Ilustracja przedstawia Klasę C Kabriolet Mercedes-Benz w ujęciu bocznym z przodu.

Klasa C Kabriolet.

Wyjątkowy komfort jazdy z otwartym dachem.

Teraz możesz uprawiać więcej sportu, najlepiej pod gołym niebem. Klasa C Kabriolet przedłuża sezon zajęć w plenerze na cały rok. W największym komforcie przy otwartym dachu: połączenie automatycznego nawiewu AIRCAP z systemem ogrzewania obszaru głowy AIRSCARF powoduje, że jesteś niezależny od wiatru i pogody, co stwarza optymalne warunki treningowe.

Klasa E Kabriolet Mercedes-Benz

Klasa E Kabriolet.

Gotowa na intensywne doznania.

Komfort i luksus pod gołym niebem: Klasa E Kabriolet kontynuuje tradycję otwartych kabrioletów z klasycznym dachem materiałowym. Łączy ona purystyczny, zmysłowy design z najnowocześniejszą technologią i wspaniałym komfortem jazdy na długich trasach dla czterech osób. Przygotuj się na sportowo-luksusowe wrażenia i maksimum przyjemności z jazdy z otwartym dachem.

Zdjęcie przedstawia design nadwozia Klasy S Kabriolet Mercedes-Benz.

Klasa S Kabriolet.

Jazda z otwartym dachem – dobre samopoczucie dla zmysłów.

Ciepłe powietrze, przyjemne światło słoneczne, nieodparcie miękka skóra oraz błyszczący lakier fortepianowy. Zmysłowa wyrazistość designu. Jazda Klasą S Kabriolet wprawi Cię w prawdziwe upojenie. Nie da się podróżować pod gołym niebem bardziej komfortowo, luksusowo i inteligentnie.

SL Roadster Mercedes-Benz

SL Roadster.

Tradycja legendarnych samochodów sportowych.

SL – czy istnieją inicjały, które wywołują większą euforię? Zachwycić się ikonicznym designem, celebrującym nowoczesny luksus i sportowy styl pod gołym niebem. Legenda aut sportowych z najnowszą technologią układu jezdnego przenosi się dynamicznie w teraźniejszość: nowa generacja SL. W celu zapewnienia wyjątkowych wrażeń z jazdy oraz najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Czy to podczas odprężającej jazdy czy sportowego pokonywania zakrętów – poczuj się podczas każdej jazdy jak za pierwszym razem.

SLC Roadster Mercedes-Benz

SLC Roadster.

Sprawia, że powietrze wibruje.

Ekspresyjna stylistyka. Maksymalne osiągi. Zapierający dech w piersiach dźwięk silnika. Elektrohydrauliczny dach Vario, który otwiera się, lub zamyka w ciągu mniej niż 20 sekund. Tak samochód SLC łączy nieporównywalną przyjemność z jazdy roadsterem z praktycznością i dużym komfortem akustycznym modelu coupé. Gotowy w każdej chwili do jeszcze intensywniejszych wrażeń z jazdy. A Ty narzucasz tempo.

Mercedes-AMG GT Roadster

Mercedes-AMG GT Roadster.

Handcrafted by Racers - Remastered.

Lifting modeli z rodziny Mercedes-AMG GT Roadster udowadnia, że można doskonalić nawet auta marzeń. Dopracowana w przemyślany sposób stylistyka nadwozia, znacznie ulepszony kokpit, zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu dzięki nowym systemom wspomagania czynią z nich obiekty jeszcze większego pożądania. Klient może się cieszyć według indywidualnych upodobań codzienną funkcjonalnością i komfortem z jednej - oraz wysokimi osiągami z drugiej strony: modele Mercedes-AMG GT, GT S i GT C stanowią przekonywające spektrum wyboru.