Klasa G odgrywa od ponad 35 lat pionierską rolę

Klasa G Off-roader.

Ponadczasowa.

Już jakiś czas temu inżynierowie w Grazu odkryli zupełnie nowe DNA pojazdu. DNA pojazdu terenowego – legendarne, solidne i niemalże niezniszczalne. Zaprojektowali części, których funkcje do dziś niezmiennie pełnią swój cel. Są to elementy konstrukcyjne, których wyjątkowy charakter kształtował się przez całe pokolenia. Myli się ten, kto myśli, że pojazdy Klasy G są w swoim żywiole tylko w terenie. Również na drodze można się szybko przekonać, iż ten pojazd terenowy nie wie, co to kompromis. Na drodze dynamika i komfort osiągają zupełnie nowy poziom i zapewniają radość z jazdy w kwestiach, do których przyzwyczajeni są kierowcy Klasy G.

GLC SUV Mercedes-Benz

GLC SUV.

Silny charakter w zupełnie nowej odsłonie.

Mercedes GLC prezentuje się inteligentnie, dynamicznie i suwerennie, jak nigdy wcześniej. Z fascynująco nowoczesnym systemem obsługi, każdego dnia lepiej dostosowującym się do użytkownika, z jeszcze bardziej wyrazistym designem SUV-a, oraz z systemami komfortu i bezpieczeństwa, dbającymi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej o Ciebie i Twoje samopoczucie.

GLE SUV Mercedes-Benz

GLE SUV.

Wszystkie rodzaje siły.

Dzięki opcjonalnie dostępnemu zawieszeniu hydraulicznemu i rewolucyjnemu systemowi MBUX (Mercedes-Benz User Experience) Mercedes GLE tworzy nowoczesny wizerunek SUV-a. Bardziej inteligentny, uważny i empatyczny niż kiedykolwiek.

GLS SUV Mercedes-Benz

GLS SUV.

Wszystkie rodzaje siły.

Mercedes GLS dumnie prezentuje literę S w swojej nazwie. Jak żaden inny model na świecie łączy suwerenność SUV-a z wewnętrznymi wartościami Klasy S. Wsiądź i poznaj wytworny luksus, odczuwalny komfort oraz przykładne bezpieczeństwo na dotychczas nieosiągalnym poziomie.