GLE Coupé Mercedes-Benz

Najwyższa pora lepiej poznać GLE Coupé?

Zacznij nową przygodę od jazdy testowej.
Zacznij nową przygodę od jazdy testowej.
GLE Coupé Mercedes-Benz

Wciąż interesuje Cię jazda testowa GLE Coupé?

Weź sprawy w swoje ręce.
Weź sprawy w swoje ręce.

Moment obrotowy

520-850 Nm<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

Przyspieszenie 0-100 km/h

5,3-3,8 sekundy

Moc

435-612 KM<p>Dane na temat mocy nominalnej i nominalnego momentu obrotowego zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzaniem (WE) o numerze 715/2007.</p>

Najważniejsze zalety


Zawsze to, co najlepsze.

Sportowy i elegancki design coupé, znakomite właściwości terenowe i dynamika jazdy typowa dla AMG: wszystkie te cechy sprawiają, że GLE Coupé Mercedes-AMG jest tak wyjątkowy. Na drodze i daleko poza nią.

Najważniejsze zalety


Zawsze to, co najlepsze.

Sportowy i elegancki design coupé, znakomite właściwości terenowe i dynamika jazdy typowa dla AMG: wszystkie te cechy sprawiają, że GLE Coupé Mercedes-AMG jest tak wyjątkowy. Na drodze i daleko poza nią.

Zdjęcie przedstawia nadwozie Mercedesa-AMG GLE Coupé.

Nadwozie

Zdjęcie przedstawia wnętrze Mercedesa-AMG GLE Coupé.

Wnętrze

Zdjęcie przedstawia Mercedesa-AMG GLE Coupé.

Dynamika

Design nadwozia


Uparty sportowiec.

Design nadwozia


Uparty sportowiec.

 • GLE 53 4MATIC+

  Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé wprowadza zaostrzoną stylizację nadwozia, która wyraźnie różni się od lini wyposażenia AMG modeli seryjnych Mercedes-Benz. Własny kształtu nadwozia prowadzi od charakterystycznej osłony chłodnicy AMG, poprzez pokrywę komory silnika, spojler przedni i design boków nadwozia, aż do tyłu nadwozia.

  Zdjęcie przedstawia design nadwozia Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Sportowy i elegancki profil coupé

  Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé: sportowy i elegancki profil coupé

  Jego dynamiki i temperamentu nie można zignorować: Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ jest urzekający - szczególnie sportowy i elegancki profil coupé z jego sensacyjnymi liniami.

  Osłona chłodnicy AMG

  Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé: charakterystyczna osłona chłodnicy AMG

  Jedną z najbardziej zauważalnych cech nadwozia nowego Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé jest z pewnością charakterystyczna osłona chłodnicy AMG: z jej chromowanymi, błyszczącymi, pionowymi lamelami oraz wyraźnie widocznym logo AMG od początku nie pozostawia żadnych wątpliwości, czego można oczekiwać od nadwozia Mercedesa-AMG.

  Pokrywa komory silnika

  Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé: wypukłości „power dome”

  Ukształtowana dominująco pokrywa komory silnika z jej szerokimi, mocno zarysowanymi wypukłościami „power dome”, jest wyraźną informacją, jaka ogromna moc kryje się we wnętrzu nowego Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

 • GLE 63 4MATIC+ / GLE 63 S 4MATIC+

  Większa dynamika, jeszcze większa wydajność i jeszcze większa pasja: dzięki Mercedesom-AMG GLE 63 i GLE 63 S 4MATIC+ Coupé masz do wyboru dwa nowe, ekscytujące warianty modeli, które w równym stopniu uosabiają standardy wydajności AMG, są stylowe i ekstrawaganckie. Krótko mówiąc, najbardziej sportowy sposób na prowadzenie SUV-a.

  Zdjęcie przedstawia design nadwozia Mercedes AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé.

  Przedni zderzak AMG

  Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé: przedni zderzak AMG

  AMG performance na pierwszy rzut oka: przeprojektowany przód ze sportowymi elementami dekoracyjnymi i wyrazistymi wlotami powietrza kipi od pewności siebie i pokazuje z kim masz do czynienia.

  Tylny zderzak AMG

  Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé: tylny zderzak AMG

  Mocne zakończenie: przeprojektowany tylny zderzak AMG ze sportowym dyfuzorem i wykończeniem w kolorze srebrnym nadaje modelom GLE 63 4MATIC+ i GLE 63 S 4MATIC+ jeszcze szerszy i bardziej sportowy wygląd tyłu.

  Układ wydechowy AMG

  Zdjęcie przedstawia układ wydechowy AMG

  Układ wydechowy AMG stanowi kolejną zapowiedź osiągów i dodatkowo podkreśla sportowy charakter nowych modeli. Szczególnie charakterystyczne: dwie kanciaste, chromowane na wysoki połysk podwójne rury wydechowe, z wyraźnym żebrowaniem.

Design wnętrza


Wszystko pasuje jak ulał.

Design wnętrza


Wszystko pasuje jak ulał.

 • GLE 53 4MATIC+

  Natychmiast po zajęciu miejsca w nowym Mercedesie-AMG rozpoznasz na pierwszy rzut oka charakterystyczne wnętrze AMG: zaczynając od czerwonych, ozdobnych szwów kontrastowych na elementach tapicerowanych, aż po czerwone pasy bezpieczeństwa.

  Zdjęcie przedstawia design wnętrza Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Kierownica AMG Performance obszyta skórą nappa

  Zdjęcie przedstawia kierownicę AMG Performance, obszytą skórą nappa, w Mercedesie AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Nowa generacja kierownic AMG wykończonych skórą nappa posiada optymalną ergonomię do sportowych manewrów podczas jazdy. Kierownice posiadają charakterystyczną stylizację 3-ramienną, są spłaszczone u dołu i wyposażone w przyciski Touch Control i aluminiowe manetki zmiany biegów przy kierownicy. O ostatni szlif dba osłona kierownicy z charakterystycznym napisem „AMG“.

  Deska rozdzielcza AMG

  Zdjęcie przedstawia zestaw wskaźników AMG w Mercedesie AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Interfejs użytkownika zestawu wskaźników z wysokiej rozdzielczości wyświetlaczem został całkowicie odświeżony i wyposażony w nową stylizację AMG. Dodatkowo można wybrać treści takie jak RACETIMER, menu AMG Start-up lub cztery różne style wskazań „Classic“, „Sport“, „Subtle“ i charakterystyczny dla pojazdów AMG styl „Supersport“.

  Przyciski AMG na kierownicy

  Zdjęcie przedstawia przyciski AMG na kierownicy w Mercedesie AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Kierownice AMG Performance z dostępnymi opcjonalnie przyciskami AMG nie na darmo przypominają kierownicę bolidów Formuły 1. Nadają one Twojej kierownicy radykalnie sportowy charakter i umożliwiają szybką oraz precyzyjną obsługę typowych funkcji dynamiki jazdy. Przyciski na kierownicy są ergonomiczne w bezpośrednim obszarze chwytu – i tak Twoje dłonie pozostają stale na kierownicy. A dzięki intuicyjnie zrozumiałej funkcjonalności Twoje spojrzenie pozostaje stale na drodze.

 • GLE 63 4MATIC+ / GLE 63 S 4MATIC+

  Wnętrze Mercedesa-AMG GLE 63 4MATIC+ to wyraz silnego napędu. Specjalna konstrukcja i elementy wyposażenia AMG zapewniają widoczny i odczuwalny wzrost dynamiki i komfortu. Wnętrze modelu S jest jeszcze bardziej sportowe, a jego szczególne cechy nie ujdą uwadze koneserów AMG.

  Zdjęcie przedstawia wnętrza pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé.

  Elementy wnętrza ze szlachetnej skóry nappa AMG

  Zdjęcie przedstawia wnętrze GLE 63 S 4MATIC+ Coupé z elementami ze szlachetnej skóry nappa AMG.

  W wyposażeniu standardowym liczne elementy wnętrza ze szlachetnej skóry nappa AMG uwydatniają wnętrze Mercedesa-AMG GLE Coupé aż po najdrobniejsze szczegóły. Dzięki jeszcze większemu wyborowi opcjonalnych materiałów i kolorów, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń dla indywidualnych życzeń.

  Fotele AMG dla kierowcy i pasażera

  Zdjęcie przedstawia fotele modelu Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé.

  Fotele AMG dla kierowcy i pasażera zapewniają optymalne podparcie boczne i posiadają charakterystyczną dla AMG grafikę fotela - z plakietkami „AMG” na oparciach przednich foteli. Standardowo są one wykonane z cienkiej, czarnej skóry nappa AMG. Wiele innych atrakcyjnych wariantów kolorystycznych i materiałowych AMG jest dostępnych jako opcje.

  Otwierany dach panoramiczny

  Zdjęcie przedstawia panoramiczny dach przesuwny modelu Mercedes-Benz GLE 63 / 63 S Coupé.

  Opcjonalny otwierany dach panoramiczny nadaje modelom Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ wyjątkową swobodę i dodatkową ekskluzywność. Podczas podróży zapewnia także prawdziwe uczucie świeżości i przyjemnie jasne wnętrze.

Wyposażenie AMG


Stwórz swój indywidualny model GLE Coupé Mercedes-AMG.

Wyposażenie AMG


Stwórz swój indywidualny model GLE Coupé Mercedes-AMG.

  Pakiet elementów ozdobnych Exclusive

  Zdjęcie przedstawia wnętrze GLE Coupé Mercedes-AMG

  Pakiet elementów ozdobnych nadaje wnętrzu indywidualny charakter. Dodatkowe elementy ozdobne z tyłu oparć przednich foteli współgrają harmonijnie z wnętrzem, równocześnie tworząc pełne napięcia kontrasty. Zwłaszcza osoby siedzące z tyłu doceniają takie wzbogacenie designu.

  Regulowany układ wydechowy AMG Performance

  Zdjęcie przedstawia układ wydechowy AMG Performance

  Szczególnych doznań dźwiękowych dostarcza regulowany układ wydechowy AMG Performance. Zmiennie przestawiane klapy spalin zapewniają możliwość zmiany odgłosu pojazdu poprzez naciśnięcie przycisku. W zależności od programu jazdy charakterystyka dźwięku zmienia się od dyskretnego komfortu, aż po maksymalną emocjonalność.

  Pakiet AMG Night

  Zdjęcie przedstawia GLE Coupé z pakietem AMG Night.

  Dzięki pakietowi AMG Night wybrane elementy nadwozia są wykonane w kolorze czarnym, błyszczącym. W ten sposób – w zależności od wybranego koloru lakieru – powstają mocne kontrasty lub płynne przejścia. Czy to ekscytujące akcenty, czy pewna siebie powściągliwość: w obu przypadkach demonstrujesz zmysł indywidualnego, dynamicznego designu.

  Kierownica AMG Performance

  Zdjęcie przedstawia wnętrze Mercedesa-AMG GLE Coupé z kierownicą AMG Performance

  Ta kierownica AMG jest w całości pokryta chropowatym mikrowłóknem DINAMICA – w celu zapewnienia perfekcyjnego chwytu i precyzyjnego sterowania. Charakterystyczny dla modeli AMG spłaszczony kształt pochodzi ze sportów wyścigowych i podkreśla sportowy charakter kokpitu. Ergonomicznie rozmieszczone przyciski Touch Control zapewniają intuicyjny komfort obsługi i przyczyniają się do bardziej skoncentrowanej jazdy.

  22-calowe obręcze kół AMG

  GLE Coupé Mercedes-AMG: 22-calowe obręcze kół AMG

  Obręcze kół AMG ze stopu metali lekkich ze skrzyżowanymi ramionami, lakierowane w kolorze matowej czerni, z nabłyszczanym obrzeżem.

  Osłona silnika AMG z włókna węglowego

  Zdjęcie przedstawia osłonę silnika AMG

  Wysokiej jakości osłona silnika z włókna węglowego podkreśla osiągi pojazdu w imponujący sposób. Osłona podkreśla zarówno sportowy charakter, jak i układ konstrukcyjny elementów silnika i przykuwa uwagę od momentu otwarcia pokrywy silnika.

  Zdjęcie przedstawia Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia tył pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia pojazd Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night z przodu.
  Zdjęcie przedstawia pojazd Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night z tyłu.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia tył Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia Mercedesa-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia przód pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia tył pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé z wyposażeniem standardowym.
  Zdjęcie przedstawia pojazd Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night z przodu.
  Zdjęcie przedstawia pojazd Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night z tyłu.
  Zdjęcie przedstawia przód modelu Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night.
  Zdjęcie przedstawia tył Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé z pakietem AMG Night.
  • Przód pojazdu
  • Tył pojazdu

  Wybór niedostępny.

  Wybrana linia obejmuje wyłącznie elementy wyposażenia nadwozia lub wnętrza GLE Coupé Mercedes-AMG.

  • GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • GLE 63 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

  Wybór niedostępny.

  Wybrana linia obejmuje wyłącznie elementy wyposażenia nadwozia lub wnętrza GLE Coupé Mercedes-AMG.

  • GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • GLE 63 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

  Kliknij i przeciągnij

  Wybierz dwie linie wyposażenia i przeciągaj pasek, aby je porównać.

  Zmień wariant wyposażenia
  Wybierz wariant wyposażenia

  Wybierz dwie linie wyposażenia, aby je ze sobą porównać.

  • GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • GLE 63 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 63 S 4MATIC+ Coupé
  • GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • GLE 63 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 53 4MATIC+ Coupé
  • Pakiet AMG Night w modelu GLE 63 S 4MATIC+ Coupé

  Poznaj modele GLE Coupé Mercedes-AMG.

  GLE Coupé Mercedes-Benz: konfigurator

  Skonfiguruj swojego Mercedesa.

  Umów się na jazdę testową.

  Umów się na jazdę testową.

  Osiągi


  Witamy na szczycie sportowości.

  Osiągi


  Witamy na szczycie sportowości.
  • GLE 53 4MATIC+

   Potężny 3,0-litrowy, sześciocylindrowy silnik jednorzędowy z podwójnym turbodoładowaniem dzięki turbosprężarce i dodatkowej sprężarce elektrycznej oraz wbudowanemu alternatorowi rozruchowemu z maksymalnym momentem obrotowym 520 Nm zapewnia wspaniałe przyspieszenie i prawdziwą radość z jazdy nowym modelem Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé. Dodatkowo zwrotny napęd na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+ zapewnia bezpośrednią reakcję i odpowiednie do sytuacji wykorzystanie mocy.

   Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé: osiągi

   3,0-litrowy, 6-cylindrowy silnik jednorzędowy

   Zdjęcie przedstawia 3,0-litrowy, 6-cylindrowy silnik jednorzędowy w Mercedesie-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

   Podstawę typowej dla pojazdów AMG dynamiki jazdy zapewnia zelektryfikowany 3,0-litrowy silnik z podwójnym doładowaniem dzięki turbosprężarce i elektrycznej sprężarce dodatkowej. Sześciocylindrowy silnik jednorzędowy osiąga moc 320 kW (435 KM) i maksymalny moment obrotowy 520 Nm. Jego alternator rozruchowy EQ Boost zapewnia dodatkowy zastrzyk mocy o wartości 16 kW (22 KM) i 250 Nm momentu obrotowego, a ponadto zasila pokładową instalację elektryczną 48 V.

   AMG ACTIVE RIDE CONTROL

   Zdjęcie przedstawia AMG ACTIVE RIDE CONTROL pojazdu Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

   AMG ACTIVE RIDE CONTROL kompensuje przechyły i optymalizuje dynamikę poprzeczną w przypadku dynamicznych manewrów podczas jazdy. Wynik: większa precyzja i zwrotność oraz typowe dla pojazdów AMG doznania podczas jazdy.

   Napęd na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+

   Zdjęcie przedstawia AMG Performance 4MATIC+ pojazdu Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

   Zwrotny napęd na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+ posiada charakterystyczny dla pojazdów AMG rozdział mocy – w celu bezpośrednich reakcji i całkowicie zmiennego rozdziału napędu pomiędzy osią przednią i osią tylną. Wynik: również w przypadku dynamicznego stylu jazdy w obszarze granicznym nie dochodzi do utraty przyczepności.

   Skrzynia biegów AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

   Zdjęcie przedstawia skrzynię biegów AMG SPEEDSHIFT TCT 9G pojazdu Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

   Skrzynia biegów AMG SPEEDSHIFT TCT 9G z dziewięcioma biegami zapewnia szczególnie krótkie czasy przełączania i funkcję międzygazu podczas zmiany biegu na niższy (w zależności od wybranego programu jazdy).

  • GLE 63 4MATIC+ / GLE 63 S 4MATIC+

   GLE 63 4MATIC+ i GLE 63 S 4MATIC+ nie tylko wizualnie zmieniają bieg. Doskonałe współdziałanie silnika i napędu na wszystkie koła zapewnia jeszcze lepsze przyspieszenie i wyjątkową stabilność jazdy w obu modelach. Z pakietem kierowcy AMG nawet podczas jazdy na drodze można osiągać granice jazdy sportowej.

   Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé: osiągi

   4,0-litrowy silnik V8 biturbo

   Zdjęcie przedstawia silnik AMG V8 biturbo o pojemność 4,0 litra pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé.

   4,0-litrowy silnik V8 biturbo i AMG Performance 4MATIC+ z napędem na wszystkie koła wynoszą GLE 63 4MATIC+ Coupé i jego model S na nowy poziom wydajności. Wynik: 571 lub 612 KM mocy przy momencie obrotowym od 750 do 850 Nm. Zintegrowany alternator rozruchowy nie tylko zapewnia dodatkowy moc, ale również ją odzyskuje. Nowoczesna instalacja elektryczna pojazdu o napięciu 48 V niezawodnie dostarcza energię, a dodatkowa sprężarka dostarcza moment obrotowy.

   AMG DYNAMICS

   Zdjęcie przedstawia AMG DYNAMIC SELECT wybór ekranu Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé.

   Inteligentna elektronika sterująca AMG DYNAMICS stanowi podstawę programów jazdy AMG DYNAMIC SELECT i zapewnia bardzo zróżnicowane wrażenia z jazdy - od umiarkowanej przez sportową po bardzo dynamiczną. Kierowca wybiera preferowany, wstępnie skonfigurowany program za pomocą przycisku AMG DYNAMIC SELECT lub samodzielnie dokonuje konfiguracji pojazdu w programie „Individual”.

   AMG ACTIVE RIDE CONTROL

   Zdjęcie przedstawia AMG ACTIVE RIDE CONTROL pojazdu Mercedes-AMG GLE 63 / 63 S 4MATIC+ Coupé.

   Modele serii Mercedes-AMG GLE 63 są standardowo wyposażone w układ jezdny AMG ACTIVE RIDE CONTROL, które precyzyjnie kompensuje ruch pojazdu w każdej sytuacji podczas jazdy. Oznacza to, że prowadzenie pozostaje precyzyjnie kontrolowane i niezwykle bezpośrednie, nawet w ekstremalnych warunkach sportowych. Wyjątkowe wrażeń z jazdy, które obiecują wysoką zwrotność, neutralne zachowanie na zakrętach i optymalną trakcję.

  Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé: średnie zużycie paliwa: 10,9-10,5 l/100 km, średnia emisja CO2: 247-240 g/km<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>
  Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé: średnie zużycie paliwa: 12,5-12,2 l/100 km, średnia emisja CO2: 284-276 g/km<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>
  Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé: średnie zużycie paliwa: 12,5-12,2 l/100 km, średnia emisja CO2: 284-277 g/km<p>Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia paliwa obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.</p>