mm, doświadczasz lepszych efektów hamowania i maksymalnej precyzji - nawet przy stale wysokich obciążeniach.

Design wnętrza


Dużo więcej niż tylko miejsce pracy.

Design wnętrza


Dużo więcej niż tylko miejsce pracy.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Kokpit, który zasługuje na to miano. Od charakterystycznych dla pojazdów AMG wskaźników i wyświetlaczy poprzez fotele sportowe, aż po spłaszczoną u dołu sportową kierownicę wielofunkcyjną, wykończoną skórą nappa z aluminiowymi manetkami zmiany biegów przy kierownicy. W ten sposób masz intuicyjnie pod kontrolą nie tylko pojazd, lecz również wszystkie ulice.

  Zdjęcie przedstawia wnętrze modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Kokpit AMG

  Zdjęcie przedstawia kokpit modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  System multimedialny MBUX z zestawem wskaźników wraz z menu AMG i wyświetlaczem multimedialnym oferuje dodatkowe informacje sportowe i ma specjalną stylistykę wyświetlacza AMG. Odpowiednia jest też konsola środkowa z logo AMG, składająca się ze zintegrowanych przycisków do ręcznej obsługi trybu skrzyni biegów, 3-stopniowego ESP® i opcjonalnego zawieszenia AMG RIDE CONTROL.

  Sportowa kierownica wielofunkcyjna AMG, pokryta skórą nappa

  Zdjęcie przedstawia kierownicę modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Wypłaszczona na dole sportowa kierownica AMG Performance w wersji 3-ramiennej z przyciskami dotykowymi i aluminiowymi manetkami zmiany biegów jest dostępna w trzech wersjach. Zawsze w centrum uwagi są odczucia podczas jazdy. Dzięki opcjonalnym przyciskom AMG na kierownicy możesz maksymalnie poczuć to autentyczne uczucie wyścigu.

  Fotele sportowe i pasy bezpieczeństwa designo

  Zdjęcie przedstawia wnętrze modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Czerwone akcenty charakteryzują wnętrze z seryjnymi fotelami sportowymi. Tapicerka stanowi połączenie sztucznej skóry ARTICO i mikrofazy DINAMICA w kolorze czarnym, podkreślając wyrazisty charakter w kontraście z czerwonymi podwójnymi ozdobnymi szwami i czerwonymi pasami bezpieczeństwa designo.

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  Wnętrze z aurą wyścigów: na kierowcę czekają sportowe fotele, sportowa kierownica ze zintegrowanymi manetkami zmiany biegów i przyciskami do funkcji dynamiki jazdy. Na wyposażeniu standardowym w GLA 45 S 4MATIC+ jest wygodna w obsłudze kierownica AMG Performance oraz przyciski AMG na kierownicy inspirowane Formułą 1.

  Zdjęcie przedstawia wnętrze modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Przyciski AMG na kierownicy

  Zdjęcie przedstawia przyciski na kierownicy AMG w modelu Mercedes-AMG GLA 45 S MATIC+.

  Dzięki temu również podczas codziennej jazdy czujesz się jak na torze wyścigowym: przyciski AMG na kierownicy w GLA 45 S 4MATIC+ pozwalają szybko i dokładnie obsługiwać określone funkcje dynamiki jazdy. Zapewnia to możliwość skoncentrowania się na prowadzeniu i wrażeniach wynikających z osiągów – oraz atmosferę autentycznego samochodu wyścigowego w kokpicie.

  Konsola środkowa AMG

  Zdjęcie przedstawia konsole środkową modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Dzięki opcji AMG Real Performance Sound dźwięk staje się jeszcze bardziej emocjonalny, a Ty decydujesz, jak ma brzmieć silnik we wnętrzu. Za jednym naciśnięciem przycisku dźwięk można regulować pomiędzy dyskretnym (BALANCED) lub emocjonalnym (POWERFUL).

  Program jazdy „RACE“

  Zdjęcie przedstawia wyświetlacz medialny modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  W dodatkowym programie jazdy „RACE” obsługa GLA 45 S 4MATIC+ (GLA 45 4MATIC+ w połączeniu z pakietem DYNAMIC PLUS) jest jeszcze bardziej precyzyjna. Z możliwie najkrótszymi czasami przełączania, bardziej bezpośrednim dodawaniem gazu i najbardziej sportową charakterystyką układu jezdnego Twój samochód jest przygotowany na każde wyzwanie.

  Pakiet skórzany AMG

  Zdjęcie przedstawia wnętrze modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ z pakietem skóry AMG

  Ciesz się sportowym charakterem najwyższej klasy z pakietem skórzanym AMG. Dwubarwne fotele sportowe pokryte tapicerką ze skóry oraz szwy ozdobne na desce rozdzielczej i krawędziach wyraźnie podnoszą wartość pojazdu. W połączeniu z GLA 45 S 4MATIC+ pakiet wyposażenia można zamówić również z żółtymi, kontrastowymi szwami.

Wyposażenie AMG


Uwolnij swoją wyobraźnię.

Wyposażenie AMG


Uwolnij swoją wyobraźnię.

  Pakiet AMG Night

  Zdjęcie przedstawia nadwozie modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night.

  Wyraziste elementy stylizacyjne w kolorze czarnym podkreślają ekspresyjny charakter samochodu. Szczególny efekt nadaje na przykład odpowiednio lakierowany przedni spojler oraz chromowane na czarno nakładki rury wydechowej. A termoizolacyjne, przyciemniane szyby za słupkami B obok walorów wizualnych dają też praktyczne korzyści.

  Pakiet AMG Night II*

  Zdjęcie przedstawia pakiet AMG Night II.

  Pakiet AMG Night II jest idealny dla indywidualistów, którzy cenią sobie najwyższej klasy detale. Elementy w kolorze czarnym o wysokim połysku sprawiają, że Twój model Mercedes-AMG przyciąga spojrzenia.

  Pakiet aerodynamiczny AMG*

  Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG.

  Opracowany w kanale aerodynamicznym pakiet poprawia właściwości jezdne przy dużych prędkościach i stanowi podstawę jeszcze większej przyjemności z jazdy. Domontowane elementy zwiększają docisk kół do nawierzchni. Nieruchomy spojler tylny AMG jest jasną deklaracją chęci bezkompromisowych osiągów.

  Pakiet foteli AMG Performance

  Zdjęcie przedstawia model Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem foteli AMG Performance.

  Fotele AMG Performance dla kierowcy i pasażera obok zespalają Cię z kokpitem oraz zapewniają perfekcyjne podparcie boczne. Poduszki bocznego podparcia w oparciu fotela i w siedzisku dopasowują się do Twojej sylwetki. Dzięki temu podczas szczególnie dynamicznych manewrów poczujesz się jak w prawdziwym samochodzie wyścigowym. W razie potrzeby zintegrowane ogrzewanie foteli zapewnia błogi komfort.

  Listwy progowe AMG

  Zdjęcie pokazuje podświetlane listwy progowe AMG z napisem „AMG“ w modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Dzięki listwom progowym AMG nadasz swojemu autu sportowo-ekskluzywny charakter. Listwy progowe AMG ze szczotkowanej stali szlachetnej robią wrażenie dzięki białemu, podświetlanemu napisowi, który podnosi wartość podczas wsiadania i wysiadania z samochodu. Praktyczne: wytrzymałe listwy ze stali szlachetnej są nie tylko ładne, ale również chronią przed uszkodzeniami.

   

  Przyciski AMG na kierownicy

  Zdjęcie przedstawia przyciski AMG na kierownicy w kokpicie modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Przyciski AMG nadają kierownicy radykalnie sportowy charakter: umożliwiają szybkie i skuteczne sterowanie funkcjami związanymi z dynamiką jazdy. Zapewnia to skoncentrowanie się na prowadzeniu i wrażeniach wynikających z osiągów oraz atmosferę autentycznego samochodu wyścigowego w kokpicie.

  AMG TRACK PACE

  Zdjęcie przedstawia AMG TRACK PACE w modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  AMG TRACK PACE przeobrazi Twój samochód AMG w wirtualnego inżyniera wyścigowego. Rejestracja czasów okrążeń i sektorów, wartości przyspieszenia oraz wybranych danych telemetrycznych umożliwia dokładne analizowanie i doskonalenie umiejętności na zamkniętych odcinkach specjalnych.

  Kierownica AMG Performance obszyta skórą nappa / mikrofazą DINAMICA

  Zdjęcie przedstawia kierownicę AMG Performance obszytą skórą nappa / mikrofazą DINAMICA w modelu Mercedes-AMG GLA 45 S MATIC+:

  Kierownica AMG łączy szlachetną skórę nappa z szorstkim mikrowłóknem DINAMICA – w celu zapewnienia perfekcyjnie stabilnego uchwytu i precyzyjnego sterowania. Charakterystyczny dla modeli AMG spłaszczony kształt kierownicy pochodzi ze sportów wyścigowych i podkreśla sportowy charakter kokpitu. Opcjonalne, ergonomicznie rozmieszczone przyciski Touch Control zapewniają intuicyjny komfort obsługi i przyczyniają się do bardziej skoncentrowanej jazdy.

  * Dostępny tylko w połączeniu z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia nadwozie Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC
  Zdjęcie przedstawia nadwozie Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC
  Zdjęcie przedstawia przód nowego Mercedesa-AMG GLA 45 S 4MATIC+ z pakietem AMG Night II.
  Zdjęcie przedstawia tył nowego Mercedesa-AMG GLA 45 S 4MATIC+ z pakietem AMG Night II.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia nadwozie Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC
  Zdjęcie przedstawia nadwozie Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC
  Zdjęcie przedstawia przód nowego Mercedesa-AMG GLA 45 S 4MATIC+ z pakietem AMG Night II.
  Zdjęcie przedstawia tył nowego Mercedesa-AMG GLA 45 S 4MATIC+ z pakietem AMG Night II.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG.
  Zdjęcie przedstawia tył modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG.
  • Przód pojazdu
  • Tył pojazdu

  Wybór niedostępny.

  Wybrana linia wyposażenia obejmuje wyłącznie możliwość wyposażenia nowego pojazdu Mercedes-AMG GLA z przodu lub z tyłu.

  • Wyposażenie standardowe GLA 35 4MATIC
  • Wyposażenie standardowe GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 35 4MATIC*
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 45 S 4MATIC+*
  • GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG*

  Wybór niedostępny.

  Wybrana linia wyposażenia obejmuje wyłącznie możliwość wyposażenia nowego pojazdu Mercedes-AMG GLA z przodu lub z tyłu.

  • Wyposażenie standardowe GLA 35 4MATIC
  • Wyposażenie standardowe GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 35 4MATIC*
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 45 S 4MATIC+*
  • GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG*

  Kliknij i przeciągnij

  Wybierz dwie linie wyposażenia i przeciągaj pasek, aby je porównać.

  Zmień wariant wyposażenia
  Wybierz wariant wyposażenia

  Wybierz dwa warianty wyposażenia, aby porównać je ze sobą.
  />

  • Wyposażenie standardowe GLA 35 4MATIC
  • Wyposażenie standardowe GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 35 4MATIC*
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 45 S 4MATIC+*
  • GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG*
  • Wyposażenie standardowe GLA 35 4MATIC
  • Wyposażenie standardowe GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC z pakietem AMG Night
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 35 4MATIC*
  • Pakiet AMG Night II dla GLA 45 S 4MATIC+*
  • GLA 35 4MATIC z pakietem aerodynamicznym AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ z pakietem aerodynamicznym AMG*
  * Tylko w połączeniu z pakietem AMG Night.

  Poznaj modele GLA SUV Mercedes-AMG.

  Do konfiguratora Mercedesa GLA.

  Skonfiguruj swojego Mercedesa.

  Umów się na jazdę testową.

  Umów się na jazdę testową.

  Osiągi


  Kick-off.

  Osiągi


  Kick-off.
  • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

   Poznaj idealne połączenie wydajności, mocy i dynamiki jazdy - po prostu zacznij.

   Zdjęcie przedstawia wydajność modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

   4-cylindrowy silnik AMG

   Zdjęcie przedstawia 4-cylindrowy silnik AMG w modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

   Sercem nowego Mercedesa-AMG GLA 35 4MATIC jest 4-cylindrowy, 2-litrowy silnik AMG o mocy 306 KM<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>. Dzięki podwójnej turbosprężarce napędzanej spalinami przekonuje szybką reakcją na wszystkie ruchy pedału gazu. Łączy w sobie optymalną reakcję podczas pracy na niskich obrotach z dużym przyrostem mocy na wyższych obrotach, oferując tym samym czystą przyjemność z jazdy w każdej sytuacji.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

   Zdjęcie pokazuje AMG SPEEDSHIFT DCT 8G.

   Dwusprzęgłowa skrzynia biegów przenosi spontaniczną reakcję turbodoładowanego silnika AMG na samą radość z jazdy i zachwyca sportową, ale również komfortową zmianą biegów. Funkcja wyścigowego ruszania – RACE-START – pozwala na uzyskanie optymalnego przyspieszenia. Częściowa przerwa zapłonu przy przełączaniu biegu na wyższy oraz automatyczna funkcja międzygazu przy zmianie biegu na niższy generują, szczególnie w programie jazdy S+, emocjonująco sportowe brzmienie. W ten sposób cieszysz się tym, co najlepsze z obu światów.

   AMG Performance 4MATIC

   Zdjęcie przedstawia AMG Performance 4MATIC+.

   Szybko reagujący napęd na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC ze zmiennym rozdziałem mocy przekłada się na optymalną relację mocy silnika do dynamiki, trakcji i wydajności. Efektem tego jest połączenie doskonałej funkcjonalności na co dzień, ogromnej przyjemności z jazdy i zrównoważonych możliwości offroad.

   AMG RIDE CONTROL

   Zdjęcie przedstawia zawieszenie AMG RIDE CONTROL.

   Opcjonalny układ jezdny AMG RIDE CONTROL jest kluczem do zapewniających przewagę osiągów, zarówno podczas codziennego użytkowania samochodu, jak i na torze wyścigowym. Adaptacyjna amortyzacja oferuje duże zróżnicowanie między komfortowym a zdecydowanie sportowym ustawieniem. Wystarczy jednym gestem wybrać Comfort, Sport lub Sport+, aby natychmiast zmienić charakterystykę zawieszenia.

   3-stopniowy elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ESP®

   Zdjęcie przedstawia 3-stopniowy elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ESP®.

   3-stopniowy elektroniczny system stabilizujący tor jazdy ESP® oferuje zarówno bezpieczeństwo, jak i przyjemność z jazdy, ponieważ dynamika jazdy może być indywidualnie dostosowywana. Za pomocą przycisku ESP® kierowca może dokonać wyboru pomiędzy trzema indywidualnymi strategiami regulowania: „ESP® ON”, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, „ESP® SPORT HANDLING MODE”, aby móc prowadzić pojazd w jeszcze bardziej sportowym stylu oraz „ESP® OFF” na zamkniętych trasach. Aktualnie aktywny stan jest wyświetlany w zestawie wskaźników AMG.

   Wysokowydajny układ hamulcowy AMG

   Zdjęcie przedstawia wysokowydajny układ hamulcowy AMG.

   Kto szybko przyspiesza, powinien również móc równie szybko zwolnić. Wysokowydajny układ hamulcowy AMG ze srebrnymi zaciskami oznaczonymi czarnymi napisami AMG (z przodu) jest przeciwwagą mocarnego napędu. Wytracanie prędkości jest precyzyjnie dozowane i również duże obciążenie nie wpływa negatywnie na skuteczność.

  • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

   Wysokie osiągi i znacząca funkcjonalność: modele Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ i GLA 45 S 4MATIC+ tworzą czołówkę wśród kompaktowych SUV-ów. Łączą one w sobie bezgraniczną przyjemność z jazdy i sportów motorowych z wysokim stopniem przydatności do codziennego użytku.

   Zdjęcie przedstawia zespół napędowy modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

   4-cylindrowy silnik AMG

   Zdjęcie przedstawia 4-cylindrowy silnik AMG modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

   2-litrowy silnik z turbodoładowaniem twin-scroll jest czempionem mocy. Dzięki mocy 387 KM i 480 Nm<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>w GLA 45 4MATIC+ lub 421 KM i 500 Nm<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>w GLA 45 S 4MATIC+ kontynuuje tradycję swojego poprzednika jako najmocniejszego seryjnie produkowanego 4-cylindrowego silnika na świecie.

   AMG Performance 4MATIC+

   Zdjęcie przedstawia AMG Performance 4MATIC+ w modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+:.

   System napędu na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+ z AMG TORQUE CONTROL łączy w sobie doskonałą dynamikę jazdy z optymalną trakcją. Dwa sterowane elektronicznie sprzęgła wielotarczowe na tylnej osi rozdzielają moment napędowy oddzielnie na tylne koła.

   AMG DYNAMICS

   Zdjęcie przedstawia wyświetlacz medialny modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+/ Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+:.

   W przypadku GLA 45 S 4MATIC+ (GLA 45 4MATIC+ z pakietem AMG DYNAMIC PLUS) AMG DYNAMIC SELECT zapewnia program jazdy RACE z ulepszoną regulacją czasu zmiany biegów, reakcji przepustnicy i ustawień układu jezdnego. System regulacji dynamiki pojazdu AMG DYNAMICS rozszerza funkcje ESP® o rozkład siły napędowej i charakterystykę układu kierowniczego.

   Wysokowydajny układ hamulcowy AMG

   Zdjęcie przedstawia wysokowydajny układ hamulcowy AMG w modelu Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ / Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

   GLA 45 4MATIC+ z lakierowanymi na szaro zaciskami hamulcowymi i białymi napisami AMG oferuje stabilne hamowanie w każdym momencie dzięki wysokowydajnemu układowi hamulcowemu AMG. Większy układ hamulcowy w modelu GLA 45 S 4MATIC+, który nadaje się do zastosowań wyścigowych, jest natomiast wyraźnie zaakcentowany dzięki lakierowanym na czerwono zaciskom hamulcowym i czarnemu napisowi AMG.

  Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC
  Średnie zużycie paliwa: 8,9-8,3 l/100 km, średnia emisja CO2: 202-189 g/km

  Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+
  Średnie zużycie paliwa: 9,9-9,4 l/100 km, średnia emisja CO2: 225-213 g/km

  Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+
  Średnie zużycie paliwa: 9,9-9,4 l/100 km, średnia emisja CO2: 225-214 g/km<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>