Klasa C Kabriolet Mercedes-Benz

Klasa C Kabriolet.

Doskonałość to ciągły rozwój.

Teraz możesz uprawiać więcej sportu, najlepiej pod gołym niebem. Klasa C Kabriolet przedłuża sezon zajęć w plenerze na cały rok. W największym komforcie przy otwartym dachu: połączenie automatycznego nawiewu AIRCAP z systemem ogrzewania obszaru głowy AIRSCARF powoduje, że jesteś niezależny od wiatru i pogody, co stwarza optymalne warunki treningowe.

Klasa E Kabriolet Mercedes-Benz

Nowa Klasa E Kabriolet.

Zamień każdy dzień w sukces.

Pozycja wiodąca, również na drodze. Nowa Klasa E Kabriolet łączy w sobie wszystkie zalety limuzyny z zaletami sportowego kabrioletu. Purystyczny design z naciskiem na wygodę i pomysłowe innowacje sprawiają, że Twoja jazda staje się kulminacyjnym punktem dnia.

Klasa S Kabriolet Mercedes-Benz

Klasa S Kabriolet.

Risk an Affair.

Ciepłe powietrze, przyjemne światło słoneczne, nieodparcie miękka skóra oraz błyszczący lakier fortepianowy. Zmysłowa wyrazistość designu. Jazda Klasą S Kabriolet wprawi Cię w prawdziwe upojenie. Nie da się podróżować pod gołym niebem bardziej komfortowo, luksusowo i inteligentnie.

Mercedes-AMG GT Roadster

Mercedes-AMG GT Roadster.

Stworzony przez kierowców wyścigowych.

Lifting modeli z rodziny Mercedes-AMG GT Roadster udowadnia, że można doskonalić nawet auta marzeń. Dopracowana w przemyślany sposób stylistyka nadwozia, znacznie ulepszony kokpit, zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu dzięki nowym systemom wspomagania czynią z nich obiekty jeszcze większego pożądania. Klient może się cieszyć według indywidualnych upodobań codzienną funkcjonalnością i komfortem z jednej - oraz wysokimi osiągami z drugiej strony: modele Mercedes-AMG GT i GT C stanowią przekonywające spektrum wyboru.