Klasa G Mercedes-Benz

Klasa G Off-roader.

Ponadczasowa.

Już jakiś czas temu inżynierowie w Grazu odkryli zupełnie nowe DNA pojazdu. DNA pojazdu terenowego – legendarne, solidne i niemalże niezniszczalne. Zaprojektowali części, których funkcje do dziś niezmiennie pełnią swój cel. Są to elementy konstrukcyjne, których wyjątkowy charakter kształtował się przez całe pokolenia. Myli się ten, kto myśli, że pojazdy Klasy G są w swoim żywiole tylko w terenie. Również na drodze można się szybko przekonać, iż ten pojazd terenowy nie wie, co to kompromis. Na drodze dynamika i komfort osiągają zupełnie nowy poziom i zapewniają radość z jazdy w kwestiach, do których przyzwyczajeni są kierowcy Klasy G.

GLA SUV Mercedes-Benz

GLA SUV.

Wszystkie rodzaje siły.

Nowy GLA jest wyposażony we wszystko, aby uczynić jazdę jeszcze przyjemniejszą. Wnętrze stanowi połączenie wrażenia przestrzeni, sportowości oraz materiałów na najwyższym poziomie. Jednocześnie nowy kompaktowy SUV jest bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek i zawsze dostosowuje się do Twoich potrzeb.

GLB SUV Mercedes-Benz

GLB SUV.

Otwórz się na nowe.

Nic nie jest takie jak było. Świat zmienia się coraz szybciej i jest pełen możliwości. Wszystko jest możliwe, jeśli jesteś otwarty - i masz samochód, który zrobi prawie wszystko. Poznaj przestrzeń, jakiej do tej pory nie było: nowy model GLB SUV Mercedes-Benz.

GLC SUV Mercedes-Benz

GLC SUV.

Wszystkie rodzaje siły.

GLC prezentuje się inteligentnie, dynamicznie i suwerennie, jak nigdy wcześniej. Z fascynująco nowoczesnym systemem obsługi, każdego dnia lepiej dostosowującym się do użytkownika. Z jeszcze bardziej wyrazistym designem SUV. Z systemami komfortu i bezpieczeństwa, dbającymi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej o Ciebie i Twoje samopoczucie.

GLE SUV Mercedes-Benz

GLE SUV.

Wszystkie rodzaje siły.

Dzięki opcjonalnie dostępnemu zawieszeniu hydraulicznemu i rewolucyjnemu systemowi MBUX (Mercedes-Benz User Experience) Mercedes GLE tworzy nowoczesny wizerunek SUV-a. Bardziej inteligentny, uważny i empatyczny niż kiedykolwiek.

GLS SUV Mercedes-Benz

GLS SUV.

Wszystkie rodzaje siły.

Mercedes GLS dumnie prezentuje literę S w swojej nazwie. Jak żaden inny model na świecie łączy suwerenność SUV-a z wewnętrznymi wartościami Klasy S. Wsiądź i poznaj wytworny luksus, odczuwalny komfort oraz przykładne bezpieczeństwo na dotychczas nieosiągalnym poziomie.